Pro člena DSSS je romský festival důvodem k pobodání Roma

Členové Dělnické strany sociální spravedlnosti nejsou rádi, když je někdo označuje za neonacisty. Dokonce podle jejich předsedy, Tomáše Vandase, nechtějí stoupenci nacionálního socialismu pořádat žádné pogromy na Romy, jen požadují, aby pravidla platila pro všechny občany stejně…..vzhledem k násilné povaze mnoha členů nedělníků, jsou takové proslovy trapné jako tisíckrát přepraná košile. Je to pohádka na dobrou noc…..další sada bonmotů nemajících se skutečností pranic společného. Na sociálních sítích a v osobní konverzaci se často příznivci neúspěšných kandidátů do voleb vyjadřují za hranicí zákona. Chválí Hitlera, nacismus, šíří neonacistické symboly a vyzývají zcela beze strachu k hromadné likvidaci romského obyvatelstva, protože “správný Čech pro budoucnost svého národa volí stranu číslo 18”. Tito zmetci minulosti doufají, že jim americká verze svobody slova ve virtuálním světě nul a jedniček dopomůže ke krytí protilidských projevů

Není divu, že to Vandasova partaj tento pátek a sobotu totálně projela. Někteří jejich poslanečtí kandidáti mají dost často zkušenosti s propagací neonacismu, jsou to asociálové, dlužníci, podvodníci a násilníci. O neonacistické minulosti mnoha z nich nedávno informovala ve svém dlouhém článku Antifa.  Například takový ultranacionalistický guru duchovského spolku Vandasovců, Jindřich Pinďa Svoboda, odsouzený za podvody na Všeobecné pojišťovně, ještě nedávno před volbami nepřímo vyzýval ke střílení do romských dětí.

Pozadu s extrémismem a nenávistí nezůstávají ani řadoví členové partaje. Například taková Jarmila Krátká z teplické pobočky DSSS, vystupující na Facebooku pod účtem Jan-Jája Hvězdičkovy, se včera na svém profilu rozvášnila. Nechala se unést ideologií strany, do níž 12.9.2013 s velkou radostí vstoupila.

Jarmila Krátká

Však ještě v sobotu Jiří Obr z Duchcova, coby 16. kandidát neúspěšný kandidát za Vandasovce své příznivce na volebním plakátu vyzýval “VOLTE RADIKÁLNĚ, SOCIÁLNĚ, NACIONÁLNĚ” a Jarmila Krátká se podle stranických rad v internetové diskusi držela. Co na tom, že takový projev je podle českých zákonů trestně postižitelný. V ten okamžik to nevadilo, protože si členka nedělníků spletla datum a předpokládala, že se romská slavnost konala 27.10.2013 a nikoli minulý měsíc.

plakat_dux

Co je to za člověka, co je to za lidskou bytost, když ve jménu nenávisti dokáže vyzývat k pobodání účastníků romské zábavy? Členka DSSS tak zcela nepokrytě v diskusi odhaluje pravou tvář neúspěšné partaje. Diskuse se členkou DSSS se zúčastnil mimo jiné také Jiří Kozák(vystupující na Facebooku pod nickem Jirka Wermi Wehrmacht), jež by nejraději všechny Romy, tak jako nacistické Německo, zplynoval

kozak_plynovani

Jarmila Krátká, coby členka DSSS, nemá s tímto způsobem “konečného” řešení žádný problém. Proč by jinak Kozákův příspěvek lajkovala(označovala za oblíbený)?

kozak_plynovani_2

Podívejme se nyní postupně na celou konverzaci plnou násilí, ve a touhy po skonu romských spoluobčanů

jaja1

jsi jednička, jaký to je asi pocit, když nečekáš ránu do plic?“……opravdu se tato debata odehrála v tomto století a nikoli před 76 lety? Je strašné,  jak se xenofobové a rasisté mezi sebou baví. Jako kdyby zabíjení lidí bylo něco zcela běžného.  Jarmila Krátká by možná stejně jako její diskusní kolega Romy nebodala, ale rovnou zabíjela, a proto také s příspěvkem Jirky Kozáka, alias Jirky Wermi Wermachta, souhlasí

jaja3

protože ultranacionalisté “musejí oplácet desetkrát hůř”, s čímž také Jarmila souhlasí

jaja4

Celá debata ovšem nekončila, ale pokračovala vesele dál

jaja5

Romové jsou “svině zasraný” když pořádají nějakou kulturní akci? A co by potom museli být neonacisté, rasisté pořádající protiromské pochody kopající do nevinných lidí na ulici českých, Moravských a Slezských měst? Romové do nikoho nekopou, nepáchají kulturními akcemi pokusy na pogromy, dokonce ani nevykřikují rasistická hesla přeplněná zostuzenými Čechy doprovázené žluklou bělobou rasové nenávisti.

Celá konverzace končí s komickou vsuvkou: “a jo twl no já jsem debil tak to se všem omlovám bože že by stáří 😀 😀

jaja6

Jarmila Krátká, alias Jan-Jája Hvězdičkovy, by za duchcovské Vandasovce dala ruce do ohně…….

jaja7