Nepřizpůsobiví Češi v sobotním Duchcově předvedli bezbřehost své idiocie

Neonacisté, ti opravdoví a jediní nepřizpůsobiví Češi v republice, tak jak je to jejich pravidelným zvykem, provokovali v neklidném Duchcově policii. Stáli před rukou zákona a dychtivě očekávali ostrý střed s černými těžkooděnci. Zástup trapných vlajkařů a milovníků hákových křížů tak zcela zaslouženě obohacovala dodávka slzných plynů. Policisté bránili ohrožené romské obyvatelstvo, a tak se stávali terči neodvážných, maskami zahalených extrémistů. Z jedné strany létaly kameny, aby z té druhé přišla odpověď například ve formě bombiček se slzným plynem. Serveru Hrebenar.eu se podařilo získat čtrnáctiminutový záznam neonacistů z nenárodní a naprosto ostudné akce Vandasovy DSSS v Duchcově.

Je to další z neoficiálních pohledů na celou akci, který běžný divák jen tak v mainstreamových médiích neuvidí. To, co bylo pro spořádaného Čecha správný postoj policie, představovalo v očích neonácka “policejní teror”. Ochrana lidí před nechutným lynčováním. Ochrana lidí před totálně blbým násilím neonácků není policejním terorem. Policie si zaslouží především pochvalu za to, že nadržené kindernácky nevpustila na romský festival “Z bahna ven” a policie si taktéž zaslouží pochvalu za to, že mlaďoučké esesáčky nevpustila do ulic obývaných Romy. Zabránilo se tak zbytečně velkému krveprolití.

Videonahrávka obsažená v tomto článku pouze dokládá svědectví o nepřizpůsobivých neonáccích nehodlajících ani omylem respektovat literu zákona. Ulici severočeského městečka si neodvážní nacizakuklenci 22. června 2013 spletli s bojovou zónou, ve které naštěstí neměly hlavní slovo náckovské hračky idiocie. Bejsbolky, nože a jiné propriety choutek po “cikánově krvi” zabavila při vjezdu do města přítomná policie.

Připosraní neonáckové pokřikují na policajty “sundejte štíty a pojďte na nás, ne…hrdinové“, zatímco další z přítomných extrémistů upozorní na další náplň slzáku putujícího rovnou do uječených úst Vandasova spolku pošuků. Kdo je nyní větší hrdina? Policajt nebo připitomnělý neoesesáček? Tito “hrdinové” plivající v zatuchlé hospůdce pěkně v rytmu Vozové hradby do připravených půllitrů nejsou ani omylem hrdiny. Jsou to srábci připraveni vybít svou zamindrákovanost na nevinných občanech. Proč by měla policie místo ochrany Romů jít proti Romům? To se jen skupinka neonácků dožadovala změny scénáře ve prospěch zvrácenosti neonáckovy mysli.

Proč radnice, města i stát dovolují tak odporné zneuctění symbolů České republiky? Hysteričtí bezmozkovci na videu postávají s vlajkami Česka a připadají si při této činnosti jako vysoce ochupenýKing Kong. Bijí se do prsou a snad se i díky médiím a špatným zákonům cítí nezranitelnými. Pyrotechnika zní ulicemi, na duchcovském chodníku vesele plápolá záře petard. Ochránci demokratických principů a hodnot humanismu jsou v nevymáchaných ústech extrémistů “cikánskou policií”. Co má s přepadením manželského páru dotyčné video společného? Je snad několikanásobné zvolání “cigáni, cigáni, cigáni…” nějak významově spojené s ošklivým trestným činem, který se v Duchcově nedávno odehrál? Nemá to s tím společného vůbec nic.

Hysteričtí “okultisté” ozubených kol se snaží překonat strach z policejní přesily stejně hysterickými zvoláními: “my jsme tady za vás” …….za koho se neonáckové osudnou sobotu v Duchcově byli? Byli tam především kvůli sobě, kvůli hypotetické možnosti kopnout si do Roma. Když přijde do tuhého a slzný plyn se s vodou blíží k hlasivkám extrémisty, najednou mizí veškerá nálada i s odhodláním v hospodské rvačky a nácek jako zajíc peláší do úkrytu bezpečí. Náckové peláší jako o život. V ten stejný okamžik prchání podléhají náckové humorným hláškám jako: “běž do práce, kreténe……že se nestydíte kluci……ostuda…….“, jako kdyby si milovníci Vandase veřejně přiznávali své vlastní nedostatky a vlastnosti.

Uprostřed davu nepřizpůsobivých Čecháčků je veledůležitým prvkem hecovač. Obklopen policajty, následován svými druhy v boji, hystericky radí, aby se dav rozdělil na dvě půlky, v nichž jedna zaútočí na policajty zezadu, aby ta další udělala to samé zepředu. “Umění boje” však extrémisté neovládají, a tak se stávají zcela zaslouženě cíli policejních spršek vody.

Dokonce se při setkání neonaci omladiny stihne probrat daňová politika…….extrémistům je líto, že nedostali přes úsměv, i když si platí daně……stupidita nácků tak jako opět září do slovutných výšin. Zranění lidé nejsou v očích Vandasovců důsledkem stupidity extrémistů, jak by také mohli, když ti neblonďáci s nemodrýma očima bojují za hákáč strýčka Adolfa. Policisté rozmístěni podél chodníků a silnic nedovolí naciklukům ani naciholkám jakýkoli průchod za vytyčené bariéry, a to je moc dobře. Z okna vyhlížející Rom by byl vítanou svačinou postávajícím náckům. Už se na něj klepou jako sulc. Jen kdyby tak mohli proniknout skrze kordon policajtů…….vycupitali by několik schodů a okamžitě by si zchladili spálenou žáhu na jednom nevinné Romovi.