Do Duchcova vyráží na bitku také náckové z přípravného výboru nové naci partaje

Nácek v Chomutově zakládané nové naci partaje se chce také účastnit sobotní neonacistické sešlosti v Duchcově. K podobnému činu vyzývá ostatní soukmenovce ultraradikální grupy severočeské DSSS, která se s Kotábem, Šlégrovou a dalšími oddělila od Tomáše Vandase. Vzhledem ke komentářům, jaké Pavel Sládek Matějný k akci DSSS měl, lze očekávat v cassanovském městečku další raubíře s chutí po krvi nevinného Roma.

Nepřáteli klasického nečecha jsou všichni, kdo ochraňují a obhajují lidská práva. Pseudohumanisté jsou “zrádci českého národa”, a tak se jeden nácek vydává do bitky za bělobu vyhnilých kostí hitlerjugends. Pavel Sládek Matějný přitom před časem, ještě koncem května avízoval na 26.6.2013 další neonacistický pochod.

Bude se tato zvrácenost opravdu konat? Nebo si Kotábovi šílenci, ke kterým tento člověk patří, vybijí zlost právě toto 22.6.?  Pavel Sládek Matějný obecně vystupuje jako silně násilný neonacista, pro kterého je jakékoli oddalování bitky s duchcovskými Romy naprostou zbytečností

Tento muž s hákovým kříže bude zajisté bez obalu a bez jakéhokoli slitování útočit na nevinné terče své podlosti a naprosté nenávisti.

golden

Pavel Sládek Matějný jen tak půjde po Duchcově, bude provokovat, zatímco bude spoléhat na ochranu od přihlížejících těžkooděnců. Zkrátka, parta nepřihlášených neonácků využije situace a za krásného letního začne s vykřikováním urážek, zahájí mávání různými neonaci proprietami za účelem vyvolat napětí, které už v tak chaotické situaci vyvolá násilný střet s nimi.

nacek

Matěného přání z 13. června 2013 tak nalezne svou realizaci. Jeden nácek dostane se skupinou spolufašounků díky neschopnosti duchcovské radnice pořádnou příležitost.

idiot_nacek

Pavel Sládek Matějný stejně jako jeho stranicky nestraničtí kolegové využije situace a 22.6.2013 ve 14:45 bude na vlakovém nádraží a spolu s ním určitě i jeho kolegové, kteří si tak jako Matějný nenechají ujít příležitost bouchnout si do Roma přímo na ulici Duchcova.

matej