Média vyrábějí z obyčejné rvačky kluků další rasismus

Demonstrace nácků v Duchcově plní svůj účel. Dělnická lůza Tomáše Vandasů svolala křepčení nenávistí jen proto, aby pošpinila každého nevinného člověka z romského národa. Jsi Rom, a tak cokoli co se stane v Duchcově bude jenom na tvoje triko. Televize s tištěnými médii půjdou za jakoukoli zprávou o přepadení ve městě jako slepice po flusu. Automaticky všichni viníci násilí zůstanou těmi zlými Romy.

Najednou není důležité, že byl spáchán nějaký čin. Média se doslova modlí za to, aby zloději, rváči a potencionálními vrahy byli takzvaní nepřizpůsobiví občané. Ani jedno celostátní médium se nepozastavilo nad chováním Duchcovanů, kteří jako přihlouplé ovce posloužili  řádění dvou vyznavačů rasismu a nacismu. Snad jen díky povodním, díky neštěstí, jež postihlo celou republiku, zanikají v televizi další zprávy rvačce z Duchcova.

Policisté v severočeské městečku vyšetřují útok z tamějšího zámeckého parku. Několik dní po nacisty organizované demonstraci zde dochází k napadení dvanáctiletého kluka. V parku duchcovského zámku se porvalo pět chlapců ve věku od sedmi do dvanácti let. Televize Nova na svém webu z rvačky dětí vyrábí další nálož rasismu, ve které obětí zůstává bílý chlapec a těmi špatnými jsou předem bez jakýchkoli důvěryhodných důkazů opět Romové. Byl chlapec opravdu cíleně napadený, nebo došlo k obyčejné rvačce dětí? A kdo je ten špatný a kdo obětí? Nebylo všechno tak trošku jinak? Navíc, policie jakékoli zprávy o romských chlapcích, jako účastnících rvačky, zcela odmítá.

To se jen místní obyvatelé na ksichtoknize dohodli na tom, kdo je viník a kdo oběť. Jako důkaz přeci poslouží facebookové komentáře nějaké Lenky Pešatové. Tato dáma dává za dvanáctiletého klučíka ruku do ohně….bílá Češka přeci nikdy nelže a bílá Češka přeci nebude zasažena žádnými rasistickými deviacemi. Jak nás to mohlo vůbec napadnout? Tato dáma na sociální síti sítí říká, že útočníky byli romské děti, tak to musí být pravda pravdoucí: “Pět Romů zbilo klacky v zámecké zahradě 12letého Ericha D. Je to syn mé kamarádky a sousedky. Šel jen nakoupit

Z obyčejné rvačky dětí se vyrábějí další rasistické útoky. Kluci se porvou a místo rodičů nastupují policajti, aby jako druhá kolona nesmyslností do celé věci zasahovala rasizující média. Jako ztracené relikvie nestoudností vyrůstají na Facebooku a dalších místech internetu domnělí známí a příbuzní zbitého “bělocha” se srdceryvnými příběhy o slušňáčkovi napadeném nepřizpůsobivými dětmi. Z obyčejných nevinných dětí se za šedivého, značně deštivého dne, vyrábějí nějaké jiné, společnosti ultranebezpečné existence.

Policie celý příběh vyšetřuje jako obyčejnou dětskou rvačku, při které byl jeden kluk zbitý klackem. Policie také odmítá jakoukoli souvislost s květnovým  incidentem. Nejde ani omylem o rasistický útok. To jen média jako TV Nova, Blesk a další vyrábějí něco, co ani omylem neexistuje. Duchcov je po nesmyslném útoků pěti Romů na manželský pár v neurotickém stavu……….a proto je třeba vyrábět nový rasismus?

Stačí, že celého incidentu využívají nacisté, kteří předem na rasistickém webu jako první zveřejnili záběry zbitých manželů z pouličních kamera a kteří jako první organizovali demonstraci v duchcovských ulicích. Další nacistické křepčení se chystá na 22. června a další je v dohledu 26. června, kdy se na přípravném fóru nácků z budoucí Demokratické strany pracujících domlouvají na pochodech novodobých esesáků minulosti.

Zkrátka, v Duchcově se odehrál obyčejný konflikt mezi dětmi……kluci se porvali, jeden z nich dostal klackem, na zádech a pod okem má několik šrámů. Takto nevypadá brutální útok, o kterém básní média.  Je to prostě jen rvačka dětí a v té je jedno, kdo má jakou barvu kůže. Děti jsou vždy jen dětmi. Také je možné, že napadený dvanáctiletý kluk rasisticky pokřikoval na ostatní děti a ty zela po dětsku odměnily hošíka za rasistické blouznění svých rodičů, od kterých mohl slýchávat nejrůznější rasistické floskule nepravd. I to je možné. Ze slušného klučíka by se tak stal malý rasista ovlivňovaný jinými rasisty…..i toto je možné.

Je trapné, že média nespekulují o andělské podobě dvanáctiletého teenagera a papouškují pouze jednu verzi příběhu. Také nikdo nemusel používat žádné rasistické nadávky a kluci se mohli porvat z jakéhokoli jiného důvodu. Podobné rvačky dětí se odehrávají všude po České republice.  Proč se podobná rvačka stává právě v Duchcově mediální senzací? Protože rodiče dvanáctiletého synáčka budou nejspíš právě těmi ovcemi věřícími v teorie rasistického ohrožení.