Romský aktivista Miroslav Kováč je kromě extrémisty a rasisty také homofobem

Miroslav Kováč si hraje na lidskoprávího aktivistu Romů, přitom je to stejný rasista, šovinista a homofob jako jeho ideový souputník Tomáš Vandas. Ne nadarmo je tento Rom hrdý na své přirovnání “romský Vandas”. Hovoří o nacionalismu, ve kterém jsou všichni neromové špatní, jako kdyby snídali romské děti k obědu, večeři i snídani. Pokud bychom chtěli hovořit o praktickém příkladu špatného aktivismu, byl by Miroslav Kováč učebnicovým příkladem. Tento muž na jednu stranu říká, že podporuje lidská práva všech, přitom jedná naprosto opačně. Stačí, aby byl se svou chotí vypovězen z proromské skupiny, a ihned se projeví Kováčova homofobie. 

Server Hrebenar.eu se jednou tímto pánem zabýval. Tehdy jsme poukázali na rasistické Kováčovo vnímání světa, ve kterém není touha po společném životě mezi Romy a majoritou. Alfou a omegou veškerých veřejných činů tohoto pána je prosazování rasismu a nenávisti. Umělé přiživování napětí, které jako jediné dokáže legitimizovat Kováčovy veškeré kroky na poli lidskoprávního aktivismu.

Kováč

 

Zloba sežehla Kováčovu duši, nechala pouze myšlenky ublíženeckého charakteru, ve kterém je kolektivní vina bílého tvora proti všem Romům. Miroslav Kováč je kromě extrémisty a rasisty také homofobem. Dokazuje to tento, ale také všechny pozdější screenshoty Kováčovy zdi.

Kováč

Romové s homosexuální orientací si mají nechat líbit urážení a homofobní výroky jen proto že jsou dvojnásobně diskriminovaní? Jak chce Miroslav Kováč hájit práva všech Romů, když je dělí na ty správné a na ty s homosexualitou? Kam tedy Miroslav Kováč směřuje svou aktivistickou činnost. A jaká je svoboda slova? Určitě není taková, aby kdokoli urážel někoho jen kvůli homosexuální orientaci. Kováč je věřící, a přesto neuznává člověka jako božího tvora? Segreguje každého jako rasista a totální homofob. Všichni z majority jsou špatní, protože nemají správnou barvu kůže, všichni homosexuálové jsou také špatní, protože neodpovídají homofobním představám neslušného Kováče.

Rasista skrývající se v diskusích za sukněmi své hysterické, stejně rasistické ženy by nikdy nesvěřil děti do péče homosexuálů. Možná by se nejdříve pan (ne)ativista měl naučit český pravopis v sousloví ” mít zdravý vývoj”. Miroslav Kováč nemá nic proti tomu, co gayové dělají v soukromí svých domovů, ale…….

Neříká vám ta předchozí floskule něco? Nepřipomíná vám to něco? Rasisté často reagují podobně: “nemám nic proti Romům, ale….“, “nejsem rasista, ale…...”

Miroslav Kováč užívá úplně stejných odůvodnění jako rasisté. Možná to od nich okoukal, nebo spíš sám v sobě jednoho takového rasistu skrývá. “Pokud však já toleruji gaye očekávám, že ti budou chápat více tu nerovnost ve společnosti, protože oni taky bojují za svá práva“, říká poradce Strany rovných příležitostí Miroslav Kováč. Kam se podělo v tomto pánovi lidství? Bohužel, ono se nikam neztratilo. Prostě tam nebylo ani na vteřinu. Mirek z Horního Litvínova je homofobem a ve své neskonalé naivitě očekává, že ho ti gayové a lesby pochopí. Nejednají podobně také rasisté z řad majority vůči Romům? Jaký je rozdíl v jednání Kováče a v jednání rasismem okouzleným představitelem majority? Naprosto žádný. Oba dva mají stejné hodnoty a dokonce oba dva se navzájem nenávidí.

Romové – gayové – ze srdcem gádža brojícího proti Romům jste zkurvená křižovatka-O. J., M. G., P. H. a jiní proberte se …To my se máme stydět za vás!” Jak vidíte, Miroslav Kováč ještě navíc jako bonus v úchylné loterii xenofoba rozděluje Romy na ty s gadžovským a negadžovským srdcem. Jak vypadá Rom s gadžovským srdcem? Je to ten Rom, který neděsí omladinu lidožroutskými majoritáři? Je to ten Rom, který říká: “musíme žít společně bez násilí a musíme být schopni se dohodnout”? A proč by se Romové měli za takové lidi stydět? Jediný člověk, za kterého by se měli Romové stydět je radikál, rasista a homofob Miroslav Kováč, který dělí svůj vlastní národ na základě rasových, xenofobních a sexuálních předpokladů.

Pokaždé když Kováč promluví, je to vždy jen pro slabý vzorek romské populace extrémistů, pro které je alfou a omegou šíření zvěstí vůči všem nepohodlným. Miroslav Kováč si s oblibou hraje na Čingischána, který cíleně šířil mýtus o svých lidech s cílem podmanit si strachem všechny ostatní. Kováč dělá něco podobného. Šíří zvěsti o “krvelačnosti” majoritářů, aby vyvolal strach v řadách Romů a ti později naslouchají ze strachu slovům Kováče.

