Svolavatelem neonácovského křepčení v Duchcově je Jiří Štěpánek z DSSS

Oficiálním pořadatelem neonacistické akce v Duchcově je magistr Jiří Štěpánek z Dělnické strany sociální spravedlnosti. Ten ve jménu neonacistického kýče 31.5.2013 podal na duchcovské radnici oznámení o veřejném shromáždění. Holohlavci a dutolebci bez jakýchkoli mozků nutných k přemýšlení, se rozhodli přidusit severní Čechy trochou té zastaralé značně rozkládající se hniloby nenávisti. Tentokrát se hákové kříže oficiálně skryjí za mantrami nepřizpůsobivých občanů, aby skutečná celorepubliková lůza národní spodiny na Náměstí Legií a Náměstí republiky pěkně zplna plic zakřičela za asistence přítomných Duchcovanů “Čechy Čechům” a “Cikáni do práce”

Nemakačenkové zkoušející si po různých místech internetu svou nenávist nanečisto, tak uposlechnou vábení otce rodu a obnaží jojáckými pozdravy do morku kostí běloskvoucí záři dožluta počůraných záclon lidství. Ti, co nemají ani kousek studu v těle, ti co si jen tak zaměňují hitlerovské a nacistické za české a národní, ti co si mezi sebou vyprávějí nemístné vtipy “o grilech a černých cikánech točících se jako sele nad plamenem” nácka……pozdvihnou ruku k udržení nenávisti, krve, a zloby nad sluncem pozlaceném království Cassanovi.

Kondomy s ovčích a beránčích měchů nyní nahradí jiné umělotiny. Červená a bílá budou společně s dvouocasým lvem zneužity, nebo dokonce znásilněny hysterkami totalitních zvrhlostí zaměňovaných za televizními obrazovkami za slušné a nespokojené občany městečka. Do jakých hloubek klesne mediální názvosloví ? Už teď se nespořádaný a nepřizpůsobivý nácek toulá po duchcovských ulicích, aby se o pár minut později po nebáječném proslovu Vandase nazval pravým a ničím nefalšovaným Čechem.

Jiří Štěpánek přiváží  instantní polévku zkažených nudlí, vhodných leda tak na opravy děravých podrážek zaměstnanců správy místních kanalizací. Tu tam jsou časy, kdy neveleslavně známý nácek s hnědou skvrnou mezi očima rozděloval na Praze jako jeden ze zastupitelů kulturního výboru granty kulturním zařízením. V pisoárech času naštěstí dávno shnila ta kvanta nevraživých a rasismem prosycených článků vybírajících si jako nemohoucí oběti Romy, cizince, homosexuály a Židy. To všechno je naštěstí minulostí, aby s přítomností sobě vlastní přicupital ještě mnohem extrémnější a mnohem radikálnější Jiří Štěpánek.

Slouha říše Bafometovy upoutaný těžkým řetězem k nohám nácků z Bavor a Saska má v oblibě studium historických materiálů, zejména těch z období první poloviny dvacátého století, kdy se z mělkého hrobu katastrof rodil a vyrůstal neonacismus. Možná zde, v obdobích největších tragédií nalézá obšírnější neonácek novou inspiraci k bojům za prazvyky a prapostoje pranacismu.

Největší eso Vandasova proděravěného rukávu, zvláštní pojišťovací agent ve službách neonacismu, kdysi v rámci ozdravení stranických financí nabízel každému členovi Dělnické partaje sjednocení pojištění přes předem sjednanou společnost. Následné provize zcela jistě pojišťovákovi z hnědého údolí, Jiřímu Štěpánkovi, udělaly převelikou radost. Štěpánek má bohatou zkušenost se spoluprací s neonacisty z Bavor a Saska, které pravidelně zve na dehonestační “setkání nad zfanatizovanými, dokola bečícími ovcemi hysterických Slovanů. ”

Amnestovaný Jiří Štěpánek nejspíš 22.6.2013 udělá pro neonacismus prakticky cokoli.  Selhala demokracie, selhal politici, selhala starosta, a tak nyní uctívači hákáčích zažijí svátek……..to všechno bohužel na účet dalších Čechů, kteří za vše mohou zaplatit životem, nebo zdravím…..