Čechokapitalismus a jeho paradoxy…skupinka pro ultranacionály a novodobé esesáčky

Z extrémistů by si člověk neměl dělat legraci. Jsou to tvorové omezení, neschopní jakékoli racionální úvahy. Uvidí prase a zcela automaticky ho jako přebývající veteš pohřbívají pod svatostánky jinověrců, aby se následně ve veselici při půllitru zlatavého moku potěšili z dobře vykonaného skutku. Kvůli křesťanskému extrémismu klidně sprovodí boží hovádko ze světa….ale co…..oni za to nemohou. Konají jako pochroumaní alfa a beta samečkové vlčích minismeček, kdy si s oblibou malými zoubky zapižlají nad šlachovitými úpony ultraněmecké státnosti, jež ve své snížené inteligenci považují za hodnoty prastarých Čechů. 

Internetová guerilla odhodlaných šikujících se například ve skupině “Čechokapitalismus a jeho paradoxy“, je ve skutečnosti klubem obětavců. Noc co noc usedají k počítačům, aby pobavili ostatní, duchem normálnější bytosti. Oudy napínají po písmenkách zaprášených klávesnic, zadumaní v jeskyních pomatenců pracně vyhledávají v literách abecedy, aby následně po minutových seancích sepsali nejrůznější myšlenky národovců do světa jedniček a nul. Vlajkaři z Beranovy vlády by štěstím zaplakali. Jejich složitá práce v pěstění a  zkvalitňování hodnot bílého rasismu nevyšla vniveč…..po více než sedmdesáti letech je následovníků runových ratolestí víc než dost.

Také se nazývají levičáky a také vyznávají nacionální socialismus. Poučeni z nezdaru svých prapředků, po vzoru Darwinovských teorií upgradovali do nejrůznějších levicových  uskupení, aby si alespoň na malý okamžik připadali mnohem více jistější, chytřejší a krásnější, než Goebels s Hessem dohromady. Boj proti Romům, zdravotně postiženým a jinověrcům pokračuje kvůli ochraně zájmů hypotetického národa kostitřasů. Bílá línie, bílé Čechy, bílá tráva s bílým nebem jsou vysněným rájem rádoby levicových extrémistů usazujících se nejen v “Čehokapitalistické” společnosti. Tito lidé jsou paradoxem doby, a proto obšťastňují jako zvířátka v kleci přihlížející obecenstvo floskulemi přebělených báchorek o právu Slovanů na zotročení zbytku národa, po němž sami s oblibou šlapou.

Společným nepřítelem stalinistů, ultranacionálů i rádoby esesáčků je multikulturalismus. Není divu. Takový nenávistník si vzpomene na Jessie Owense a udělá se mu špatně od žaludku. Černoch je mnohem lepší, než Germán a stejný Černoch by byl mnohem lepším než usmolený facebookář kdesi v ultranacionální skupince pomatených. 893 členů  nerado vidí někoho chytřejšího, než jsou oni samotní. Vietnamec, Rom a dokonce i ten emigrant ze severu Afriky je chytřejší, než banda domnělých revolucionářů a bojovníků proti exekutorské lobby, s níž sami osobně mají kvůli lenosti osobní zkušenosti.

Ti extrémisté vlastně za to nemohou. Mají snížené IQ tykve a není hezké si z takových trosek společnost dělat legraci. Občas si vyjdou do ulic. Zahulákají si popěvky Sonety Šílené, aby si následně připomněli, že pracovat se musí, a to dokonce i ve službách posluhovačů zla, jemuž zaslíbili své mrzké, naprosto neúspěšné životy. Obhajují apartheid, aby si následně zaplakali na ramenech špinavosti o svých životních příhodách, kdy oni samotní museli čelit praktikám politiků, diskriminaci a zesměšnění z celého pléna psychicky zdravých.  Většina z diskutérů tamější zátoky prohnilých má mezi přáteli kované nácky z nejrůznějších partají a uskupení. Klábosí si v jejich skupinkách, aby následně dopomohli ostatním ke stejně zvráceným myšlenkám. Videa WhiteMédií s přebělenými články v kombinaci s Bartošovou Eurabií přestavují na kousku ksichtoknihy jediný zdroj rádoby relevantních informací.

Zde se rodí nápady na pochody bohémie….zde se vytvářejí falšovaná přátelství služebníků temna, aby společně společnými snahami překonali nedůvěru nevnímajících spoluobčanů. Začne se hulákat o svobodě národa….vypráví se ságy o společném a odhodlaném boji proti justiční a vládní mafii, aby následně během mžiku okamžiku vytanula na povrchu bíločervenočerná jako nový symbol pračeské státnosti, kde pomocí eugeniky a nových pravidel ničení zůstanou jen a pouze pravověrní Slované.  Nemocná mysl členů skupinky je stejně ohavná,, jako připravované plány a cíle. Slovo národní a české je používané jako značka boje  za nacismus, rasismus a extrémismus. Hovniválové chtějí svou kuličku trusu a dělají pro to všechno co momentálně dokáží.

cechokapitalismus

Zkrátka……neimandi z šustákova touží býti obry, aby se sami v sobě ztratili v nekonečném teroru zla.