České Budějovice ochromí v sobotu dvě protiromské demonstrace neonacistů a extrémistů

Neonacisté si myslí, že jim  patří ulice českých měst a vesniček, a tak se bez výrazného odporu Vlády ČR, starostů i primátorů usídlují na místních náměstích. Tato sobota bude patřit neonacistům. Na severu půjdou proti Romům v Duchcově a dole na jihu si místní neonacisté a extrémisté zahájí další útoky namířené na Romy v Českých Budějovicích. Co jsme to za společnost, když se naprosto legálními stávají rasově motivované útoky na Romy? Shromažďovací právo dává prostor k zakázání neonacistických pokusů o pogrom, přesto radnice a magistráty na své povinnosti zapomínají a neumí často díky šlendriánu využívat v plném rozsahu shromažďovací právo. Možná celá situace s neonacisty vyhovuje politikům samotným. Občané jsou “zaměstnáni” řáděním neonacistů, zabývají se jiným problémem a politická situace toho konkrétního politika zůstává být náležitě sledována.

Na sobotu jsou v Českých Budějovicích naplánovány celkem dvě protiromské demonstrace. Primátorovi Juraji Thomovi se nepodařilo přesvědčit pořadatele, aby zrušili další protiromsky zaměřené demonstrace na sídlišti Máj, a tak si neonáckové zchladí žáhu nejen na policejních těžkooděncích, ale také na místních Romech. Křepčení násilníků bažících po krvi Roma bude ještě v pátek na Piaristickém náměstí předcházet další demonstrace zaměřená proti násilí. Její pořadatelkou je Radka Doležalová. Oficiálním cílem páteční demonstrace je ukázat, že jakékoli násilí není řešením. Zneužijí této akce neonacisté? Budou účastníci demonstrace proti násilí reagovat stejně jako reagovali na shromáždění občanů s představiteli města a policií? Je vysoká pravděpodobnost, že páteční demonstrace bude zneužita neonacisty nebo extrémisty.

Jedno neonacistické shromáždění je spojené s pochodem až na samotný Máj, zatímco to druhé ani žádný pochod nepotřebuje, protože se odehrává přímo na sídlišti Máj před Multikinem Cinestar. Organizátory pochodové akce není nikdo jiný, než známý podvodník Lukáš Kohout, Jan Plánka a neonacista Jaromír Pytel, který na akci zajisté dorazí ve své esesáky připomínající uniformě. Neslušní lidé se zkušenostmi s porušováním zákona organizují “pochodovou” a bitkařskou demonstraci a ještě ji nazvou jako “Proti diskriminaci slušných občanů Českých Budějovic“. Copak jsou organizátoři slušnými lidmi? O tom lze s úspěchem pochybovat. Podvodník a neonácek se dali dohromady, aby získali kousek mediální slávy.

Byl to také Jan Plánka, na Facebooku vystupující jako Jan Pavel Plánka a podvodník Lukáš Kohout, kdo jednali s primátorem o průběhu neonacistického pochodu. Neonacista Pytel jako jeden z organizátorů akce na setkání s primátorem nejspíš chyběl. Primátor se je měl snažit přesvědčit, ale jak všichni můžeme vidět, primátorovo přesvědčování k ničemu nebylo. Kam jsme se to dostali, když se politici a vedení města musí domlouvat s nácky a extrémisty na nekonání akce. Vedení města mělo shromáždění “Čechy Čechům” zakázat. Lukáš Kohout po jednání s primátorem Thomou médiím řekl, že se s primátorem domluvili jenom na určité změně trasy, nebudou moci do prostor, kde se bude konat romský happening. Mimochodem celosvětově známý podvodník a lhář Kohout se kdysi podílel na organizaci podobných neonacistických akcí například ve Varnsdorfu. Proto možná neonacista Pytel svolil s Kohoutovou účastí na českobudějovickém protiromském pochodu.

Lukáš Kohout

České Budějovice tak budou v obležení minimálně dvou neonacistických akcí. Soudem uznaný podvodník Lukáš Kohout alespoň dodává akci neonacistů komický podtón nesmyslnosti. Ostatně, jeden člen zvací skupiny neonacistického potlachu násilí zcela trefně uvedl

Akci pořádá Lukáš Kohout – a někdo tomu podvodníkovi naletí a přijde ??
No tyvoe. :-))) Fakt jsem zvědavej kolik blbu tam dorazí. Teda ani nejsem. Protože blbů je tady nepočítaně.

Neonáckové hned v úvodu zvací pochodové skupiny zcela bez problémů vyzývají své sympatizanty a stoupence, aby přišli demonstrovat proti tomu, že policie zabránila zblblému, zmagořenému a davovým šílenstvím naplněnému lidu jít a zabít jiné spoluobčany, případně jim pod okny vyhrožovat zabitím, či zmrzačením.

