Nácek Pavel Matějný je kromě organizátora naci pochodů také nepřizpůsobivým dlužníkem.

“Češi jsou plémě nečisté, mravů hanebných, práce se štítící, druh druha okrádající a Boha neuznávající!“, řekl před stovkami let Mistr Jan Hus. Jako kdyby z dávného středověku nahlédl do současnosti, kdy neonáckovská chátra dominuje ulicím rozpálených měst. Zastavte konečně tu nečeskou holotu nečeských hololebců s podivnými sexuálními úchylkami projevujícími se hlavně erekcí ušpiněných pravaček. Oudy nácků nabývají pitoreskních tvarů, a tak si nebožské bytosti musejí ulevit jiným způsobem. Pokud skutečně ta dekadentní formace s hajlovacími manýry představuje pravé Čechy, poté měl Mistr Jan Hus totální pravdu.  

Mladíci s trestním rejstříkem, delším než je počet dnů v týdnu, se sjíždějí do měst, aby si jako skupinka orangutanků užili krátkého období říje. Venku je teplo, sluníčko blahodárně působí na pleť, a tak si anticiganisté přišli na své. Dokonce je jako malé děti doprovázeli policisté. Bylo nanejvýš komické, když anticiganisté pokřikovali hesla na antičechy. Jako kdyby se vesmír skládal z antivesmírů, ve kterých se jako zápalná šňůra line vzájemná nenávist dvou rozdílných táborů. Je třeba proti neonacismu bojovat všemi prostředky, a to i za užití humoru. Protože nenávist a rasismus vycházející z úst neonáckovských bláznů působí někdy komicky.

Společnost slušných a poctivých Čechů se nesmí bát spodiny národa, jakou neonacisté představují. Kanálníci vyměnili zlatavé moky močůvky za plakáty absurdních tvrzení. Ti, jež práci viděli maximálně tak ze zamřížovaných oken neútulných cel, vyzývají ostatní k pracovnímu procesu. Jenže co si virtuální hráči s jojy představují pod pojmem práce? Určitě to není hajlování, kopání do starých nemohoucích lidí nebo šikanování bezmocných dětí. Na nikoho jiného si vyznavači Hitlerova okultismu netroufnou. Skryti za tmavými brýlemi a nevábně vypadajícími šátky přehrávají hajlovači dneška paintbolové bitky, kde barevné projektily duhy nahradily dlažební kostky nebo poloprázdné lahve od minerálek.

Nacigruppen upadající nad songy Randalistů Martina Korce do extáze,  zahájily tažení po nesvobodě v daleké Ostravě, kde se pod vedením Pavla Matějného, na něhož byla v roce 2012 uvalena exekuce, pokoušely o spojení dvou neonáckovských táborů.V půl čtvrté se situace zhoršila a neonacističtí pohlaváři nečechů začali napodobovat válečné výjevy Noci dlouhých nožů, kde Židy a komunisty nahradili těžkooděnci z policejních řad. Nejradši by zloději s trestním rejstříkem delším než výplatní páska posledního nádeníka, rozdupali obličej nenáviděného Roma. Naštěstí ochránci zákona zareagoval správně a Matějného přisluhovače Hitlerovských snů drželi pěkně zkrátka.

Shromáždění Pavla Matějného působí opravdu komicky. Tento neonacista v trikotu Českých lvů, potažmo v trikotu nové neonáckovské partaje pracujících, dluží spoustu peněz a ostravský krajský soud vydává jednu exekuci za druhou. Poslední soudní usnesení z 22.8.2013 hovoří o úhradě 50 000 korun za exekuční řízení vedené vůči tomuto extrémistovi.

Soused střelce z Chotěbuzi má poměrně velké finanční potíže. Ve světle těchto informací je vlastně neonacista Pavel Matějný velký šprýmař, když veřejně  vyzývá druhé k práci, a sám o sobě má dluhů víc než dost.

Dokonce se v roce 2011 konala dražba jeho majetku. Vztah mezi Raifesenbankou a neonacistickým, vzorově holohlavým Matějným, nedopadl dobře. Viz. dražební vyhláška z dražby extrémistovy zastavěné plochy, nádvoří, orné půdy a trvalého travního porostu.

