Tato sobota by měla patřit demokracii, ve které náckové prohrají a policisté vyhrají

Neonáckové si přivlastňují naši zemi. Roztahují se, protože vláda, stát a potažmo policie zůstává na tyto relikvie minulosti slabá. Tam, kde schází dobře cílená represe proti extrémismu, dochází k plánování veřejných akcí neonacismu. Opičáci oděni do kindernáckovských značek si zakřičí, nebo dokonce i zabojují. A to všechno ve stejném okamžiku minimálně na pěti místech republiky. Kam se ztratila slavná BIS? Kam se poděly policejní štáby? Jak je možné, že promotéři neonacismu, o kterých společnost velmi dobře ví, chodí zcela bez problému mezi ostatními obyvateli republiky? Proč se policie nezabývá Sourozenci Šlégrovými, Františkem Karlem Ladislavem, Pavlem Matějným, Petrem Kotábem, Jiřím Petřivalský, či Jiřím Wraithem? Tito lidé stojí především za všemi protiromskými pochody.

Milují extrémismus a svou víru v hákové nesmyslnosti zakrývají hrátkami na národovectví a nekonečné češství. Neonacistický spolek Jiřího Šlégra přitom vykazuje všechny znaky autonomních nacionalistů. Křiklouni “Čechy Čechům” se rádi oblékají o oděvů anarchistů. Zrovna tak Šlégrova partička neonácků vypadá omicky, když svou nesvatou dihádisticky pojatou Rahowu pojmenuje Czech Lion Tour……..s češstvím na jazyku  milerádi neonáckové po vzoru germánských autonomistů využijí mladického šarmu anglikanismu.

Inu, proč ne. Neonáckové rádi vyzývají k práci, i když ji nikdy nezažili, tak proč by nemohli vyzývat k češství, i když jím pomocí neonacismu neskonale opovrhují. Demokracie ztrácí sílu. Ztrácí ve světle politikaření Hradu ochotu efektivně a hlavně aktivně bojovat proti ultrapravicovému bordelu. Policie se připravuje na protiromské pochody a obyčejní lidé se zcela oprávněně obávají o svou bezpečnost.

Nesmíme je nechat vydechnout…a nepřestat…

sděluje svým fanouškům médiím známý neonácek Pavel Matějný. To je ten holohlavý radikál, který během jedné neonacistické pochodové akce v Duchcově odbočil a přímo směřoval na místa obývaná tamějšími Romy. Možná na stejnou příležitost čeká i nyní. Tak jako vždy, i v tento okamžik neonáckové zcela nečesky znásilňují zesnulého Karla Kryla ke svým hitlerovským perverzím. Po vzoru japonských kamikadze si neárijští bojovníci černých sluncí dodávají duševní odvahy slovíčky o českém národě. Ochlastové ze čtvrté cenové kategorie si vůbec neuvědomují, že jsou to oni, kdo skutečně národ hubí rychlostí blesku.

K sobotní celorepublikovým pochodů se připravují různé neonacistické skupinky. Jedna z nich, Svobodný odpor, dokonce vytvořilo videoupoutávku na sobotní hitlerovské radovánky, ve které jsou majoritáři těmi ubližovanými a utiskovanými pod rukou “cikánského” muže. Je to opět další neonáckovské hecování pomocí mediálních lží a mystifikací

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/14Y2jCA” standard=”http://www.youtube.com/v/2lrlgIYUfyI?fs=1″ vars=”ytid=2lrlgIYUfyI&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep1947″ /]

 

Neonacisté se vydávají za národ, jak patetické. Palacký s dalšími národními obrozenci se z takové představy určitě ve svých hrobech točí jako Resslovy lodní turbíny. V takové Ostravě dokonce lůza hákáče hodlá demonstrovat dvakrát za sebou.  Poprvé 24. srpna 2013 a po druhé, o tři dny později na Náměstí SNP. Ve druhém prosazování neonacismu  jsou oficiálními důvody demonstrace proti rozšiřování ostravský ubytoven.

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/14YbOlt” standard=”http://www.youtube.com/v/p04Q94Ey5Ms?fs=1″ vars=”ytid=p04Q94Ey5Ms&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep2909″ /]

 

Jednu z demonstrací 24.8.2013 na pražském Václaváku dokonce organizuje milenka Matějného, Janča Tvrdá. Takové neonacistické radovánky mohou být dokonce rodinným koníčkem. Ostrava, České Budějovice, Jičín, Duchcov a Plzeň budou  novými pokálenými písečky neonacistické radosti letních dnů. Dokonce se hovoří o Písku jako o dalším z měst sobotní neonacistické dekadence násilností.

Tato sobota by měla patřit demokracii a především policii, která jako nástroj demokracie ochrání všechny poctivé spoluobčany před neonáckovskou špínou Českých lvů, Odporu, DSSS a řady dalších spolků moderních hitlerjugends. Policie by se měla především probudit. Vzorem by nám mělo být Německo, či Švýcarsko, kde před několika týdny proběhly policejní manévry namířené zejména proti neonáckům. Došlo k zabavení neonacistického materiálu a zatčení těch nejradikálnějších sluhů hákového kříže. K podobným raziím by měla sáhnout také česká policie.

Tento stát, Česká republika, má jít proti neonacistům tvrdě a nesmlouvavě. Zákony by měly zakazovat neonacistické politické strany, sdružení i občanské spolky neonacistické a extrémistické povahy. Je třeba potírat neonacismus již v zárodcích a nikoli “jen” na neonacistických sešlostech ve městech. Zatčením vůdčích osob neonacismu neonacismus jako takový nezastavíme, ale můžeme jej výrazně oslabit. Policie se bojí zradikalizování české nacistické scény, a proto raději přihlíží. Jenže tohle není dobrý plán na ochranu demokracie.