Nečeši z Odporu vytvářejí videopozvánky na nacipochody pro nacihysterky

Hrubý, místy až komický hlas, šátky na obličejích, neumně střižená videa doplňovaná nepravdivými informacemi. To jsou klasická videa šílených nacistů, kteří se jako malé děti klepou na bitky s duchcovskými Romy. Potěšeni budoucí krví, praskáním kostí a radovánek bejsbolek násilníků vznikají nejrůznější “pozvánky” na náckovské radovánky. Přijďte všichni zmlátit ty cikány, protože správný nácek si vždy vymyslí důvody, které ve výsledku politické zkaženosti tu, tam posvětí regionální politici.

Vandasovo náckové se připravují na duchcovské pochody. Doufají, že s jednoho pomyslného ohýnku hajlovacích frází vykvete další růže hnoje, tak jako tomu bylo v Litvínově, v Janově, Varnsdorfu a dalších městech v severních Čechách. Zatímco si ožralý nácek na brněnském nádraží zahraje kopanou nad hlavou sedmdesátiletého Roma, bez jakýchkoli výčitek usedne do vlaku na Duchcov, v příručním zavazadlu zkontroluje sadu nožů, pepřových sprejů, bejsbolových pálek a další příslušenství nutné k cikánobijectví, ke kterému duchcovská radnice dala nepřímý souhlas.

Neonacistické lůze ksichtokniha zrušila jejich zvací akci, a tak do věčných lovišť míří statečnost nestatečných neblonďáků odhodlaných k jakémukoli neštěstí. Takový Pajas Jasek, Mirco Alby Spinrer, nebo Josef Lohnický se 22. června přemění v ustrašené chcípáčky skrývající se za anonymitou nevábně páchnoucích šáleček, kukel a dalších propriet ukrývajících tvář nečesky vypadajících mladíků Hitlerovy rodiny.

Piloti německých kamikadze, k jejichž  nasazení nakonec nedošlo, sbírali kousky odvahy ke smrti za Ádu poslechem nacionálních braků tolik podobných šlágrům Ortelu, Orlíku a dalších. Ti současní náckové si dodávají odvahu nepravdivými pohádkami a pověstmi o zlém cikánovi, raubíři okrádajícím nebohé záplavami sužované Čechy. Zakuklení zakuklenci s odvahou na bodu mrazu šlapou po lidství, aby alespoň na chvilku zvýšili ego pár ztraceným duším pohybujícím se v rytmu neonacistické svastiky posilované přáteli z německé NPD.

V záběrech násilného konfliktu z Duchcova tu tam prosvítá nečeský prapor stejně nečeských nácků. V pozadí mezi stromy stojí pětice zakuklených neonácků. Naciboys se bojí ukázat své obličeje, jako by se styděli za slova hystericky psychedelického kolegy. Pozvánky a ventilace na Facebooku nejsou možné, a tak je tu další prostředek ve formě videonahrávek, ve kterých stačí shrnout pár klišé myšlenek dodávajících adrenalin do krve nenárodovců. Takový Jurgen Cachtzehn ve zvací akcičce Jiřího Petřivaldského doufá v janovskou anabázi……možná pro tohoto člověka je určena ona videopozvánka.

Jeden romský kluk se porval s dalšími čtyřmi dětmi v normální klukovské rvačce, a proto jako ochránci dětí hysterická puťka neonacismu zve ostatní hysterky k násilnickému řádění. Kdo zneužívá situace? Jsou to především neonacisté, kteří zneužijí těžce zkoušené oběti povodní k oslavám náckovství. Nečeši z Odporu se obětovali a v černých hadřících se zpotili ve jménu neonacismu. V dalším střihu neonáckové z Liberce vypadají jako typičtí bankovní lupiči……kukla na hlavičkách……snad chybí jen samopal s granátem a lístkem “dejte sem všechny peníze co máte, jinak tady bouchne bomba“.

Odpor

Nacisté jako bojovníci proti nějakému rasismu? Náckové z Teplic mají zřejmě smysl pro černý humor. Přírodní scenérii teplické krajiny kazí náckovské lemry hanobící na naci hadříku symboliku české státnosti.  Dvouocasý lev je stejně jako Kryl a svatý Václav znásilňován hnilobnou ideologií minulosti.

http://www.youtube.com/watch?v=Vlk-6C3D2ko