Když nácek pláče nad zásahem policie, společnost může oslavovat

Nepřítelem neonácků a extrémistů číslo jedna je těžkooděnec, ten policajt, co nedovolil náplavě neonacismu vylévání si vzteku a vlastních frustrací na Romech. Reakce vyholenců je vtipné sledovat. Naříkají, jak byli mláceni. Jak stát zakročil proti jejich zkaženým hodnotám…..kupodivu ti, co demokracii bortí, poukazují na selhání demokracie v zásazích policajtů proti jim samotným.

Tentokrát se policie zachovala správně a ukázala kam patří ty čtyři stovky esesáčků. Rozhodně nepatří do českých, moravských a slezských měst a vesnic. Nezbývá než doufat, že slova nového ministra vnitra Peciny naleznou reálného uplatnění. Tato demokracie se musí umět bránit. Bylo dost časů, kdy jsme si jako společnost nechali kálet na hlavy od pošuků s hákáči místo mozkoven. Když nácek pláče nad činy mužů zákona, společnost může oslavovat…..právě vyhrála lidskost, demokracie a humanismus. Stát j povinen poskytnout ochranu občanům republiky před extrémisty. Činnost tajných policistů ve spojení s uniformovanými muži zákona se osvědčila jako skvělý mix namířený proti buditelům skrytého rasismu majority.

Jednotlivé skupiny neonacistů a extrémistů tento den nejsou o ničem jiném, než o pláči, naříkání a volání po pomstě. Ti nejradikálnější volají dokonce po ozbrojených útocích na policejní služebny. Možná se novodobí kindernáckové příliš zosobnili do rolí henleinovců snažících se na severu Čech podlomit moc Československa. Nezbývá než jen doufat, že aktivity těch nejradikálnějších jsou mapované tajnými službami, které v případě ohrožení státu zakročí a snažení neonácků zhatí. Zatímco slušný člověk vidí v policii záruku solidnosti a bezpečí, neonácek vidí v očích policajta vlastizradu. Jakoupak vlastizradu? Policie naopak zaslouží pochvalu.

Taky jsem cinkal, dnes bych je raději za vlastizradu POPRAVIL!!!!

A.C.A.B když jsou to takový frajeří tak ať sundají helmy, přilby a celkově celou šaškárnu a odloží obušky a teleskopy a jdou se prát. Hodně z nich by to udělala, machírcí. Tohle už je fakt nemožný co se tady děje!!!!!!

Když cikáni páchají trestné činy,tak policie nikde není a nic nedělá a když na to lidi jdou upozornit,tak nás mlátěj,kde to žijem? až jim cikání znásilní nebo napadnou někoho z rodiny,tak to pochopěj,ale to už bude pozdě,pro mě jsou to jen vypatlaný A.C.A.B. co tupě poslouchaj rozkazy a nemaj vlastní úsudek,mlátit a buzerovat je jejich heslem!

Znějí komentáře facebookovým éterem neonacistických skupin. Opět sou používané demagogické výrazy vytvářející z policisty idiota. Idioti vyrábějí v jednotlivých příspěvcích idioty z dalších lidí. To je tragikomické. možná si ani sami neonacisté neuvědomují, co právě ve své zlobě píšou.

Zákony platí i pro policisty, kdy to u nás justice pochopí?

Schovat se za číslo,do kukly…Kdyby měl každý jméno a adresu,museli by se chovat jako lidi…

A kdy pochopí neonacisté, že zákony platí pro všechny, tedy i pro ně samotné? Policie pouze v sobotu na Máji ochraňovala demokracii. To by se neonacistům hodilo. Kdyby těžkooděnci měli své jméno s adresou na uniformách, neonacisté by jako prohnilé lasičky přišli do bytů a domovů policistů, kde by se mstili za ten či onen zákrok. Logika neonacistické a extrémistické obce je opravdu na úrovni malého dítěte. Co také očekávat od nevzdělanců neovládajících ani český pravopis. Kdo je podle zvrhlé mysli neofašounků vlastencem? Určitě jím není nikdo z nich. Tito blázni minulých režimů zanikajících říší ani omylem netuší, co je to vlastenectví. Skuteční vlastenci předválečné éry by se zděsili nad tím, co dnes toto slovo znamená. Cokoli neonacistického se ukrývá pod baldachýn vlastenectví.

Neonacisté díky demonstrační sobotě získali nového koníčka. Na jednotlivých fotkách z demonstrace odhadují kdo je a kdo není tajný policista. Dokonce na Facebooku vznikají domnělé účty zasahujících policistů s jejich odhalenými tvářemi. Opravdu si neonacisté myslí, že všechny účty, které vznikly po sobotní demonstraci budou pravými? Na serveru Ostrava Online si v blogerské části zřizují účty neonacisté, kde posléze píší své rasistické a neonacistické výmysly. Jako příklad může sloužit neonácek František Karel Ladislav svého času aspirující na předsednictví v další z neonacistických stran Demokratické strany pracujících, která má svůj ustavující sjezd 27.7.2013 v Praze.

 Tak jak už jsem psal. To to je otevřená válka proti slušným , pracovitým a vlasteneckým občanům tohoto státu. Brutalita fízlů a je jich nadržování CIKÁNŮM ukazuje jen na to co je v této NAŠÍ zemi za potřeby udělat. Tady nepomůže jen demonstrovat, ALE PŘÍMO STÁTNÍ PŘEVRAT. Jedna obrovská akce za potpory lidu této země. !!!!

Náckové vidí v zásazích policie nějakou brutalitu. A co vidí ve svých činech? Náckové jsou pro nácky slušní, pracovití a vlastenečtí občané, zatímco pro ostatní opravdu slušné spoluobčany jsou náckové nehorší špínou nepracantů a neslušných hajzlíků toho největšího kalibru. A právě proti takovým hajzlíkům policie zasáhla a tak to má být. Kdyby se podobná demonstrace odehrála v Německu, byla by reakce policie možná ještě více razantnější a to není třeba mluvit o tom, kdyby se náckové podobným způsobem rozhodli demonstrovat v USA. Tam by krve na straně neonacistů bylo mnohem více.

Jenže, nikdo nechce, aby někde byla něčí krev. Policie brání občany před extrémismem, neonacismem a následným násilím, a tak to má být. Demokracie se musí umět bránit.

 

SDÍLET