Nepropagujte v Rusku homosexualitu, Putin řekl, homosexuálové v Rusku nežijí

Nepropagujte v Rusku homosexualitu, Putin řekl, že v Rusu neexistuje. Posvátná církev lezoucí do řitě Kremlu si nepřeje demokratické Rusko, a ta samozvaný diktátor v boji udělá cokoli, aby ochránil a obhájil zastaralost matky Rusi. Každý homosexuál tak ze dne na den nesmí na veřejnosti hovořit o své orientaci. Dokonce ani pochody Hrdosti nebudou v ulicích Moskvy žádoucí. Inspirovala se ruská Duma rozhodnutími ze sousedního Běloruska, kde je homosexualita trestným činem? Kam velestát putuje? Z devadesátých let mafiánů a pouličních válek přesedlává na silně nacionalistický tón, ve kterém je správné vést války vůči Čečensku a Dagestánu…..cokoli lidského…..cokoli naprosto obyčejného není vítané.

Rusko šlape po demokracii, Rusko šlape po lidských právech a ostatní lidskoprávní organizace jako zahraniční agenti nemohou vůbec nic dělat. Propagovat homosexuální chování, nebo se jen na malý okamžik zmínit na veřejnosti o homosexualitě a homosexuálech může být díky schválenému zákonu velmi drahým koníčkem. Zahraniční ikony popu a rocku nesmějí správně během koncertního vystoupení ani na půl očka projevit podporu LGBT komunitě. Taková Moskva by potřebovala nový koncert Madonny, P!nk, Demi Lovato, Seleny Gomez a dalších. Tyto zpěvačky se netají podporou homosexuálům, a je to naprosto dobře.

Není tomu dávno, co Madonna zcela bez okolků označila Le Penovou pravdivým označením. Té paní z Francie nepasuje nic jiného, než hákový kříž, protože právě takovou politiku prosazuje. Byla to také Madonna, která se nedávno v Rusku během svého vystoupení zmínila o homosexuálech, kteří v širé Rusi nesvobody potřebují podporu nejvíce. Ruské orgány se rozhodly zachovat jako malé děti. Nevidí, neslyší a kdyby náhodou vedle nich někdo řekl ono satanské slůvko Homosexuál, tak raději použijí psychofarmaka na vymazání toho oslovení z hlavinky památnou zdí obehnaného Kremlu.

Běda tomu, kdo v televizi jen špitne……bude tak jako za starých časů pohnán ke zodpovědnosti. Tatíček, geroj Putin, se rozhodl pohřbít vlastní národ, vlastní stát pod nános demagogie. Po únosech investigativních novinářů, po útocích a přepadeních lidskoprávních aktivistů ta dnešním dnem přihází další rána do týla Ruska. Pořady pro mládež často řešící sexualitu, lásku a hledání sama sebe budou muset mlčet, protože teenegerské pokusy na poli citů neexistují. Neexistuje ani přirozený sklon žen k experimentování……zákon to přeci zakazuje a ti kdo mají náctileté problémy, ti se musejí poradit s kámoškami na Facebooku, nebo musí pěkně postaru nad vším dumat samy.

Koho chtějí poslanci ochraňovat? Pouze dělají stejnou chybu jako ostatní diktatury světa. Státní duma už dávno není zastoupením obyčejných Rusů, ale mocenských zájmů, ve kterých se křeslo poslance kupuje, ve kterém pouze jako car jmenuje a doporučuje pouze Putin. A kdo má právo říkat co je a co není tradiční? Homosexualita má škodlivý vliv na děti a mládež? Nemá ten škodlivý vliv spíše něco jiného? Ruskou mládež špatně ovlivňuje mafie, která jako zombie vstává z mělkých hrobů v mnoha ruských městech. Ruskou mládež ohrožují gangy, pro které se lidé bojí vylézt v noci na ulici. Ruskou mládež negativně ovlivňují neonacisté, kteří získávají více a více sympatizantů mezi ruskými náctiletými. Ruskou mládež ohrožují drogy……tohle všechno skutečně ohrožuje ruskou mládež a její vývoj.

Nepřítelem tady není homosexualita a homosexuální chování. Protože homosexualita vzniká v těle matky během děložního vývoje, kdy se utváří sexuální orientace. Homosexualita není nemoc…….Koho dalšího budou v Rusku zcela veřejně šikanovat a démonizovat?

Zákon zakazuje ve sdělovacích prostředcích včetně internetu propagovat netradiční sexuální chování, protože to má podle autorů škodlivý vliv na mládež a rodinu.Výbor pro rodinu Jeleny Mizulinové je spíš nějaké předsednictvo zpátečníků neschopných vést jakékoli debaty o skutečných potřebách rodin. Budeš kecat o homosexuálech, můžeš dostat milionovou pokutu a pokud budeš cizinec vypadneš a budeš vykopán ven pryč…….co kdyby se náhodou vyčistil pod uměle vytvořeným poklopem nový čerstvý vzduch.

Rusko se uzavírá, i když tvrdí pravý opak. Rusko stále více porušuje lidská práva a na Kavkazu se dopouští válečných zločinů na nevinných obyvatelích. Kdy se například Evropská unie obrátí a řekne Rusku, že se takto nesmí ke svým obyvatelům chovat? Peníze z ropy a petroolejářského průmyslu jsou pro EU i pro ostatní partnery ruského svazu dobrým zadostiučiněním, kvůli kterému i samotný Nečas poleze do pozadí nebeského hrdiny Vladimira Vladimiroviče Putina.