Kampaň “Čechy v ČR nechceme” pokračuje

Facebookové stránky kampaně “Čechy v ČR nechceme”, které parodicky útočí na rasismus části české společnosti byly zablokovány. Iniciátoři kampaně však budou pokračovat dál.

Rasistické narážky na Romy, kteří údajně páchají velkou část kriminality (nikdo není schopný říci jakou) neustále roste. Čeští rasisté neustále zakládají nové a nové stránky na FB a šíří nové a nové lži a polopravdy a převádějí kriminální chování jedinců na kolektivní vinu celého etnika. Přitom jak ukazují stránky či zpravodajství, to co se děje poslední dobou je hodně za hranicí slušnosti nejen ze strany Romů. Několik případů za poslední cca měsíc:

Bílý agresor brutálně zmlátil dvě Romky, napřed zkopal postiženou, druhé přerazil čelist a zlomil klíční kost. Více zde.

Útočník brutálně napadl v centru Prahy sedmnáctiletého chlapce, ostatní přihlíželi. Více zde.

Znásilnění a pokus o vraždu. Policie dopadla 16letého chlapce s tváří andílka. Více zde.

Expartner umučené Petry (15) vybíral na její pohřeb, s penězi ale zmizel, tvrdí jeho kamarád.Více zde.

Nechutný útok u Frýdku: Na záchodech restaurace znásilnili dívku. Více zde.

Možná by bylo už na čase přestat se vzájemně osočovat kdo co provedl a všimat si více toho kolem nás co se děje bez rozdílu k jakému etniku ten či ten kriminálník patří. Obecně vzato množství kriminality je závislé i na vymahatelnosti práva a na tom jak kdo si čeho všimá a nevšimá.

Stránky kampaně Stop Čechům najdete zde.

——————————————————————-

Tento článek byl zveřejněn s laskavým svolením autora: Jana Cempera

Tento článek vyšel dříve na: http://cemper.blog.idnes.cz