Poslance Chaloupku na jeho petici podporuje také Adolf Hitler

Rasista a zároveň poslanec Otto Chaloupka zcela jistě ovládá temné síly, po kterých pátraly speciální vojenské jednotky esesáckých okultistů. Jak jinak si vysvětlit podpis Adolfa Hitlera pod peticí za Spravedlivý sociální systém vypracovaný tímto poslancem. Rasistické nápady, jež tentokrát pokřtili také straníci z romské Strany rovných příležitostí, zcela jistě naleznou největší uplatnění právě u příznivců onoho Adolfa Hitlera. Je to především o šikanování představitelů menšin. Je to o dehonestaci, kdy jedna pravidla jsou speciálně šitá právě na romskou populaci. Rasisté z odpadních jímek společnosti, jako jsou Vandasova školka oboupohlavců či skupinka Českých lvů pokoušejících se o vytvoření nové partaje neonacismu, se předhánějí ve chvalozpěvech na anticigánský zákon populistického véčkaře.

Chaloupka

Kdo byl onen Adolf Hitler? Buď se jednalo o nějakého recesistu se špatným smyslem pro humor, nebo o skalního fanouška s erotogenními představami o Adolfu Hitlerovi, ve své hákovým křížem ozdobené ložnici. I takoví lidé stále jako oživlé zombies žijí. Čtou si knihy jejich hrdiny a přidávají se do podobných hnutí rasistické nenávisti. Takoví cvoci dokonce oblékají své děti do uniformiček SS a morálně je znásilňují a vystavují na svých facebookových profilech.

Pan poslanec Chaloupka ke svému rasově motivovanému činu nepřihlížení tentokrát místo zděšených poslanců europarlamentu potřebuje podporu stejně smýšlejících lidí, a proto připravil jak jak papírovou, tak elektronikou verzi své petice.

Jsem si ale naprosto vědom, že toto je téma velmi choulostivé. Mnoho politiků do něho nechce příliš rýpat. Je mi proto jasné, že sehnání podpory ostatních politických stran pro mnou připravované změny zákonů nebude lehké. Potřebuji k tomu „hlas lidu“, proto jsem připravil elektronickou i papírovou verzi petice “Za spravedlivý sociální systém”. Čím více bude podpisů, tím větší je šance na protlačení zákonů Poslaneckou sněmovnou.

Dodává poslanec Otto Chaloupka ve svém mediálním prohlášení. Jenže, kdo budou ti podepsaní lidé? Kdo zaručí, že ti lidé žijí a nejedná se o podvržené identity? Poslanec Otto Chaloupka si počíná populisticky a je mu totálně jedno, kdo jej bude podporovat, bude to nácek? Bude to extrémista? …….NO PROBLEM…….pro tyto nelidské nuly je poslancova politika určena především.

Ostatně, za vše hovoří slova poslance Otto Chaloupky na jeho facebookové zdi

Chaloupka

Co vám poslancova slova připomínají? To redakce Hrebenar.eu ponechá na každém z vás. Kupodivu, Věci veřejné se o poslancova tažení za rasismem nechovají nikterak odtažitě a přesně naopak na stranickém webu Chaloupkovu petici propagují. Strach z volebního neúspěchu Véčkařů je pravděpodobně krytý tolerancí rasismu….jednou je to Chaloupka, jindy Babák hrající si na opravdového antisemitu.

Takto například pan poslanec reagoval akci s česko-romskou vlajkou. Vůbec se nechová jako poslanec, ale jako rasista.

Prinutil jsem se shlednout to jeste jednou. Nezdalo se mi to, je to realita. Vzali si jeden z nasich nedotknutelnych symbolu a dokazuji nam, kdo tu vladne. Je to nechutne.

Chaloupka

Poslanec Otto Chaloupka nepřímo také podporuje neonacistické pochody a kritizuje policii za zásahy na náccích a extrémistech

kalousek3

Otto Chaloupka je rasista, který dostal možnost svůj rasismus za Vandase a další lůzu národa šířit pomocí demokratické politické strany. Stejně tak rasové teorie může rasista Chaloupka snadněji šířit na půdě Evropského parlamentu a jeho dalších orgánů.

OTTO CHALOUPKO, ZBÝVÁ JEN DOUFAT, ŽE VAŠE ANGAŽMÁ V POLITICE NOVÝMI VOLBAMI SKONČÍ, 

DĚLÁTE OSTUDU ČESKÉ REPUBLICE A VYRÁBÍTE Z ČESKÉHO NÁRODA BANDU VÁM PODOBNÝCH RASISTŮ. 

UVĚDOMTE SI, ŽE ROMOVÉ JSOU SOUČÁSTÍ ČESKÉHO NÁRODA.