Grázlové s chutí po násilí si znovu vytvořili zvací akci na Facebooku

Poté, co Facebook zrušil diskusní zvací akci nácků, přišla další parta grázlů a vytvořila novou anabázi na nelidství. Milovníci černých sluncí a ozubených kol mají prazvláštní smysl pro humor, když se vydávají za slušné obyvatele státu. V nemysli naciboys je totiž naprosto správné a morálně nezávadné kopat do starců, Romů, zdravotně postižených a homosexuálů. Neonáckové dostali šanci a bez problémů ji využijí. 

Jiří Petřivaldský, Miroslav Konečný, Miloslav Míwal Wolf, Václav Grepl, Marie Lubasová a Ali Kurbel budou zajisté těmi nejslušnějšími, a tak ani ten nemenší brouček na chodníčku nemusí mít žádné obavy……

golden

To se jen “slušní” lidé nechají pokálet nácky z Dělnické sociální spravedlnosti. Domnělá skupina z agresorů přeci zadává jasný důvod k dalším náckovským křepčením jak z ciziny, tak z domácích luhů a hájů. Jiří Štěpánek 31.5.2013 vše nahlásil, a nyní se novodobí esesáčkové  musejí sami od sebe postarat, aby pozvali tu nejhorší lůzu do severočeského městečka. Plivání do podšálků, vytrhávání sedaček z fotbalových stadionů nyní nahradí jiná, mnohem krvavější řádění. Raubíz, násilníci, bitkaři z hospod, partičky z pouličních guerill hrajících si na Hitlerovi mládežníky….ti všichni nyní dostanou dostatečný prostor garantovaný policejními těžkooděnci a duchcovskou radnicí.

Takového Aliho Kurbela snad omlouvá jeho mládí a přílišná horlivost k ultrapravici.

zpr

Dělnická strana sociální spravedlnosti je plná nácků, plná násilníků a spolupracovníků s německými neonacisty NPD, ale to přeci nevadí. Tento facebookový účet vystupující pod fake pseudonymem chválí české nácky, vidí v nich jediného léčitele, protože šílenci naciideologií odpovídají rasistickému naturelu rasistických choutek kdejakého populisty. Kdo je onen Ali Kurbel? Je to především člověk sympatizující v náckovským vrahem Vlastimilem Pechancem, který v červenci roku 2001 zavraždil Roma Ottu Absolona pro jeho etnický původ. Z původních 13 let byl trest  Pechancovi zvýšen na 17 let odnětí svobody v nejtěžším žaláři.

zpr

Může se snad někdo, kdo sympatizuje s takovou lidskou zrůdou nazývat slušným člověkem? Slušný člověk nehájí vrahy.

zpr

Slušný člověk neodpovídá na náckovských stránkách NPD, že se mu líbí jejich stránky. Slušný člověk neodpovídá na otázku: “Kterou politickou stranu byste volili, kdyby zítra byly spolkové volby”   tak jako Ali Kurbel. Ali Kurel je zkrátka další nácek vydávající se za slušného člověka. On by volil školitele DSSS německou NPD. Takových jakoby slušných lidí je na akcích DSSS většina. Vydávají se za občany Duchcova a zároveň udělají cokoli, aby ostatní přesvědčili o pravdách DSSS. Milovník Vandasových pošuků prostě na náckovské skupině napsal líbivá slova, aby náckovská prasátka nevypadala příliš náckovsky.

Neonacisté a extrémisté se na této gangsterské skupině raubířů hecují pomocí hoaxů, nesmyslností plných lží a vymyšlenosti. Opravdu si v dnešním světě internetu a svobodně přístupných informací myslí, že Romové mají ve vzdělávacím systému nějaké výhody? Pokud ano, poté je takový člověk pořádný magor, a že těch magorů opravdu je. I toto ukazuje cosi o povaze neonacistické akce. Hlupáci s mnoha komplexy se schází, aby si společně zanotovali podle svých nacionálně nenárodních popěvků.

zpr

Náckovští příživníci hovoří o druhých jako o příživnících a používají nesmyslná a lživá fakta, aby světu ukázali, jak moc jsou nadlidmi. Bílý mačo bude vládnout nad neschopnými, a proto bude podnikat nějaké pochody nenávisti nad duchcovskými Romy.

zpr

Tady už dávno nejde o nějaké útočníky na manželský pár. Je to především o tom, zmlátit a zničit další Romy ve jménu nacismu, ve jménu hákového kříže, který chtějí cvoci minulostí implementovat mezi českou symboliku. Co mají tito ubožáci neonacismu společného s Čechy? Jen si na Čechy hrají, aby ukojili své vozové hradby nepříčetností. Výraz Čech se proměnil do Rubikovy kostky a každý si z něj dělá svůj vlastní předobraz lží a nesmyslů, do kterých patří podle neonacistů šlapání a bití jiných Čechů

zpr

Dělnická strana parazituje na Duchcově, ona je to obecně skupina parazitů, “bílých sviní, nemakačenků a dalších asociálů”. Snad policie opravdu zapracuje a náckům zabaví jejich zbraně

idiot_nacek

Díky starostce z Duchcova, která oficiálně přejímá zodpovědnost před náckovským křepčením, jsou nyní Romové z města Cassanovi v přímém ohrožení zdraví, života i jejich majetků. Nikdo, dokonce ani Facebook, by neměl dovolovat těmto grázlům šíření rasismu a nenávisti do široké společnosti.