Diskuse na White Media doplňují xenofobní plky kindernáckovských facebookářů

Verbež neonacismu se rozhodla pod taktovkou slovenského nácka Igora Mižáka na White Médiích šířit nenávist a rasismus. Jednou jsou terčem útoků Židé, jindy Vietnamci, aby posléze kyblík rasismu zasáhl nenáviděné Romy. Autoři jednotlivých článků na výše uvedeném webu se netají sympatiemi k ikonám evropského, ale také celosvětového neonacismu, ve kterém je žhářský útok na tříletou romskou holčičku zvrácenou zábavou nad zteplalým lokem piva. Frustracemi překořenění otroci svastik se sjednocují a dokonce debatují  zcela veřejně o nepřátelích svého náboženství, k jemuž se jako Faust upsali kapkami žlučovité krve.

Jak jinak upozornit na chyby v neonácovské White Medii, když ne na neonáckovském smetišti nul, kde by každý z diskutérů byl nejradši number one  mezi neonacistickou lůzou minulosti. Honem rychle upravte jméno vašeho největšího nepřítele, protože je to právě on, proti kterému vedu osobní válku, říká nepřímo fake účet Ondřej Fejkový. Poté ať někomu exot exotů, Ondřej Fejkový, vykládá něco o tom, že není náckem. “hej, vy tam, opravte to jméno, čtu vaše články a tohle sem zjistil”, říká tak mezi řádkyautor a tvůrce dehonestačního webu Hrebenar.com hostovaného narozdíl od Whitemédií u českého Pípni.cz

Ondřej Fejkový

Inteligence vyznavačů neschopného malíře pokojů je k smíchu. Odmítají multikulturalismus, přesto se nestydí využít veškerých výhod, jež multikulturalismus přináší. Tak například slovenský nácek a zakladatel White Medií Igor Mižák, neváhal a využil situace studia v irském Dublinu, kde pod taktovkou profesora Michaela Kieltyho studoval prograování, ke kterému zprvu dospěl samostudiem. Mimochodem tento nácek se rovněž v Irsku skrýval před slovenskými soudy, které zela správně toužily uvrhnout zakladatele Whitemédií do útrob žaláře.

Diskuse hlasatelů “Čechy Čechům” připomínají  předpotopní čtečky RSS odkazů, kdy se líbači Hitlerova pozadí informují, kde je jaký článek zaměřený proti neonáckům. Každý, kdo je Židem, je automaticky nepřítelem číslo jedna, proti, kterému ubožáci eugeniky hodlají bojovat, tak říkajíc na plné zadky, protože neonáckovský upatlanec žádné koule nemá

white media

Na podobných diskusích jako je tato, neonacisté shromažďují a poté kompletují informace o tvůrcích nejrůznějších lidskoprávních projektů, nepřátelích neonacismu, či veřejně známých aktivistech bojujících proti ultranacionálnímu smýšlení. Tak například nedávno zde začali přispěvatelé vyhledávat fotografie a identitu facebookové skupiny “Čechy v Čechách nechceme”.

white media

Whitemedia kromě psaní hloupých článků a vytváření nacistických videí, rovněž působí na poli počítačového pirátství, kdy ti schopnější jsou připraveni v týmu napadnout jakýkoli web, facebookový pofil nebo facebookovou skupinu. Diskuse na bílých médiích tak připomíná teenagerovskou debatu nad tím, který web má nebo nemá být shozen.

kalousek3

Skupina hackerů sloužících v trikotu hákáče si říká Nacionální hackeři. Tito bezmozkovci kdysi napadli blog Markéty Demlové, která ve svém článku zcela správně kritizovala rasistické výlevy směřující k narozeným paterčatům. Podobně došlo k napadení Facebookové stránky Ondřeje Lišky- Zkrátka, Národní hackeři jsou pohůnci neonacismu bojující proti všem lidskoprávním aktivistům. Neonacistické nuly se čtyřkovým uměním hackerství sledují diskusi na Whitemédií, kde se dozvědí o dalších potenciálních obětech svého řádění. Neonacisté se tak snaží být aktivními nejen na ulicích, ale také ve světě virtuálně nevirtuálního internetu.

Nacionální hackeři s hrdostí sobě vlastní pomocí screenshotů dokazují, že u jednoho e-shopu pozměnili číslo účtu a peníze zákazníků tak přesměrovali na účet Vandasovy Dělnické strany sociální spravedlnosti. Účet DSSS je veden u GE Money Bank a není transparentní. Kontrolní výbor poslanecké sněmovny, který kontroluje výroční zprávy stran, však žádné peníze podobného typu nehovoří. Každá finanční zpráva o straně musí zahrnovat zprávu auditora o ověření roční účetní závěrky. V tomto případě auditorem byl Ing. Karel Černošek z auditorské společnosti FARGO ESO, spol. s r.o., ale ten žádné podobné pochybení neprokázal. Takže vychloubačná slova s obrázky nemusejí být pravdivá a k žádnému odklonu peněz dojít nemuselo.

Do éteru se následně šíří zcela záměně nepravdy vytvářející obraz skuečnosti a nikoli skutečnost samotnou. Diskuse, jakou je neonákovské žvatlání na White médiích, jsou další alternativou k facebookovým akcím, kde jakýkoli neonacismus může být nahlášený správci ke smazání. Nenávist k židům a vůbec ke všem minoritám je hnací silou všech šílenců z podobných neonacistických diskusí.