Třinec bude opět v objetí nácků

Neonacisté kromě protiromských pochodů chystají večery plné zvrhlé zábavy. Hlavním aktérem bude band oživující bílé šlágry Landova Orlíku. Alkoholem nabušení vyvrhelové společnosti si tak pěkně zvesela zapějí nad songy antimešiťáckého Ortelu. Na koncertu to bude opět vypadat jako na nějakém mistrovství akrobacie s neviditelnými joji, kde polodementní cvičitelé zkouší s pravačkou vpřed napodobit ztopořený úd bílého muže.

Ocelové město s neocelovými násilníky, dlužníky a nepřizpůsobivci tak opět zažije večer plný hajlování. Akce z 5.10.2013 byla zrušena, a tak se nadržení nelvastenci potěší v ostravském Třinci.  Každý správný neonácek pobírá státní dávky ze sociálky, a tak nebude určitě žádný problém si v předprodeji za 200 korun pořídit tiket plný zábavy. Předkapelou celého orteláckého snažení má být ReSPeKT, který na večírku vyznavačů hesel “Čechy Čechům” a “Cikáni do práce” pokřtí své nové CD Druhá šance.

Ortelovci zcela nepochybně pobaví pochodové výletníky nevydařených výprav za násilím. Kam jinam by neonacisté měli vrážet dávky v nezaměstnanosti. Putyky čtvrtých kategorií vymění za jinou putyku v Tesla Music Clubu. Daniel Landa má zajisté radost, když vidí, že jeho odkaz žije dál v novodobých neonacistických kapelách současnosti. Při nedávném koncertu orteláků se fanoušci rozvášnili doslova doběla. Vyběhli před knajpu, kde uprostřed noci na jednom severočeském sídlišti začali hajlovat, vykřikovali proticikánská hesla a dokonce v podnapilém stavu začali pronásledovat skupinku Romů pohybujících se po ulici. Začala honička, ve které se ožralé bestie zvedající ručky do taktů Landovy Bílé ligy přeměnili v bezhlavé hyeny toužící po krvi nevinného Roma.

Ortel přiživuje svými texty nenávist. Tam, kde hrají orteláci, tam jsou pokaždé neonacisté toho nejhoršího kalibru. S kérkou černých sluncí, s kryptogramy neonacistů a s podobiznami pochybných vůdců si šašci bez provázku hrají na esesáky současnosti. Sbírají odvahu a sílu do dalších střetů s ideovými nepřáteli. Žijí si sen plynových komor, černých bot a smrti mnoha set tisíc spoluobčanů. Orteláci vyměnili za nenáviděného Žida moderního muslima s islámem.

“V zemi křesťanů, mešita stojí, ať mi někdo z vás na to odpoví, proč kostel nestaví v arabských zemích a proč země má všude je pro smích?

Stojí v textu Ortelu k písni Mešita. Tito náckovští analfabeti jsou každému normálnímu člověku k smíchu. Zvláště, když potácející se pologramotní bezmozci neví, že v arabských zemích jsou také kostely. V arabských zemích jsou dokonce ulice, kde naproti sobě bez problémů stojí mešita i křesťanský kostel. Pouze extrémisté a neonáckové vymýšlejí nenávistné pohádky, kterým uvěří opět jen extrémista nebo neonacista s oddaností  některému z vůdců české neonacistické scény. Písně Orlíku reprodukované Ortelem napojeného materiálně i personálně na neonacistickou kapelu Conflict 88(kryptogram pro Heil Hitler) , našly zalíbení jak u Českých lvů, tak u  šílenců z Vandasovy partaje nedělníků.

Ortel si hraje na orlíkovské pohrobky s pivními pupky hlavně kvůli penězům. Zájem o koncert v Třinci je veliký. 9.10.2013 je k dispozici “jen” 30 lístků. Honem všichni neonacisté spěchejte, protože tuhle šanci si nemůžete nechat ujít.

Ortel

Music Tesla Club bude otevřený pro veřejnost až do sedmé hodiny večerní. Potom se uzavře a přístup budou mít jen neonacisté. Zadní přístavba třineckého gymplu, obecně nazývaná jako fight club ELVIS GYM, využije celé akce ke své propagaci. Kromě prodeje lístků na koncert Ortelu nabídne také permanentky hostům neonacistického koncertu. Pořadatelé antimešiťáckých songů pravděpodobně vyznávají zdravý styl života, a proto vyhecovaným násilníkům dopřejí po hudebním zážitku vybití agrese na boxovacím pytli nebo na některém ze cvičeních nástrojů. Rozhodně je lepší, pokud se podnapilí černosluníčkáři vybijí na boxovacím pytli, než nevinném člověku.

S nehudebním zážitkem přichází také čas na soutěžení, a proto si neonacisté mohou přijít na výhodné dárkové balíčky ReSPeKTu či Ortelu.

ortel

11.10.2013 neonacisté znásilní Třinec ke svému běsnění. Reprodukované písně neonacistů potěší srdéčko černosluníčkářů, zato však přispějí k dalšímu ze skonů českého národa, proti kterému fanoušci Ortelu každý den bojují.