Náckové vyhrožují, vztekají se jako malé děti a doporučují své psychiatry

Náckové umí pouze vyhrožovat, nebo přirovnávají své oponenty k psychicky nemocným obětem nesmyslností. Ve své podstatě jsou neonacisté vtipným odpadem české společnosti. Vyzývají Čechy Čechům, aníž by si uvědomili, že jejich nejhlavnější nepřátelé – Romové – jsou také Čechy tak jako oni. Naci omladina jsou jen trapní klauni koupající se v lázni vlastní demence nedovolující soudné smýšlení jinak mladých a prací nedotčených kriminálníků současnosti.

Jsou to většinou osobnosti se sklonem k psychopatismu bez jakékoli sociální inteligence a schopnosti empatie. Hrají si na vojáčky a tajně sní o tom, až budou moci díky Bártovi používat beztrestně střelné zbraně tak jako jejich bratři v “boji” za dalekým oceánem. Tito skuteční šmejdi společnosti jsou lační po českých variantách řeckých Zlatých úsvitů. Vítají rozhodnutí Okamury, Janečka, Popelky, Macha a dalších nosičů různých forem nacismu a fašismu.

Každý správný nácek využije možnosti ukrytí se před zájmy médií do rádoby prolidových hnutí, protože Dělnická strana sociální spravedlnosti jsou náckové…..to přeci ví každé malé dítě. A jejich hitlerjugends chovající se podle jízdního řádu maďarského Jobbiku, nejsou nic jiného, než parta ožralů skandujících hesla hnědokošiláčů dávno rozpadlých v zápachu minulosti. “Hrdinové” s hákovými kříži vytetovanými v hloubce hnědě zahnívajícího hypotalamu často vystupují na sociálních sítích pod vymyšlenými identitami…….ti zdatnější dokonce využívají VPN, proxy serverů či mnohdy démonizovaného Toru.

Hrají si na malou armádu, někteří z nich využívají specializovaných programů generujících na Facebooku stížnosti na jednotlivé uživatele této sociální sítě. Facebook se poté zcela mylně domnívá, že si stovky nebo tisíce uživatelů ksichtoknihy stěžují na nepohodlného nepřítele náckovské ideologie. Zuckerbergův modrobílý svět tak potrestá lidskoprávní aktivisty obhajující lidskost před hnědým průjmem vyznavačů černých sluncí a nácky nadále ponechává v naprosto nedotčeném klidu. Ti posléze dostávají větší kuráž, protože první dodatek americké ústavy jim dovoluje pořádat stalking s psychopatizujícími výpady ve světě elektronických nul a jedniček.

Jo, taková náckyně, Karla Mrkvová z Dělnické strany sociální spravedlnosti, vyhrožuje a pokládá se za správnou Češku, i když ani pořádně česky neumí vyskloňovat obyčejné příjmení jednoho obyčejného Čecha:

Mrkvová

“Milý blogere, radši drž hubu, nebo ti moji přátelé ublíží”, tohle chtěl fake profil Karly Mrkvové říct? Poslední článek serveru Hrebenar.eu o chystané demonstraci neonacistů v Duchcově zajisté nebyl po vůli svastikářů. Proto milovnice Hitlera a nekonečné slávy bílého národa radí, co, kdy, jak a proč psát. Že by ji server Hrebenar.eu zaměstnal jako zručnou korektorku? 🙂 Tento fake profil neonacismu má smůlu, právě proti takovým náckům a jejich ideologii server Hrebenar.eu bojuje.

Náckové vyhrožovali nejen na Facebooku, ale také v komentářích pod článkem:

nácek

Jiní extrémisté a neonacisté posílají své odpůrce do psychiatrických léčeben. Do těch zařízení, ve kterých to mnoho neonacistů a extrémistů velmi dobré zná. Ti nepohodlní se odkážou na farmakologickou léčbu, protože není přeci normální mít sociální inteligenci, být humanista a vyznávat lidská práva. Tyto všechny hodnoty odporují vlhkým snům o bílých nocích jednoho kryptonácka schovaného za monitory obstarožních počítačů

náckové

Extrémisté a neonacisté velmi často trpí různými osobnostními disfunkcemi a nejrůznějšími psychickými poruchami, o kterých sami raději pomlčí.