Nepořádný extrémista s kouzlem nesplácení svých závazků zcela komediantsky křičí na romské spoluobčany, přitom i on se projevuje jako ti jeho “nepřizpůsobiví parazité”, o kterých mile rád mluví a proti kterým pořádá společně s Jiřím Šlégrem a dalšími neonacisty hitlerjugendská tažení napříč republikou. Šlégrova, potažmo i Matějného, vyhlášená ideologická válka je o nepřizpůsobivém dlužníkovi a extrémistovi Pavlu Matějném, neonacismu a pokusu militarizovat neonáckovské spolky k otevřeným bojům vůči všem odlišným a nepřátelům neonacistické ideologie.

” Pavel Matějný pochoduje za všechny slušné lidi”, v tom případě zřejmě nepochoduje za sebe ani za ta opičátka, se kterými huláká s nečeskými vlajkami  v ulicích českých, slezských a moravských měst. Pavel Matějný, který si zcela nesmyslně přivlastňuje na Facebooku přídomek “Sládek” , je typickým náckem. Už jeho hudební vkus ukazuje na nedostatek zdravého rozumu. Judenmord, Conflikt 88, Agrese 95 nebo orlíkovský Ortel jsou oblíbenci neonáckova srdíčka.

Pavel Matějný podporuje Waffen SS jako nástroj Bílé spravedlnosti. Ostatně, tato zpráva “krášlí” jeho facebookový účet:

I just added a PicBadge to my profile picture to show my support for “waffen ss”. White justice!

matějný

Neonacista Pavel Matějný je obrovským dlužníkem a jako správný nepřizpůsobivý občan se ani omylem neúčastní přezkumných jednání o uvalení konkurzu na svůj majetek.  Pavel Matějný jako správný nepřizpůsobivý asociál dluží ČEZu za elektřinu 16 170 korun. Stejný neonacista Pavel Matějný zřejmě považuje placení telefonních poplatků za multikulturní přežitek, a proto T-Mobilu dluží 19 373,70 Kč. Pavel Matějný má mnoho nesplacených půjček. I z tohoto ohledu je neoacistovo tvrzení  o boji za spořádané občany hloupým vtipem. V exekučním šetření se o své závazky hlásí na 24 věřitelů, mezi kterými jsou banky, úvěrové společnosti, fyzické i právnické osoby, finanční úřad, Městský úřad Českého Těšína i samotný soud.

Celková výše dluhů neonacisty Pavla Matějného dosahuje astronomických 4 964 797,23 Kč.

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. — 2 000 869,80,–
Mgr. Ing. Opletal Radim — 7 929,00,–
Okresní soud v Karviné — 8 000,00,–
Město Český Těšín – Městský úřad Český Těšín — 3 000,00,–
RPG Byty, s.r.o. — 28 449,72,–
PROFI CREDIT Czech, a.s. — 281 253,00,–
T-Mobile Czech Republic, a.s. — 19 373,70,–
JUDr. Mika Dalimil LL.M. — 7 865,00,–
SMART Capital, a.s. — 178 713,00,–
Generali Pojišťovna, a.s. — 9 997,00.–
Home Credit, a.s. — 454 731,25,–
ČEZ Prodej, s.r.o. — 16 170,00.–
AB 5 B.V. soukromá společnost s ručením oezeným — 100 775,63,–
GE Money Bank, a.s. — 601 396,90,–
CETELE ČR, a.s. — 185 713,00,–
Raiffeisenbank, a.s — 167 138,88,–
Česká spořitelna, a.s. — 175 098,78,–
Provident Financial, s.r.o. — 24 890,00,–
Allianz pojišťovna, a.s. — 10 148,40,–
EOS KSI Česká republika, s.r.o. — 399 682,87,–
JUDr. Vrána Tomáš — 15 730,00,–
Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj — 2 711,00,–
Bohemia Faktoring, s.r.o. — 135 712,10,–
Profidebt, s.r.o. — 123 457,20,–
————————————————————————-
CELKEM 4 964 797,23,–
(zdroj:insolvenční rejstřík)