Pochodování Budějovicemi Českým lvům nějak nevyšlo

Demonstrace neonacistů se v Českých Budějovicích nepovedla. Z velkého demonstrování více než dvou stovek lvíčátek tak nakonec nebylo vůbec nic. Neonáckové se sjížděli, čekali v místních hospůdkách kde se opíjeli jako o život, zatímco se jejich guru nenávisti ukrýval někde na polovičních ulicích Mostecka. Čeští lvi se upgradovali a dokonce ani nepotřebují žádné nepřátele. Kam se hrabou němečtí autonomní nacionalisté….tady v Čechách to vyznavači hákových křížů dotáhli mnohem dál. Čeští lvi milují antifašisty, a proto zahájili svou vlastní autodestrukci. Konečně si služebníci zla uvědomili, kam opravdu patří. Nejsou to ulice českých, moravských a slezských měst. Jsou to zažloutlé stránky dějepisu…..a jak se zdá, boj jednotlivých frakcí nacismu přispívá také ke skonu nemoderních hákových křížů.

Ještě včera obchodník s neonacismem, Jiří Wraith, básnil nad tím, jak se budou neonáckové potácet v psychedelickém stavu ulicemi Českých Budějovic. Tohle není sranda, Jirka Wraith smazal ve zvací skupině narážky škodilů, aby následně potvrdil existenci demonstrování, jež se následně ani omylem nestalo.

Wraith

Na demonstrování nedorazila žádná elita bílého národa. Nebyl tam Jiří Šlégr, možná se obával kosmetického uění jeho ideových nepřátel a skrýval se tak postaru něde v mosteckých hvozdech, kde jej žádný hajlovač nenalezne ani omylem. Chyběl dokonce i samotný Jiří Wraith, a tak si stejnojmenný řidič obernácka, Jirka Wermi Wehrmacht, mohl s lahvinkou hněďoučkého Staropramene odpočinout ve světlech sobotního sluníčka.

Pět minut před začátkem pochodování byla akce neonacistů zrušena. O konci nezapočatého pochodování však většina účastníků nevěděla.

nacek

Gamasamci plni adrenalínu, natěšeni jako malé děti na bitku s policisty, museli kvůli amatérismu svých spolubojovníků vysedávat v hospůdkách, kde do sebe lili jedno pivko za druhým. Očekávali příjezd vůdce, bez něhož se cítí jako slepci na přeplněné magistrále. Čekání na Godota, tedy na Jirku Šlégra, Jirku Wraitha, či předluženého nepřizpůsobivce Pavla Matějného vzalo v nejednom příznivci rahowáckého běsnění veškeré chutě do budoucích pochodování

cesti_lvi

V Českých Budějovicích tak převládali černooděnci policejních sborů nad neárijskými alfa, beta a gama bojovníky. Rahovácké prapory nečechů byly nahrazeny policejními jezdci na koních.

nacek

Jiří Šlégr mezi neonaci scénou známý jako policejní udavač, nejspíš dozpíval svou písničku nad rahowácký bojem proti nenáviděnému “cigánovi”.  Začalo to koncem webu a pokračuje to celkem účinným bojem neonacistických frakcí mezi sebou. Kéž by hydra hydru sežrala a bude pokoj od neonacistického šílenství na našich ulicích.

K pěti letům odsouzený psychopatický násilník Marek Hirato si chce nejspíš užít posledních chvil na svobodě, a tak chystá na zítřejší Muzejní noc další akci. Neonáckům vadí ochránci zákona, a proto se nepřizpůsobivá lůza současnosti seřadí před Muzeem policie na Praze 2, kde si společně milovníci hákových křížů zapískají.

 Dnes Policie mlátí, zastrašuje, nahrává, zadržuje slušné lidi, kteří jen chtějí, aby sloužila občanům, kteří ji platí! S sebou děti, píšťalky, dobrou náladu a hlasitý smích!!! Toto není demonstrace, tak co nám uděláte?!?

dodává Marek Hirato k zítřejší akci neonacistů. Kindernáckové zkoušejí různé triky pro své demonstrování. Zítřejší akce není demonstrací, a tak si na malý čas služebníci nesvobody připadají jako velicí odbojáři esesmanů. Matějný, Šlégr a odsouzený násilník Hirato budou zajisté těmi slušnými lidmi, nad kterými si policejní obušky špiní svou pověst.  Pískání před muzeem má pouze ideologický úkol, který má po českobudějovickém neúspěchu neonacistům navodit pocit neohroženosti, jednoty a nekonečné síly. Když služebníci nenávisti nedorazili na  pochodování rahowáků, je vysoce pravděpodobné, že se nedostaví ani na tuto ideologickou šaškárnu v Praze.