Matějný po boku tlupy 30 náckoidů na Černém mostě zahájil celorepublikovou šňůru megazla

Ožralá náckovská hovádka bestiálních Českých lvů pod taktovkou Pavla Sládka Matějného zavítala na další hajlovací tažení Prahou. Tentokrát si zcela strategicky alfa, beta a gama samci vybrali Černý most. Třicítka černooděnců, připomínala alespoň ze začátku, podivný funus přiopilých pozůstalých, jež se navzájem zdravili krásně po esesácku do výšky ztopořenými pravačkami. Holohlavý Matějný obklopený mlaďoučkými zajochy s chmýřím na bradě, chtěl přihlížejícím neonáckům přiblížit svůj pohled na svět, ve kterém justice mívá dvojí metr na nenáviděné Romy a “poctivé” příznivce teorií hákových křížů. 

Jakmile neonácek Matějný hostující chviličku v řadách Českých Lvů a zároveň spoluzakládající novou naci partičku Demokratické strany pracujících, začal se svým proslovem, ozval se pískot a výkřiky odpůrců neonacismu. Relikvie minulosti jako nějaký přízrak henleinovských dob zkoušejí zaplevelit demoratickou společnost zlořádem neonacismu. Naštěstí existují ještě odpůrci, kteří se nebojí vystoupit na odpor hnusákům minulosti.

matějný

Pokaždé, když se plešatý muž v blílém pokoužel začít novou větu, byl opět přehlušen. Marně, přemarně se snažil ultrapravicový radikál s nenávistí ke všemu židovstvu a cikánstvu dokončit myšlenku o dvojím metru. Jeho slovní projev se podobal spíše přerušované souloži bez jasného vyvrcholení.  Jako modelovou situaci zmínil holohlavý oboupohlavec kauzu Vítkov, kde čtyři aktivní neonáckové do bytu romské rodiny Sivákových vhodili několik zápalných lahví. Dvouletá romská holčička, Natálka, si z tohoto plánovaného žhářského útoku tehdy odnesla velmi těžké popáleniny 80 % těla.  Čtveřice neonacistů si následně od soudu odnesla výjimečné tresty ve výši 20 a 22 let odnětí svobody nepodmíněně.

Čeští lvi

Celé defilé neonáckovsých neandrtálců narušovala přbližně třicítka antinacistů a pokřikovali hesla typu: ” Neonacisty zde nechceme!”

stop neonacisu

Jakmile Matěný neonácek dokončil tvrzení, že jeho banda, dokonce ani on nesou rasisté, vystartoval jeden hololebec na postávajícího fotoreportéra tmavší barvy pleti, kterého v ten okamžik museli ochraňovat přítomní policisté. Takový neonácek nemá příliš mnoho rozumu.  Vždy jedná pudově jako králíčci hopitající po jarním pokáleném pažitu.  Začnou ječet jako podsvinčata na porážce a zároveň tasí své ruce jako pomyslná pádla  k insultaci těch, jež nespadají do tábora neonáckovy Středozemě Sauronů.

kral

Potlach nácků začal v 17:00 a přibližně za hodinu skončil. Matějný neřekl většin uvěcí co chtěl, policie vše ohlídala a naštěstí se nikomu nic nestalo. Dle svědectví reportérů serveru Hrebenar.eu , obézní odbarvený náckoid neurčeného pohlaví na jednu antifašistku řval: Podívej se na sebe, jak vypadáš!”  Náckoidní oboupohlavec se přitom setkal s posměchem z řad antifašistů a antifašistek.  Je tragikomické, když neonacistka a jinak než s blond vlasy, používá nikoli českou, ale anglickou kabelku s anglickou vlajkou. Jako kdyby sama nevěděla, proč vlastně na shromáždění neonacistů dělá

matějný

 

V rámci monitoringu náckoidů, můžete jejich fotky s případnými popisy zasílat na email: [email protected]

Předem Vám za případné podklady děkujeme

—————————————

Autor fotografií: www.hassan.cz