Náckové nemají úctu ani k české vlajce, jaké češství potom vyznávají?

Nic než národ, pořvávali novodobí orangutani českých, moravských a slezských ulic. Postávali jako špalír kindernácků před lačnými médii. Za doprovodu černých obranářů demokracie si milovníci hákových nicotností vychutnávali prosazování nesvobody. Dokonce nikomu nevadilo, že ani jeden z těch připitomnělých mladíků neví co to Čechy jsou.  Hajlování za rytmů orlíkovské Bílé ligy je něco jiného, než pózování před televizními kamerami a cvakajícími fotoaparáty světových deníků. Čechy patří Čechům, a proto nečeši vyšli do ulic, aby na první možnou pošlapali hrdost vlajky národa českého. 

Zmožení horkem, odkrvení neustálým zvedáním pravaček, vysílení z vykřikování neonacistických hesel……to všechno přimnělo nepřemýšlející esesáčky k neplánované kreativitě, kdy každý z reportérů mohl vybrat ihned ze tří variant českých vlajek. Bylo to jako v nějakém pochybném kvízu, kdy sličné blondýny nahradili brýlatí nesvalovci v thorsteinarovských značkách landových kryptogramů.

vlajky

Neonacisté jsou šprýmaři. Vůbec se neliší od “nepřizpůsobivých” spoluobčanů. Jsou stejnou cháskou. Jen se podívejte na velkého vůdce Pavla Matějného, o němž nedávno server Hrebenar.eu napsal článek. Tento ochrankář z marketu dluží pěkně po neonáckovsku všude kam se podívá. Hrazení telefonních účtů nebo složenek za elektrickou energii, to je přeci multikulturní přežitek, kterému se nečech, nepoznávající symboly státu, v žádném případě nepodvolí. Organizátor neonacistické demonstrace v Českých Budějovic byl zase podle dostupných údajů nezaměstnaný pacholek s nenaplněným časem nazbyt.

Část nepřizpůsobivých holátek s nulovou znalostí češství hodlá poučovat ostatní o správné národovecké podobě bílé společnosti. Plzeňské pózování se státními vlajkami je vtipnou etudou, na kterou by mohl navázat nepřizpůsobivý Vandas z upadající strany nečeských dělníků. Takový pochod černě oděných národovců  s averzí vůči vlajce českého státu vypadá opravdu komicky.  Je to stejně komické, jako když zdegenerovaná tlupa hitlerovců křičí “cigáni do práce”……neonacisté jsou skutečně vyznavači virtuálna, kde některé pojmy znají jen z vyprávění. Úřady práce toho moc náckům o práci neřeknou. Většina účastníků nenárodních demonstrací stejně ani neví, proč tam jsou. Neví to dokonce ani organizátoři jejich nenárodoveckých srazů.  Hrají si na nejtvrdší jádra nácků, přitom jsou to jen stoupové vedeni dementními Ignory.

Takový dosluhující poslanec Chaloupka by se konečně mohl místo rasistických plků v europarlamentu vrhnout na edukaci svých ideových oveček. Bestiální lvi mosteckého Jiřího Šlégra by se mohli alespoň něco naučit o správném držení vlajky, ještě by se mohli doučit správné zásady českého pravopisu. Se znalostí historie na tom neonáckové také nejsou nejlíp. Možná by nenáviděná Evropská unie přispěla na nějaký ten vzdělávací grant. Okamura, Chaloupka, Mach nebo Janeček tak mohou být poprvé užitečnými, když zahájí projekt: “Dovzdělej nácka”.

“Sumatra sumcům, Cejlon cejnům, Kajmanské ostrovy kajmanům, Brusel bruslím, San Marino mariňákům, Berlín berlím, Oslo oslům…”, přesně taková je logika neonácků když volají “Čechy Čechům”…..oni  si jen tak nepovedeně rýmují a rádi by brali Česko pro asociálně nepřizpůsobivé neonacisty. Dnes, 27. srpna 2013 mají neonacisté znovu demonstrovat v Ostravě, možná, že se trefí alespoň do správné podoby vlajky. Ale s jejich neinteligencí je možné očekávat jiné fópa dokazující nekonečnou nízkost neonacisty a jeho nevyhynulého druhu homo erectus.