Kovac

Náckové viní Židy ze spojení se vůči lidem. Miroslav Kováč zase naopak z podobného nesmyslu viní gaye. Ti se měli spojit proti Romovi a dokonce měli jen tak od Romů brát peníze.  Nepřítel Mirka Kováče je bílý muž, bílá, žena, bílé dítě a homosexuál. Proti těm bude romský rasista vystupovat s plným elánem a dokonalým nasazením. Všichni, kdo nevyhovují apetitu Kováčovy zvrácenosti budou homosexuály, protože ve středověké mysli Mirka z Litvínova je pojem homosexuál neskonalou urážkou. Stejně nelidsky na homosexuály reaguje Tomáš Vandas. Ten také nazývá své odpůrce buď Židy nebo homosexuály. I tohle má Miroslav Kováč společné s šílencem Tomášem Vandasem.

V tom případě většina národa, většina světa musí být v pokřivené mysli Kováče homosexuální.  Je zvláštní pozorovat, jak sám sebe vidí Miroslav Kováč. Jeho představy ve srovnání s realitou jsou na miliardy kilometrů vzdálené. Spíše představují velmi nepovedené sady špatně poskládaných vtipů.

Na mě se zlobí, protože jsem měl jiný názor než O.G., který chtěl abychom se oddělili od Čechů…Prostě, mě majorita nevadí-vadí mi jedinci a jejich názory. Nemyslím si, že autonomie je tím správným řešením, protože jsem zastánce rovnosti ze zachováním naší identity a nejen naší.“, uvádí ve svém tragikomickém facebookování Miroslav Kováč. Škoda jen, že v reálném světě se Miroslav Kováč chová totálně jinak. Dělá totiž pravý opak toho, co ve svém postu napsal. Hlavní nástrojem tohoto romského rasisty je používání separatismu k oddalování jakékoli možnosti dohody zakončené například spoluprací mezi majoritou a romskou komunitou.

Tito gayové jsou produktem pozitivní diskriminace. Od mala byli bráni jako speciální děti (všichni se báli jim nevyhovět, aby je nenařkli z diskriminace), ve školách jim zlepšovali známky, prošli střední z minimálními vědomostmi a úroveň jejich psaného projevu je hoden spíše zvláštní školy..Proč! Protože se báli je nepustit, aby je nenařkli? V práci se jich bojí, aby je nenařkli? Všichni s nimi jednají v rukavicích protože jsou Romové a k tomu ještě gayové…Dnes oni jdou proti Romům…Protože jsou slušní gayové…Jak jsem psal výše. Nemám proti gayům v podstatě nic…I když mám výhrady..ale také se musí umět chovat a vědět kam patří..

Také vám Kováčova slova připomínají rasistické komentáře zpod článků nejrůznějších internetových plátků? Miroslav Kováč přejal rétoriku rasistů a xenofobů z řad majority a oblékl ji do kabátku proti homosexuálům. Snad jen slovo “cikán” nahradil “gayem”. Sám Kováč zcela oprávněně kritizuje majoritní společnost, která často uvádí tyto argumenty jako důkaz pozitivního nadržování “černého rasismu” namířeného proti majoritě. V jednom případě je to špatně a ve druhém je to dobře? Není. Obě přirovnání jsou nesprávná, rasistická a totálně připitomělá. Pozitivní diskriminace není u Romů, pozitivní diskriminace není ani u homosexuálů.

“……prošli střední z minimálními vědomostmi a úroveň jejich psaného projevu je hoden spíše zvláštní školy…..

Je vidět, že je Miroslav Kováč totálním rasistou a v mnoha případech se přetvařuje také před mnoha Romy, kteří prošli vinou státní politiky v rozporu s konvencemi OSN zvláštními školami. Tyto lidi tedy podle svých vlastních slov považuje za méněcenné. Opravdu Romové potřebují takového rasistu ve svých řadách? Homosexuály považuje Miroslav Kováč za méněcenné, protože mají “psaný projev hoden zvláštní školy“. Tohle je ale také převzatý rasismus od Vandase a jemu podobných rasistů. Pokaždé, když Kováč zahájí rétorická cvičení před lidmi, měli by si Kováčovi posluchači uvědomit, že následující proslov je jen pro vybranou sortu rasově ucházejících. Ti ostatní jsou stejně “analfabeti ze zvláštních škol”, a tak se jich jakýkoli projev netýká.

Kováč

Miroslav Kováč nemá jenom horkou krev. On nemá hlavně rozum a jeho projev se opravdu blíží projevu člověka s velice nízkou inteligencí. Miroslav Kováč dělí lidi. Dělí je podle nejrůznějších nelidských hledisek a přitom se bez uzardění stejný Miroslav Kováč nestydí ohánět lidskými právy.

Miroslav Kováč by měl konečně skončit jako lidskoprávní aktivista. Romům pouze škodí.