Těžkooděnci nedali v Českých Budějovicích náckům a extrémistům šanci

Neonáckové dnes opět řádili v Českých Budějovicích. Parta holohlavých exotů si vyrazila na sváteční mlácení Romů a policajt, na které podle slov šéfa jihočeských ochránců pořádku pokřikují “černý svině”. Ožralí Čeští lvi, o kterých server Hrebenar.eu psal nedávno článek, si zajisté nenechali ujít další bitky, ve kterých mohou upustit část své agrese z řetězu. Tentokrát si policisté počínali trošku lépe, a tak se neonáckové tak trošku cítili jako křečci v kleci. Těžkooděnci je pouštěli po dvou do předem připravené ulice. I přes tato opatření několik neonácků proniklo na sídliště Máj. Milovníci násilí a uctívači památek Adolfa Hitlera zkoušeli do svých bojů vlákat místní majoritní obyvatelstvo. To bylo také tak trochu zneužité stále více rasizující TV Prima, která z přihlížejících majoritářů vyráběla nespokojence dumající nad tím, kdo koho ochraňuje.

Neonacisté jsou stále více suverénní. Je to vidět i na samotné reakci neonácků na články redakce serveru Hrebenar.eu. Vyholenci na svých skupinách vyhrožují fyzickými útoky a napadením majitele serveru. Vyhrožují podobnými srazy v místě bydliště majitele serveru Hrebenar.eu. Už se vůbec nebojí, že by jejich vyhrůžky mohla sledovat například policie, či někdo z tajných služeb České republiky. Zapáchající stoka neonacismu se cítí jistější, a proto také s mnohem větší agresí útočí na hlídkující policisty.

Na českobudějovickém náměstí se neonacisté začali maskovat. Tyto trosky české společnosti dost neradi dávají najevo svou identitu. Na Facebooku se zakrývají falešnými profily….dokonce se vydávají za členy Anonymous….snad jen proto, aby zakryli zápach neonacismu, který se kolem nich line. Na náměstí si všichni nasadí šátky a různé masky, aby policejní kamery nezaznamenaly pravou identitu srabů vnitřně se stydících za své vlastní přesvědčení neonacismu. Demonstranti slovně napadali, nadávali a vyhrožovali, aby následně vyhecovaní vlastní zlobou, mindráky a frustracemi zaútočili na muže zákona.

Vzduchem začaly létat nejrůznější předměty a ulice připomínala svinčík neonacistovy mysli. Přesto všechno se podle policejní mluvčí Lenky Holické v 18:45 podařilo nácky vytlačit. Policie také informuje o počtu zabavených zbraní. Dvacet neonacistů u sebe mělo zbraně, které by mohly poškodit zdraví, či ohrozit někoho na životě. Těchto dvacet držitelů dvaceti zbraní dostalo od policie zákaz vstupu do města.  Dřevěné tyče, obušky, dokonce i plynové zbraně byly připravené k ničení Romů. Kdyby se místo ustrašenosti majoritní obyvatelé Máje sebrali, vyšli společně na ulici a ukázali náckům, že mají táhnout do svých nor odkud vylézají na slušné lidi. Občané ustrašeností darují české, moravské a slezské ulice neonacistům, kteří později zcela beztrestně na ulicích kralují podle svého. Média také celé situace využívají a mnohdy raději rozšiřují rasismus. Neonacistům je dobré vyslat odkaz, že se jich nebojíme a jsme ochotni spojit se proti jejich zlobě a nelidské ideologii.

Kéž by také policie byla schopna nácky nejenom vytlačit, ale také potlačit. Tohle nemá s demokracií pranic společného, protože neonacisté do moderní doby ani omylem nepatří. Černí ochránci pořádku házeli proti neonáckům granáty se slzným plynem. Možná by nebylo špatné, kdyby milovníci hodnot pochcípané minulosti dostali trošku více za vyučenou o tom, jak se chovat. Stovka neonácků skončila v policejních autobusech. Po celé akci zůstalo na sedm zraněných.

