Šmejdi minulosti plánují v Českých Budějovicích “pytlácké” pochody

Holohlavá lvíčata Jiřího Šlégra se rozpadají pod nátlakem “konkurenčního” boje neonacistů a jednotlivých odvetných akcí levicových hackerů. S veleslávou zahájená Rahowa přecházející v nekoncertní Lion Tour dostává velmi výrazné šmouhy na kráse. Hrdí národovci jako malá děcka utíkají před hrozbami konkurenčních táborů a ukrývají se před medicínou svých ideových kolegů. Cesta do jihočeské metropole po kolejích železnice vede podle Jiřího Wraitha skrze Písek, a tak je předem jasné, že se neprofesionální architekt neonacismu nemohl dostavit do náruče svých spolubojovníků, kteří jako malé děti vysedávali u zlatavého moku v prostorách nádražní hospůdky. Několik desítek věrných tak představovalo poslušné psy a nikoli odhodlané lvy bojující do morku kostí proti černým a nikoli bílým Čechám.  

V depresi potácející se služebníci Šlégrovců očekávali v nejbližších hodinách skutečné vysvětlení selhání managementu partaje nepartaje. 15. září v 18:47 se konečně Jiří Wraith vyjádřil ke svému organizačnímu selhání. A jak tomu většinou u extrémistů bývá, zvítězil prášilovský komplex, v němž hrdinný lev doplatil na neschopnost Českých drah. Je tragikomické, že ten, kdo by se svým kolegům měl omlouvat nejvíce za svá selhání, ještě navíc peckuje ostatní neonácky za malou účast. Kdyby jich tam čekalo ještě více, možná by měl Jiří Wraith a jeho banda věrných o jeden problém navíc.

wraith

14. březen 2013 se tak stal veřejným manifestem rozkolu mezi neonacistickými frakcemi, kdy jako další prvek správného rozkolu působí aktivity trollů na důvěryhodnost pochodářských akcí milovníků hákových křížů. Pochybení Českých lvů následně využívá další českobudějovický neonacista Jaromír Pytel z W.P.E.P.-Evropských patriotů , který záhy po lvím kolapsu v Budějkách vyhlásil další neonácovskou pochodovou veselici tentokrát organizovanou nepřáteli Matějného, Waitha, Boorové, sourozenců Šlégrových a Františka Karla Ladislava.

Jedná se o zahnědlé putovní šou, kdy šaškové kindernáckovství každý pátek ve dnech od 27. září 2013 do 21. prosince téhož roku vylezou z děr Mordoru, aby si následně od 4 do 7 odpoledne zahajlovali pospolu.

neonacistické akce budou vždy složené z ohlášených akcí pochodářů následované pravidelnou dávkou neformálních chlastaček v českobudějovickém Baru Gladiátor. Místní obyvatelé sídliště tak budou mít každý pátek veselo. Nepřizpůsobiví, nezaměstnaní a hákovými kříži pokérovaní hajzlíci se postarají o nechtěnou zábavu v okolí baru. Bude radnice i v tomto případě svolávat mítinky s nespokojenými občany?

Pytel

Trasa pravidelných Pytláckých stezek jihočeskou metropolí bude po celou dobu prozatím stejná a bude nahlášena na magistrátu jako klasická shromáždění. Snad vědí jihočeští magistrátní úředníci co nebo kdo ve skutečnosti jsou W.P.E.P.-Evropští patrioti.

Trasa:
Zahájení na začátku Lannové třídě (u vlakového nádraží), před Čepem.
Lannová třída, Na sadech – parkem, Husova třída.
Ukončení pod Dlouhým Mostem na Jiráskovo nábřeží.

Neformální setkávačky neonacistů na sídlišti Vltava tak mohou být záminkou k houfování neonacistů do inkriminovaného baru v Budějkách. Duševně nahnědlí a přezrálí pytláci  si budou hrát na hloupé, oni nemohou za to, že se jich tolik sešlo a jako náhodou jdou po stejné trase za neformální alkoholickou seancí v Baru Gladiátor.  Přesně pro tento účel slouží přidaná barová seance.

Je to další pokus v případě zákazu oficiálních pochodů, jak obejít pravidla a fungování demokracie.

Pytlova akce neonacismu má vytvořenou facebookovou událost, kde se zájemci o nacizování mohou hlásit o služby k pytelníkům nenávisti.