PŘIJĎTE opět podpořit, svou účastí na poklidném demonstrativním pochodu, svůj nesouhlas s dvojím metrem, PŘIJĎTE i Vy spontálně vyjádřit svůj názor proti těm, kteří se v naší zemi neumí chovat a terorizují většinovou slušnou společnost !
Nepolitický pochod je dnešním dnem povolen!!!
PŘIJĎTE vyjádřit svůj nesouhlas s protizákonným brutálním zásahem POLICIE ČR a jdou proti vlastnímu pracujícímu lidu.

Neonáckové si zajisté do vlastních úst nevidí, když ve stejné zvací akci píší

Cikánský problém je ve skutečnosti jednoduchý. Žijeme ve státě, který má jistá pravidla definovaná zákony. Podle nich se musejí chovat všichni. Pokud ne, dostanou se do konfliktu s represívním aparátem. Nezkoumejme teď, zda jsou mnohé zákony absurdní – zvláště ty, které nevycházejí z vůle občanů, ale jsou nadiktované ze zahraničí. Kdysi z Moskvy, v našem aktuálním případě z EU. Protože však předstíráme demokracii, základní normy vzájemného chování mezi občany jsou v zásadě jasné: Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda jiného.

Ano, “Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda jiného“, a proto neonacisté, extrémisté a podvodníci vezmou mačety, plynové pistole, nože a sekery a vydají se vyvraždit další romské rodiny? Proto neonacistický odpad společnosti napadne policajty chránící spoluobčany před neonacistickým pogromem? Verbež s hákovými kříži na hrudnících sama sebe svými slovy popírá.

Trasa Pytlova pochodu je naplánována přesně tak, aby udělala co největší pozdvižení:

Začátek: Náměstí Přemysla Otakara II od 14:00
dále ulicemi; Krajinská; Husova; Branišovská;Na Zlaté stoce; Sokolská; Jana Opletala; Větrná .
Za patrovými garážemi u benzínové stanice Robin Oil, bude pak tato akce, opět po Vašich vystoupeních, a za zpěvu České Státní hymny ukončena.

Spolek grázlů následovaný hololebci zprzní jakoukoli státnost i samotnou Českou republiku státní hymnou. Ti, co dělají všechno možné pro skonání českého národa si dovolí po pravděpodobné bitce s policií, po salvách spáchaných přestupků a trestných činů zpívat státní hymnu? Nejaktivnější ve zvací skupině pochodujících bitkařů je Jan Pytel, z jehož popudu nejspíš celá akce vznikla. Tento neonacista si dokonce vymýšlí, když tvrdí, že předchozí demonstrace byly organizovány obyčejnými lidmi a nikoli rasisty, či rovnou neonacisty

Když policie neuměla účinně zasáhnout proti cikánskému násilí na sídlišti Máj v Českých Budějovicích, zorganizovali místní lidé demonstraci.

Druhou extrémismem přeplněnou akci u Multikina Cinestar mají na svědomí lidé s těmito facebookovými účty Petra Sandra Machková ČížkováРаспутин РаспутинJosef Cipr a Lukáš Baštýř. Tato protiromská akce má podtitul: “bez násilí a bez policistů v civilu, chceme dát najevo svojí nespokojenost…” Opět se radikálům nelíbí skvělý až brilantní zásah policie, a tak tuto letní sobotu u kina v těsné blízkosti místního domova důchodců využijí k útokům na místní Romy

Naštěstí policie doporučila organizátorům zrušení demonstrace u Multikina Cinestar

cb_druha_skup

Nicméně doporučení policie není zákazem a druhá protiromská demonstrace se i tak může uskutečnit. Jak se zdá, tvůrci druhé protiromské demonstrace jsou nejistí a někdo druhou protiromskou demonstraci naopak chce. Chvilku před zprávou Petry Sandry Machkové Čížkové napsal další organizátor toto:

cb_druha_skup

Takže není jasné, zda se akce u Multikina Cinestar ruší, či nikoliv. Setkání extrémistů a rasistů bude buď tuto nebo příští sobotu stejně “okořeněno” neonacisty, kteří od akce u multikina očekávají boj s policií a Romy přesně v duchu minulé soboty. Ostatně, po tom volá také stoupenkyně neonacistických Českých lvů Catherina Katrin Hadačová:

cb_druha_skup

Každopádně, druhá sobotní demonstrace v Českých Budějovicích by se měla uskutečnit od 17:00….Policie, a nejen ona, se obává, že spojením dvou táborů extrémistů a neonacistů u Multikina Cinestar dojde k nezvládnutelné agresi a násilí, se kterým by museli muži zákona proti demonstrujícím tvrdě zasáhnout. Pokud se uskuteční opravdu dvě protiromské demonstrace v Budějovicích v jeden den, způsobí tyto demonstrace velký chaos napojený na nevídanou míru násilí.