Odsouzený podvodník Pinďa Svoboda na kandátce DSSS…tahle partaj je určitě rájem slušňáků

Extrémisté jsou ve své podstatě velmi vtipní lidé. Mají černobílé vidění světa a dokonce dokáží svým vystupováním, obzvláště v písemné formě, pobavit. Nejenže neovládají pravopis, ale také zároveň jako přes kopírák opakují své mantry o slušných lidech platících daně a těch na opačné straně bariéry…..samozřejmě, správňáci jsou vždy holé lebky pokoušející se zcela neúspěšně o poslední módní výkřik anarchistů, kde černá na těle odráží bílou sibiř uvnitř zavátých pustin. Chudáci národovečtí, každý den pracují, nebo se o to dokonce občas pokoušejí cestou na nejbližší sociálku či úřad práce…..ostatně, všechno co se dělá z povinnosti a je za to nějaká odměna, může být pokládáno za práci. Ultranacionalisté z Vandasova klubu Mirků Dušínů jsou zdárným příkladem slušného člověka. Jen se podívejte, kolik práce po jejich street party zůstane. Takový našinec si dokonce potěší oko na rozzářené petardy, rachejtle a jiné zábavné kousky jednobarevných klaunů s šátky místo obličejů.

Extrémisté by se nejraději viděli na pozici novodobých mučedníků prodávajících své tělo ve jménu bílé, nikdy nekončící barvy. Někdy to v diskusních fórech ultranacionalistů vypadá jako na sjezdu malířů, kdy si jednotliví účastníci navzájem v roztodivných jazycích přejí bílou noc, bílý den a dokonce i bílé odpoledne.  Jen ten špatný nepřítel zůstává ve jménu zla černým škaredým zlobrem jinak pološílených kejklířů. Pokud extrémista pochopí, že se svým štěkáním nic nezmůže, vytasí s nadávkami a posléze s vyhrůžkami, ve kterých je právě on jediným správným pánem tvorstva a ti ostatní jsou pouze sluhy ultranacionálního smýšlení. Když je hololebec dostatečně opilý a je k tomu navíc ve společnosti svých soukmenovců, neváhá a svou frustraci klidně fyzicky vybije na cíli své nenávisti.

Extrémisté z DSSS jsou slušní lidé, a proto se pravidelně potkávají u soudů, kde jsou stíháni za různé podvody, zlodějny a podobné šmelinařiny. Pokud je člověk stíhaný policií a následně odsouzený soudem, typickým slušňákem, potom skutečně většina lidí bude neslušných.  Podívejme se na jednotlivé členy DSSS. Tam je lidí majících potíže se zákonem víc než dost. A pokud bychom se zabývali Dělnickou mládeží,  našli bychom ještě mnohem více příkladů různých násilníků, sexuálních zvrhlíků, zlodějů, podvodníků, fotbalových rváčů i obchodníků s drogami a jinými omamnými látkami. Extrémisté z DSSS jsou opravdu spolkem slušňáků, a proto se také setkávají s podobně smýšlejícími ultranacionalisty z Německa. Dokonce se povídá, že čeští extrémisté dali těmto ultranacionálním vyvhelům po určitý čas azyl před německými vyšetřovacími orgány. Kdo ví, jestli je to pravda, ale možná na tom něco bude.

Zdárným příkladem tábora slušných občanů je například duchcovský předseda tamější pobočky DSSS Jindřich Svoboda. Ten nedávno v české justici zaznamenal prvenství. V Teplicích byl vůbec poprvé souzen na principu o dohodě viny a trestu. Opravdu se slušný člověk dopouští takových prvenství? No, možná v kruzích DSSS je soud něco jako křest ohněm. Možná to bude nějaký veřejnosti neznámý obřadní rituál, v němž špičky partaje musejí dokázat oddanost věci. Pokažený příběh o vině a trestu Pinďu ze severu nezbavil několikaletého rozsudku, ale znamenal mnohem nižší taxu, než jakou by Jindřich Svoboda za svůj podvod dostal. Čtvrtý kandidát na volební soupisce Vandasovců tak může být nakonec rád, že kandidovat do Sněmovny mohou i odsouzení provinilci, jinak by měl smolíka a z obyčejného podvodníka zdravotní pojišťovny by byla jen extrémistická kaňka v moři jiných odsouzenců.

S kandidaturou na post poslance se podvodníček může cítit mnohem důležitějším. I když je v obleku, nebo v obyčejném oděvu, pokaždé bude odsouzencem s podmínečným trestem. Soudce Miroslav Čapek Pinďu odsoudil k tříletému trestu s pomíněným odkladem na pět let. Kdyby se nesoudilo podle novinky v trestním zákoně, hrozil by Podvodníčkovi trest 2 – 8 let odnětí svobody. Předseda duchcovské pobočky nedělníků totiž okradl VZP o 945 000 korun. Podváděl při nárokování náhrad za cestování do Fakultní Thomayerovy nemocnice, kam papírově, nikoli však reálně, jezdil. To se to krásně virtuálně za státní jezdívalo do nemocnice z Duchcova do Prahy.  Nepsali náhodou v některém z předešlých článků do komentářů extrémisté, že nežijí ze státních peněz a nevyužívají sociálních systémů?

Je Jindřich Svoboda nepřizpůsobivý, když za státní virtuálně cestoval k lékaři? Podle smýšlení ultranacionalistů jím zcela určitě bude. V očích skutečně poctivých lidí je Jindřich Pinďa nepřizpůsobivým občanem kvůli tomu, že podváděl a obohacoval se na úkor druhých.

Za 948 000 mohl být léčený někdo opravdu potřebný s vážnou chorobou. Jenže tyto peníze probendil podvodník ze severu republiky. Přesně takový čin je aktem nepřizpůsobivce, oné pověstné “vši”, o které mnozí kolegové Svobody básní. Přitom Jindřich Svoboda sám trpěl vážnou nemocí a musel projít chemoterapií……o to je Pinďův čin mnohem závažnější a morálně pokleslejší. Sám v osudný den před soudem 25.2.2013 vypověděl: “To co se stalo mě mrzí. Vinu přiznávám a škodu budu splácet. Od 1. dubna mám příslib zaměstnání. Pracovat mám jako elektrikář.”

Která politická strana si do voleb postaví odsouzence? I z tohoto hlediska je jasné, kdo jsou Vandasovci….jak již bylo řečeno, podobných zlodějíčků je v týmu pokračovatelů nacistické Dělnické strany víc než dost. Poslední čin šéfa duchcovských milovníků bílé barvy by mohl v případě zájmu policie znamenat nechtěný pobyt ve státním zařízení. Proto také reakce reakce Pinďovy družky. Nepřímé vyzývání ke střílení do romských dětí by díky soudem stanovené pětileté podmínce mohl vyjít opravdu draze………možná by nebylo od věci upozornit Policii ČR na další počin kápa duchcovských Vandasovců…….