Starostce Duchcova dopomůže k rasismu místní pobočka nácků z DSSS

Náckové z Dělnické strany sociální spravedlnosti si udělali v Duchcově “místní organizaci”. Na úvodní fotce facebookové stránky duchcovských nácků vyniká blonďatá usmívající se holčička. Milovníci minulých rasismů, jste jedničky schopné udělat cokoli pro skopání Roma do podoby kvadratické kostky. Proto malá holčina zvedne paleček, aby ukázala na českou verzi árijského snu o dělnickém tatínkovi a matce rodičce. Starostka Duchcova je nakloněna neonacistům a extrémistům, však s Pinďou v místní cukrárně domlouvala konání první náckovské demonstrace.  

DSSS Duchcov

Jindřich Pinďa Svoboda, ten náruživý demonstrant, pokládaný za poctivého Duchcovana měl na triku policejní stíhání, dokonce kdysi dealoval mezi omladinou pervitin, ale to paní inženýrce z radnice vůbec nevadilo. Stejně tak paní starostka věděla, kdo je to  Jiří Štěpánek a co je to ta Dělnická strana sociální spravedlnosti. Přesto sobotní demonstraci povolila, aby následně ve večerních zprávách hovořila jako oběť neonacistické zvůle, kterou sama do městečka pozvala.

“Sobotní protest splnil účel: Duchcov vyhlásil nulovou toleranci přestupků, pokuty strhne i z dávek”, pyšní se Dělnická strana sociální spravedlnosti na svém webu článkem iDnesu. Dokonce samotný Pinďourek na facebooku nové pobočky DSSS v Duchcově  je nadšením bez sebe.

DSSS Pinďa

To byl také jeden jediný účel všech demonstrování.  Poštvat radnici proti Romům. Starostka konečně může bez jakýchkoli problémů zahájit prznění lidských práv. Náckové jí zatleskají, protože paní starostka tu je jen pro nějaké občany. S těmi dalšími přeci nebude nejvyšší politik a úředník ve městě ztrácet čas.

Nepřizpůsobiví Češi předvedli svým neonáckovským přístupem bezbřehost nekonečné idiocie. Pro takové niemandy je politika radnice určena. Místní organizace, jakási pobočka naonacistů po Duchcov je vytvořena. Uvažovalo se o ní podle dostupných informací dávno před sobotní demonstrací. Jen chyběla příhodná doba pro zdomácnění nácků v Duchcově. Milovníci hákových křížů a ozubených koleček čekali na jakýkoli důvod k legalizaci násilí, rasismu a xenofobie.

DSSS Duchcov

Radnice v Duchcově je nakloněna neonacistům, z jihu města vytváří Darfúr, dokonce paní starostka chce zrušit a zničit občanské sdružení Květina, které se ve městě stará o pomoc romským a sociálně slabým dětem. Starostčině rasismu jak se zdá, pomohou náckové z nové pobočky DSSS v Duchcově. Místo neženské touhy zkoušet romské děti z násobilky a počtů, ta zazní v dělnickém pojetí mnohem peprnější důvody a zvolání.

DSSS Duchcov

Neonacistické strany se spojí. Vzájemně si kolegiálně poradí, jak nejlépe posilovat nacismus v severočeských hvozdech. Blíží se volby, a tak zajisté náckové z Duchcova pokusí své štěstí. Kolik milovníků Hitlera získá místo v příštích volbách na duchcovské radnici? Již dnes několik zastupitelů městské rady projevuje své sympatie k místním neonáckům.

Proč se tyto neonáckovské zrůdy lidskosti vždy snaží zneužívat děti ke svým ideologiím? DSSS Duchcov dělá to samé co nácek Ivo Pospíšil.

DSSS

Oba dva jako nějací úchylové zneužívají děti  k propagování svých úchylných a nelidských myšlenek.