Čeští lvi chystají podzimní naci show 13 hroznů zla

Nepřizpůsobivý předluženec Pavel Matějný z komediálního spolku Českých lvů chystá k pobavení spoluobčanů další sadu naci show, kde řídnoucí řady hololebců  ukážou, čeho jsou čeští neonáckové schopni. Neohrožení asociálové, vtipně se vydávající za slušné spoluobčany, myslí na své zdraví, a proto v časech sychravých dnů plánují pochodová cvičení napříč republikou. Pět milionů dluhu, exekuce na krku, příbytek v pražské ubytovně, stání před soudy…… Co jiného by měl před Vánocemi neschopný vůdce alfa, beta a gama samečků dělat? 

Steinbeckův román Hroznů hněvu v případě Pavla Matějného nabírá obskurních rozměrů. Plešatý muž ve středních letech si jako malé děcko hraje na sběrače hroznů hněvu, zatímco ostatním pozorovatelům připomíná nešikovného šaška, podivného obchoďáka nabízejícího na poloprázdných náměstích českých, moravských a slezských měst produkt, o který slušný člověk nemá zájem. Nakonec, je to pouze Pavel Matějný, na kterého by se  měly zaměřit úřady státní správy. Přinejmenším by se úřad práce, nebo Česká správa sociálního zabezpečení měla zabývat údajnou Matějného prací načerno.  Skutečný král nepoctivců tak usiluje o nadměrnou popularitu. Rád by byl novodobým vůdcem přestárlých ideologií, ale nějak se mu to díky rozhádanosti neonacistické scény nedaří.

Podzim volebního a povolebního Česka bude potenciálně ohrožen 13 hrozny hněvu. Milovníci minulých ideologií využívají líného a neschopného chování radnic, které raději zapomínají na své povinnosti a v rozporu se svými povinnostmi povolují neonacistů jejich akce zla namířené hlavně proti romským spoluobčanům. Pavel Matějný ukazuje společnosti, kdo jsou ti vůdci neonacistické omladiny. Dluží miliony a načerno pracují a čelí věčným exekucím.

 

 

 

 

 

 

kde neohrožený asociál v černém zostudí poslední desíta hololebců pochodujících českými městy je  Českých lvů chystá další sadu neonacistických pochodování. Listy padají na zem, aby se

“Pavla Sládka Matějného (45) budeme vídat ve zprávách celý podzim. Nahlásil totiž celkem třináct protiromských pochodů městy napříč republikou. Oficiálně to mají být akce „za práva všech slušných občanů“. Paradoxní přitom je, že Matějný by mohl být všech „neslušných“ král. Přišel o práci, dluhy mu přerostly přes hlavu, skončil na ubytovně, pracuje načerno a dvakrát stál před soudem. On sám to ale vidí úplně jinak.”

“Pavel Matějný se loučí slovy: „Doufám, že to napíšete hezky. Abych si vás nemusel najít.“