Lidé nejsou terčem, lidé nejsou potravou pro nácka, lidé nemohou být oběťmi zvrhlostí plivačů do půllitrů. 400 podlidí s neonacistický přesvědčením přijelo do jihočeské metropole, aby zahájili festival násilností. Zmiňovaných 400 neonácků nemohou být lidmi, protože nikdo nemůže být člověkem a zároveň přát smrt jiným jen proto, že mají jinou barvu kůže. V čele protiromských demonstrantů na náměstí Přemysla Otakara II. byl také neonacista Jaromír Pytel. Tento bývalý tajemník Dělnické strany v Českých Budějovicích na akci dorazil v kravatě a neonacistickém ohozu připomínající nácky z dalekých Maďar.

Policejní těžkooděnci zatarasili ulici Biskupskou a Radniční. Několika desítkám extremistů bránili v pochodu směrem k sídlišti Máj. Skupinka extrémistů před pátou hodinou pustila do skandování hesel “Pusťte nás na ně”. Po těchto zvoláních magistrát neohlášenou akci neonácků rozpustil hned v 17:00. Je tragikomické, že jedním ze svolavatelů na dnešní násilné setkání extrémistů byla také učitelka českobudějovické školky Iveta Abrmanová. Rasistka s nenávistí vůči Romům byla ochotna pozvat neonacisty do města, jen proto, aby sama mohla s nenonácky ztracena v davu imbecilů mlátit Romy bez jakéhokoli postihu.

Extrémisté z náměstí Přemysla Otakara II. zamířili k ulici U Černé věže a Kanovnická. Několik desítek hololebců narazilo na policejní odpor. Náměstí mohli neonáckové opustit jen ve dvojicích, a to směrem k Lannově třídě, tedy opačnou stranou než je sídliště Máj.  Přesto se přibližně stovka neonacistů dostalo na sídliště Máj, kam se za nácky stahovaly policejní hlídky na koních. Holohlaví bezmozkovci byli připraveni se na Máj dostat jakkoli. Ve městě se dokonce hovořilo o tom, že se neonáckové zformují v jiných částech města a na sídliště se dostanou z jiných směrů. Situace se začala dramatizovat v ulici Antonína Barcala, kde 400 extrémistů začali skandování obvyklých nesmyslů jako jsou hesla “Čechy Čechům”…..neonáckové zde začali házet na policisty kameny. Policie zcela správně zareagovala obušky a ty nejradikálnější extrémisty zadržela.

U multikina Cine Star, odkud učitelka z mateřské školky na facebooku svolávala “Procházku v Českých Budějovicích” se policie snažila extrémisty zatlačit dál od sídliště Máj.  Zde podle svědků došlo k použití slzného plynu. Policii se přibližně 200 extrémistů podařilo zahnat na sousední sídliště Šumava, zbytek neonácků byla tlačena zpět do centra Českých Budějovic. Policie si tentokrát počínala mnohem více profesionálněji. V ulici K. Šafáře došlo dokonce k masivnímu zatýkání neonacistů……pro přibližně padesátku neonacistů si přijel policejní autobus. Je správné, že tentokrát policie zakročila nekompromisně vůči těm nejagresivnějším.

Těžkooděnci vytvořili zátarasy na křižovatce V. Volfa a Antonína Barcala. Všichni, kdo měli chuť lynčovat Romy, nyní měli lidově řečeno po ptákách. ještě deset minut před půl devátou bylo několik desítek lidí před multikinem Cine Star a policie se chystala k dalšímu zásahu. Opět ti nejagresivnější skončili v policejních poutech a následně v policejních autobusech.

Celé řádění neonacistů skončilo krátce po desáté večerní. Je trapné, co si neonacisté dnes dovolí. Chtějí být jistými a naštěstí policie zakročila mnohem lépe než minulou sobotu. Neonacisté a lidé jako Pytel a další neonacisté nepatří do slušné společnosti. Tito kryptoesesáčci jsou ostudou České republiky a je opravdu škoda, že jsou taková individua Čechy….