Duchcov jako první město s naci hlídkami

Bezpečné ulice s neonacistickou Dělnickou stranou. To zní jako velmi nepovedený vtip. Jindřich Pinďa Svoboda jako kápo vyvrhelů vyjde do ulic politicky rozděleného města, aby ve jménu bílé společnosti zajistil bílý řád v jinak podzimních ulicích Cassanova mámení. Starostkou profitovaná partaj dostane novou příležitost k dalším násilnostem. Tentokrát se nemusí omezit jen a pouze na místní koupaliště. Od 14.10.2013 mohou nedělničtí mládežníci buzerovat Romy napříč celým městem. 

Duchcov se stává prvním městem v České republice, kde se nový projekt neonacistů rozjede naplno. Veškerá režie bude ve jménu pinďátek scházejících se  se starostkou v místní cukrárně. Tentokrát rasismem přesycený princip nulové tolerance získá malého bratříčka v podobě neonacistických hrátek na občanské hlídky neonacismu. Hnědokošiláči, nebo možná bělokošiláči s výsostnými znaky Vandasových dělníků zapochodují do jižní části města, aby v něm vytvořili oprávněný dojem ohrožení. “Milí cikáni dejte si pozor, protože my jsme tady s plnou podporou radnice”……..Bude také Duchcov prvním městem s první verzí českého případu Zimmermann?

Shromáždění DSSS 12.10.2013
Shromáždění DSSS 12.10.2013

Je otázkou času, kdy alkoholem a drogami posilnění mládežníci napadnou Roma, zabijí jej nebo mu nějak blíží.  Čekají snad politici na podobný exces? Duchcovští neonacisté očekávají z budoucího hlídkování uklidnění napětí mezi občany. K dokreslení celé atmosféry si mohou neonacisté pořídit píšťalky a bubínky, aby dokreslili atmosféru k dokonalému podobenství třicátých let minulého století. Politici přeci nejsou vůbec rasističtí, pouze vytvářejí diskuse na téma rasismu a DSSS velmi dobře chápe svou pozici. Jindřich Svoboda nechce romský rasismus, a proto sám přispívá k rasismu namířenému proti Romům. Jeho facebookový přítel Miroslav Kalousek, bude zajisté rád z takového postupu, ale všichni ostatní nenávistí neuchvácení lidé kroutí hlavou nad stavem Duchcova.

Veškeré podrobnější informace o neonacistickém projektu “Bezpečné ulice” se Duchcované dozví z úst Tomáše Vandase, který neváhal a toto odpoledne zavítal mez své sympatizanty nedělnického městečka. Od pondělí budou neonacisté chodit po jižní části Duchcova a pokud narazí na nějaký případ, budou jej hlásit městské policii. Jak může politická reprezentace vůbec tolerovat nadvládu neonacismu nad jedním z českých měst? Je to ostuda především starostky Bártové a dalších zastupitelů.

Shromáždění DSSS 12.10.2013

Copak na severu neexistují stejné zákony se stejnými právy pro všechny? Opět zde chybí oponentní názor lidskoprávních organizací, které by ukončily veškeré kamarádské nadstandardní vztahy mezi DSSS a duchcovskou radnicí.Vandasův spolek násilníků touží po celorepublikovým zacílením projektu “Bezpečných ulic”. Nepřizpůsobivci v mikinách neonacistických značek Thor Steinaru  tak budou hrát role nových šerifů…..je to obskurní představa, kdy násilníci budou zárukou před domnělým násilím.

Podmínkou přijetí do nedělnických hlídek musí být čestné prohlášení, že dotyčná osoba je bezúhonná a nebyla trestána za závažné trestné činy…..tato podmínka je vzhledem k minulosti některých členů DSSS velmi vtipná. V tom případě většina partajníků Vandasova týmu nebude moci vstoupit do projektu “Bezpečných ulic”, protože mnozí ze straníků jsou jedinci s kriminální minulostí.

Budou se po Duchcovu měnit v neonacistickou selanku ostatní města republiky?