Zeman se v Německu vysmál uneseným Češkám i jejich příbuzným

Prezident Zeman v Německu opět neselhal. Příznivci klubu vyvolených šálkařů se mohou dmout pýchou nad svým lidovým prezidentem. Co zahraniční cesta, to další ostuda pro Českou republiku.  Na tuto dovednost člověk musí mít talent a náš pan prezident toho talentu má doslova na rozhazování. Teroristům se nemá ustupovat, a proto české holky kdesi v arabské tramtárii mohou pojít hlady. Domů do republiky se stejně tak jako tak dostanou. Kdo si všimne, jestli to bude v truhle nebo v živé stavu. 

Chování Miloše Zemana připomíná venkovského burana  ztraceného někde uprostřed velkoměsta. Islamofob a promotér nacionálních nálad na své spoluobčany kašle. Tady jde přeci o mnohem větší priority. Jen kdyby místo těch dvou Češek byla Kačenka z Hradu. Rétorika pana prezidenta by se v ten okamžik změnila rychlostí blesku a patřičná místa by byla tlačena přímo shora k nějaké osvobozující akci.

Zatímco si Zeman nemístně žertuje nad osudem Hanky a Tonči, stihne na blízké novináře zvolat Allahu Akhbar. Buran z Čecháčkova si v Němcích pustil na špacír svůj přízemní temperament. Ne, milí němečtí přátelé, tohle individuum není typičký Čech. To je typický “ultračech” z nedaleké Vysočiny. Má mnoho mindráků, které se snaží přeměnit v prezidentský systém. Každý, kdo se Zemanovi nelíbí, bude zajisté agentem Talibanu. Nyní je agentkou německá novinářka, příště agentem numbet one může být v mysli islamofoba někdo jiný.

Miloš Zeman se v Německu vysmál všem příbuzným unesených žen. Vysmál se všem občanům České republiky. Pokud se v cizině dostanete do potíží, budete terčem posměchu Hradu, který začne okamžitě křičet “vykašlete se na ně, pokud nejde o nikoho z mé rodiny, potom je vše v pořádku”. I o tomto vypráví Zemanův postoj. Jakých spodních deseti milionů Miloš Zeman zastává? Pokud jste neměl na krku šálu s heslem “Zeman na Hrad”, pokud Zemana neuznáváte a neklepete na rameno prezidenta republiky, poté budete v hledáčku nepřátel, ke kterým nová hlava státu řadí také novináře.

Každý občan této země by si měl uvědomit jakého burana a neschopného hlupáka si na Hrad dosadili. Miloš Zeman udělá České republice ještě hodně ostudy, za kterou se každý našinec bude pouze stydět. Zeman zneužívá Ústavu, porušuje očekávaná chování vyplývající z Ústavy a vytváří nový protektorát. Zeman si veškeré pravomoci strhává sám na sebe a chce udělat z České republiky prezidentský stát s vládou, která půjde na ruku Zemana. Zeman si udělal vládu přátel a je tragikomické, jak politici přihlížejí kamarádíčkování, kdy vládu jmenuje sám, aníž by do svých rozhodování přijal názor Sněmovny.

Miloš Zeman jako prezident je ostuda a škodí České republice.

SDÍLET