Rasisté na případu paterčat ukázali světu výši své demence

Žena porodí pět dětí a místo radosti nad novým životem internetové luhy a háje znásilní rasisté se svými tupohlavými výmysly o bílém muži a jeho nekonečném strachu ze škodlivých Romů. Kdo z těch vyznavačů nelidství ví co všechno obnáší paterčata Kdo z nich ví, kolik starosti a péče vyžaduje pět začínajících životů?

V diskusích pod články se objevují takové perly jako: “Dalších 5 cigánských krků co budeme živit“, “Vysterilizujte všechny cigánky“…..najednou se tady objevují rasistické touhy po genocidě, se kterou před mnoha lety začala československá vláda. V rozporu s národním i mezinárodním právem docházelo k dehonestaci romského národa. Pošuci s hákáči na hrudnících a pískovnami místo mozků tuze rádi ponižují a utlačují druhé. Jsou to srabi, takové hyeny, které si dovolí jen na bezmocné a slabé.

Debílci s nízkou inteligencí, se schopností hajlovat a vyřvávat poloskřeky na českých, moravských a slezských ulicích si pod rouškou internetové anonymity pouštějí nenávist na špacír. Provokují, chtějí vyvolat dojem jakési jednoty nad Romy. Mladému páru paterčat jedna firma poskytla dar ve formě kočárků…..to je přeci ve smyslu zvrácené logiky rasistů pádný důvod k dalšímu rasistickému blouznění, protože dar obdržela Romka a nikoli holka nepracujícího dělníka z plakátů dávno rozložené Třetí říše Árijců.

Rasisté dělí ostatní lidi jako šachové figurky. Správnými jsou “bílé vápeniny”, kdežto “černí”, ať udělají cokoli, budou vždy “vyvrhely nerovnající se hodnotě rohožky na boty”. Takoví rasisté jsou pouze relikviemi minulosti připomínajícími všem ostatním, kam až zlá duše dokáže dojít. Na svět přišli čtyři chlapci – Michael, Daniel, Alex, Martin a jedna dívka – Tereza. Všechny tyto děti i s jejich rodiči jsou Čechy. Tento fakt neuneslo mnoho rasistů a rasistek, kteří upozorňují na to, že se narodili Romové a nikoli Čeští občané.  Čecháčovský přístup k pojmu národ je tragikomickým doznání naprosté neznalosti, naprostého přebytku nejrůznějších komplexů, které si neschopní majoritáři vybíjejí na odlišných lidech s odlišnou barvou pleti.

Jedná se o první porod českých paterčat na území České republiky, a tak si tato událost zaslouží výjimečné postavení. Samotné Milovice, odkud rodiče novorozenců pochází, jsou nadšené z celé události a přijímají narození pěti dětí jako skvělou reklamu pro své město. Ani na vteřinu vedení městečka nesmýšlelo jakkoli rasisticky. To pouze hlupáci za klávesnicemi vyrábějí zlo a neštěstí. To pouze rádoby anonymové vytvářejí dojmy rasismu. Není třeba ponižovat lidství na nejnižší možnou úroveň. Každý slušný člověk se srdcem na pravém místě odmítne jakékoli rasistické narážky na malé děti a jejich rodiče.

Rasismus rozšiřují pouze neinteligentní jedinci s nulovou mírou sociální inteligence. Jsou to hlupáci a všichni ostatní by k takovým rasistickým hlupákům měli přistupovat jako k lidem bez mozku.