Náckové budou znovu pochodovat sobotním Duchcovem

Esesáci nemoderních časů si zvykli na pravidelné procházky našimi městy. S prapory nečešství. S myšlenkami hnědějšími než je barva koňského lejna, se rozhodli oblažovat nenávist i v tom nejmenším koutě republiky. “Čechy Čechům”, nebo “cikáni do práce” zní od nemakačenků s oholenými hlavami a škraboškami na obličejích více než komicky. Tito vyvolávači nenávisti. Tito zaklínači skrytého rasismu mnoha Čechů využívají situace ve svůj prospěch. Kvůli té nejmenší prkotině pořádají neonacistické pochody, jako kdyby se vzhlédli v polodiktaturním Maďarsku, kde má neonacistický Jobbik výsadní postavení ve společnosti. 

Neonacistická scéna se militarizuje, zřizuje si jednotlivé kroužky sebeobrany….to všechno jenom proto, aby hlupáci s IQ tykve zvládli v přesile zmlátit jednoho postaršího nepřítele neonacistické ideologie. Jste homosexuál, zdravotně postižený, cizinec nebo dokonce Rom? V tom případě se neonacistická lůza doslova klepe radostí bouchnout si do vás v největším možném nápřahu.

Tuto sobotu zažije Česká republika opět neonacistickou horečku, kdy na dvou místech kontinuálně proběhnou neonacistické pochody. Jeden bude na severu Čech, zatímco ten další se odehraje ve vzdálených Českých Budějovicích. Romové na duchcovské ulici Bratří Čapků odmítali demonstraci proti starostce jejich města….báli se totiž, že s touto demonstrací přilákají neonacisty. A jak je vidět, jejich obava byla naprosto lichá. Tito bezmozkovci přijedou do města i bez jakékoli demonstrace upozorňující na rasizující přístup radnice.

duchcov_demonstrace

Podivný systém nulové tolerance napojený na generalizaci viny všech Romů v Duchcově neonacistům nestačí, a tak se 13. července 2013 ve tři odpoledne sejdou na náměstí Republiky k další oslavě rasismu a neonacismu. Jak se zachová vedení města? Akce neonacistů zatím není nahlášena. Bude se tedy jednat o nepovolený pochod?

duchcov3

Jediná akce, která je na 24.8.2013 se v Duchcově koná, je shromáždění svolané Irenou Nejedlou. Žádné shromáždění na 13.7.2013 nebylo ve městě nahlášeno. To, co mělo být, je zrušeno. Nedělají náhodou neonacisté celý pochod jen na truc Romům a Občanskému sdružení DUX, které demonstraci proti krokům radnice chtělo uskutečnit? Prsty v celém dění bude mít nejspíš duchcovská buňka neonacistické Dělnické strany sociální spravedlnosti, která vznikla záhy po posledním křepčení neonacistů ve městě.

Podívejte se pozorně na plakát neonacistů lákající na akci v Duchcově……..vidíte to také? Neonacisté na ulicích křičí “Čechy Čechům”, a přitom neovládají pravopis. Jaký nečech dělal ten plakát, když si nebyl vědom základní vlastnosti češtiny? Shoda přísudku s podmětem neonacistům nic neříká. Také jak by s tak nízkou inteligencí neonacistů mohla.

Náckové napsali: České Budějovice už to dokázali 2x

Správně má být České Budějovice už to dokázaly 2x

Nenonacisté neumí česky a přesto křičí “Čechy Čechům”, je to krásné, že tuto zemi přejí někomu jinému, než sobě samým.