Extrémisté, rasisté a náckové, Hlavu vzhůru, vaše nenávist kandiduje do voleb

Hlavu vzhůru, po neúspěšném projektu Klause přihází nový kvazimodel plastikové míchanice exkomunistů, extrémistů a rasistů. Prezident Václav Klaus za pomoci kontroverzní Bobošíkové přichází na světlo světa s novým projektem nesvobody. Hlavními lídry nové partaje budoucího volebního klání nebude nikdo jiný, než anticiganistka a rasistka Liana Janáčková. Extrémismus hledá nové cestičky do českých domácností. Bývalá kandidátka na prezidentku za KSČM, Jana Bobošíková, bude samozřejmě celorepublikovou ikonou všech Hlav vzhůru. 

Ty tam jsou doby, kdy se za přízně prezidenta republiky sházela Jana Bobošíková s představiteli českého klerofašismu. Semín tenkrát nebyl předsedou nacistické D. O. S. T.  a ve jménu Práva a spravedlnosti hledal spolu s dalšími promotéry neonacismu nová uplatnění pro tehdy končícího prezidenta Václava Klause. Před lety stejná Jana Bobošíková usilovala o vytvoření nového svazu extrémistických stran, v jejíchž čele bude neslovutný Václav Klaus.

Uběhlo několik týdnů a sny extrémistů získaly na realitě. Klerofašisté, komunisté, rasisté, milovníci nacismu a ultranacionalismu….všechna tato cháska se schází, aby našla národně nacionální cestu k hnědějším podobenstvím liter zákona, kde mačochistický nadsamec s nadsamicí zadusí šmouhy nad bílým snem pestrobarevných Čech, Moravy i Slezska.

 …O cigány se bohužel starat musím. Kdyby to tehdy s těmi letenkami vyšlo, oni by se domnožili zase. Takže jste diskriminovaní, všichni jsme diskriminovaní, já s vámi naprosto souhlasím. Ale bohužel je to tak. A musím se snažit, abych vás někam vystěhovala. Nesouhlasím s jakoukoli integrací, bohužel jsem rasistka, nesouhlasím s integrací cigánu, aby plošně byli po obvodu. Bohužel, vybrali jsme Bedřišku, takže tam budou. S vysokým plotem, s elektrikou, mně je to jedno, já to klidně budu křičet do celého světa…

prohlásila hvězdička nového partajničení Liana Janáčková o svých spoluobčanech, které se svého času zásobovala dostatečným množstvím zápalek. Je to takový projekt rasistů pro rasisty. Trapná hra využívající mediálně povyšované nenávisti některých majoritářů vůči romskému etniku. Neárijští Češi  s ryze árijskými myšlenkami dostávají příležitost prozatím k teoretickým a virtuálním stavbám elektrických plotů střežených českými četníky. Je to předobraz Druhé republiky, kdy se paragrafy tatíčka národa stávaly podkladem pro budoucí odsuny Romů do lágrů nacistického Československa.

Jestli tato skupina extrémistů představuje sdružení pravičáků, poté někteří novináři buď přebrali lahvinky červeného, nebo delší dobu pobývali na letím slunku. Pokládat bandu rasistů za dokonalé rasisty jen vůli tomu, že jedním z extrémistů je Václav Klaus….to je opravdu hloupé. Za pravičáka se dnes označuje téměř kde kdo. Dokonce i dlouholetý člen KSČ Andrej Babiš. Je to podobné, jako když je za konzervativismus považován ultranacionalismus, extrémismus, rasismus nebo jiné formy nedemokracie.

Dalším lídrem politického bloku Hlavy vzhůru je bývalý člen ODS Michal Doktor. Pražský kmotr Tomáš Hrdlička tak díky uskupení Uzdravme naši politiku dostane s Bobošíkovou po boku příležitost zasáhnout do volebního dění,ve kterém jako květy zla zazáří Semínův klerofašismus. Klaus sice kandidovat nebude, ale ostatní formy extrémismu kandidovat budou, a proto Klausův projekt cesty za apartheidem, Strana svobodných občanů, zkouší sebrat dech pomocí stupidních nápadů ekonomického harakiri. Zvolte nás a my zrušíme daň z příjmů, protože sociální systém je ve jménu integralistického konzervativismu zbytečnou onucí odsuzující pravidla eugeniky a sociálního Darwinismu do zapomnění.

Volební blok Hlavu vzhůru připravil programová východiska extrémismu podávané médiím jako další kvaziverze ultranacionálního konzervativismu.  Mluvčím volebního bloku Hlavu vzhůru je místopředseda Suverenity JUDr. Václav Musílek, který ještě před několika lety figuroval jako mluvčí Železného křídla Nezávislých.