Jiří Šlégr používá HOAX jako důvod k naci demonstracím v Krupce

Čeští lvi se chystají k dalším tažením do hospod v severočeské Krupce. Po chvilce šátrání po obětech neonacismu se opět rozejdou jako v Přerově. Desítky milovníků přihnědlé minulosti esesáčků se sejdou na náměstích, aby se společně vydali za jejich největším přítelem. Žlutavý mok, zelená beherovka nebo takový rumík jsou zajisté mnohem lepší, než pochodování liduprázdnými ulicemi neznámého města kdesi na severu republiky. 

Jiří Šlégr velmi dobře ví, že nespíš dopadne stejně jako v Přerově. Opět proběhne agitace neexistující partaje, kdy žízní zmožení bojovníci lví packy raději zamíří do nejbližší putyky čtvrté cenové relace. Inu, kde jinde by mohli čeští kindernáckové nabrat více sil do dalšího harcování v nepohodlných autobusech a vlacích. Někde ti mladí hošíci musejí utratit své sociální dávky a podpory v nezaměstnanosti. Jen nevtipní hololebci budou muset dávat pozor, aby při svých pijáckých dobrodružstvích nedopadli stejně jako jejich ideový kolega Vladimír Skoupý. Ten se v Rakovníku upil k smrti.

Exekucemi sužovaný lev se skoro pěti mmilionovým dluhem svým ostraváckým přízvukem pobaví všechny kolemjdoucí. Když nic, alespoň neonacisté vyvolají úsměv u všech kolemjdoucích. Směsici černého humoru se alespoň na Facebooku snaží doplňovat Jiří Šlégr. Ten místo svého osvědčeného čísla s uniformou esesáka vsadil na rozšiřování lží. Vytvoří se jeden velký hoax, jemuž hloupí podnapilci propadnou raz dva.

“Zbohatlí podnikatelé se snaží zalidnit paneláky Cikány”, a tak se šašci bez šapitó snaží o rozšiřování nenávistí?

šlégr

Pánové určitě vyrazí vlakem zase přes Písek, jak je jejich zvykem. Ten IDOS je ale hloupý, když žádné spojení z Mostu do Budějovic přes Písek nenabízel. Stejné je to i s trasou Most x Krupka, kde žádná trasa skrze Písek neexistuje.

Všechno proběhne podle hesla: Český lev pije jako Dán