V Českých Budějovicích se znovu chystají náckové k dalším demonstracím

Neonacisté plánují další pochody v Českých Budějovicích. První útoky kindernácků dostaly díky lajdáctví policie zelenou, a tak se rodí další choutky na krev Romů, proti kterým neonacisté udělají téměř cokoli. Neonacistická hesla směřovala podle tvrzení policie na policejní černooděnce, a tak nositelé hitlerových pravd dostali svobodu k jejich slovním perverzím.

Původní svolávací akce neonacistů byla smazána, a tak  Iveta Abrmanová, učitelka z mateřské školky v Českých Budějovicích vytváří další svolávání na neonáckovský potlach přímo u Multikina Cinestar v jejím rodném městečku. Tentokrát se nacistické blouznění jmenuje “Procházka v Českých Budějovicích” Jednotliví milovníci hajlování nesmějí tentokrát ve zvací skupince vůbec nic psát. Jen se mají přihlásit, aby Facebook nezrušil internetové choutky rasistů a neonacistů.

romy

6. červenec 2013 od 17:00 bude dalším dnem neonáckovsého blouznění. Kdo je ona Iveta Abrmanová? Je to další rasistka nenávidící a nesnášející Romy. Tento čas je dobrým obdobím k ukojení rasistické nenávisti, kterou Iveta Abrmanová k Romům cítí. Její facebookové statusy nehovoří o ničem jiném, než o rasismu, o tom ak sou Romové špatní a špinaví.

Iveta Abrmanová

Iveta Abrmanová se zúčastnila prvních pochodů nácků v jihočeské metropoli. Zřejmě se jí zalíbila svoboda výkřiků, násilí, anarchismu………neschopní policajti a neschopná republika napomáhá takovým rasistům v jejich křepčení. Neonacisté a rasisté se tak mohou cítit šťastnými, pokud o nich a jejich úmyslech hovoří celostátní televizní stanice. Na celou chystanou akci rasistů a neonacistů přislíbilo svou účast na 172 lidí, ale pozvaných je až na 2 730 rasistů a neonacistů.

idiot_nacek

Povolí po zkušenostech ze sobotních událostí setkání rasistů a neonácků, nebo ji zcela správně zakáže? A bude se jednat vůbec o povolenou akci? Možná si neonacisté jsou jisti natolik, že akci ani nenahlásí a vše se odehraje načerno. Tři dny se o neonacistických akcích na Facebooku mluví a pokaždé byly pozvánky správně Facebookem smazány. Je smutné, co se v této zemi děje a je smutné, že neonacisté získávají navrch a posílají tím českou společnost ke dnu.