Čeští lvi kryjí svůj neúspěch vyhrožováním blogerům

Čeští lvi mají složitý život. Chtěli by rozšiřovat neonacismus do české společnosti, dokonce vyhlásili po vzoru islamistických džihádistů válku všem Romům, a přesto nemají žádný úspěch.  Jako malé děti uprostřed prázdného pískoviště musejí opouštět náměstí českých, moravských a slezských měst. Mediálně zničený nácek hledá viníka svého neúspěchu, a proto útočí na všechny antifašisty v okolí. Je až dojemné, jak se vedení holohlavých nevzdělanců snaží ukázat šířku imaginární hřívy nenávisti. František Karel Ladislav, jeden z představitelů přípravného výboru nové neonaci partaje, tak ukazuje v prostředí internetu svou intelektuálnost. 

Bezpečí imaginárního světa nul a jedniček dodává stařičkému milovníkovi hákových křížů dostatek sil. Zatímco se během Prague Pride František Karel Ladislav obléká do stylu gay komunity a vypadá jako jeden z demonstrujících gayů, v prostředí virtuálních sítí neváhá použít trikot Thor Steinaru.  Po anonymních emailových zprávách nejrůznějších extrémistů tak přichází poněkud osobnější styl vyhrůžek. Pokud omega lev Alfa a beta samečka potká autora a majitele serveru Hrebenar.eu, neudrží se a bude fackovat hlava nehlava. Postarší pán projevující se zejména neorganizačním talentem vyhrožuje blogerům. To je asi jediná činnost, jež Českým lvům jde přímo dokonale. K dispozici jsou ostravské plátky nenávisti, případně další neonacistická, případně extrémistická média, kam Karel František Ladislav, alias Karel Kubrt, přispívá.

František Karel Ladislav jako správný neonacista nečte články vydávané na serveru Hrebenar.eu, přesto pravidelně na články reaguje, a to nejen na svém facebookovém profilu. Nyní strach, frustrace a nespokojenost se svým neonáckovským amatérstvím probouzí v postarším nekromantovi minulosti záchvat zuřivosti eskalující v různá rádoby silná slovíčka podobná těm falešným zvoláním v knajpě čtvrté cenové kategorie, kde se pravidelně holomládež runových symbolů schází.

nacek

Někdo musí svádět hypotetické boje  rahowistů, o které nemá nikdo ani omylem zájem a někdo svou neschopnost svádí ve vyhrůžkách trapného charakteru.