“Černý svině” není podle policie rasistická nadávka…opravdu pochybujete o tom, že nežijete v Kocourkově?

Další návod pro demonstrující neonácky přímo od Policie České republiky. “Černá svině”, či “Černý svině” nejsou rasistická zvolání. To si jen parta hololebců a srábků skrytých za neslušivými šátky pozměnila A. C A. B. zvolání na českou verzi. Stejně ALL CORPS ARE  BARSTARDS je běžnému Čechovi nesrozumitelné, a tak jsou “Černé svině” podle představitelů policie dalším pojmenováním policejních tězkooděnců. Proto také ruka zákona taková zvolání nekriminalizovala. 

Jsme stále v České republice, nebo se nacházíme v nějakém Absurdistánu, kde policie přijímá hru na blbce a chytrolíny? Jak chceme ochraňovat naši slabou demokracii, když si policajti vykládají různá rasistická hesla pěkně podle sebe? Jak chceme jako společnost bojovat proti rasismu, když neonáckům dáme svobodu a navíc přistoupíme na jejich hru?

 

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/12CAXAz” standard=”http://www.youtube.com/v/xfIhl2eOCMA?fs=1″ vars=”ytid=xfIhl2eOCMA&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep1733″ /]

 

Kam se poděla spravedlnost? Vandasovi žáci v násilnostech tentokrát nemusejí navštěvovat skanzeny nacismu v krušnohorských hvozdech. Tentokrát postačí sledovat tisková prohlášení ředitele jihočeské policie a e tu další návodné chování správného nácka. Začni před policajte řvát jako orangutan “ČERNÁ SVINĚ” a nic se ti nestane, protože milý nácku myslíš jenom na milé policisty, kteří ti hru na slova sežerou i s navijákem. Policie veřejně vyrábí z lidí blázny. Možná jen proto, aby sama zakryla svou nemožnost a totální neschopnost před neonacistickou napodobeninou člověka.

Skandování na náměstí v průběhu povolené demonstrace, nebylo důvodem k rozpuštění akce, neboť “ČERNÝ SVINĚ!!!” skandované davem demonstrantů, nesměřovalo na příslušníky romské komunity, nýbrž bylo směřováno na policisty.

Policie dělá blázny a šašky především sama ze sebe. Znevažuje ruku zákona, znevažuje Českou republiku jako takovou, která se stává obětí neonacistického zlořádu. Stačí, aby nácek našel vhodná, dvojznačná hesla a beztrestně může kralovat v českých, moravských i slezských ulicích. Dvojznačnost, ve které se může skrýt nefunkčnost těžkooděnců napomáhá neonacistům v jejich “profesionálnějším” řádění. Německá NPD doposud působila jako hlavní školitel českých neonacistů. Její roli může částečně zastoupit samotná policie dávající návodné postupy k beztrestné propagaci neonacismu, rasismu a dalších nenávistí.

Policie se nepoučila z událostí v roce 2008, kdy v Janově něonacisté používali stejná zvolání a hesla. I tenkrát muži a ženy zákona považovali  nadávku “Černý svině” za označení policajtů. Ani pět let staré násilnosti nepřesvědčily policii k razantnímu zásahu. Za týden si neonáckové v Českých budějovicích dělají repeté…….bude postup ochránců zákona lepší, nebo opět policie poslouží jako “předražená slečna na hlídání a dozor nad bezpečím” neonacistů?

Policie měla na českobudějovickém náměstí dokumentační prostředky, přesto nebyla schopná zakročit a zatknout ty, co hajlovali a ty co propagovali neonacistická hesla. Kameramani policie, či ti, kdo posuzují policejní záznamy nejspíš trpí slepotou a hluchotou, když ředitel jihočeské policie tvrdí, že žádný záznam nezaznamenal neonacistická zvolání. Televizní stanice s celorepublikovým dosahem nejspíš v Českých Budějovicích natáčely úplně jinou náckovskou demonstraci, když na jejich záběrech jsou patrné zvednuté pravačky, nacistická hesla a další projevy propagace nacismu na náměstí jihočeské metropole.

Policejní ředitel informace o nacistických projevech dostal, a proto policie prověřuje všechny dostupné záznamy…..není tohle trapný komentář trapného ředitele? Jako kdyby pan policista usiloval o roli v americkém animáku The Simpsons, kde by si bez potíží mohl střihnout roli ředitele Skinnera.

Přitom existuje důkaz o tom, že pokřik “Černý svině” byl namířen hlavně proti Romům, proč se tedy policie vymlouvá?

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/19Qv90m” standard=”http://www.youtube.com/v/GKM1YCndUOg?fs=1″ vars=”ytid=GKM1YCndUOg&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep2631″ /]