Dneškem je pravice totálně odepsaná a Česko padá do náruče levicového kostlivce

Policejním vyšetřováním se česká pravice totálně odepsala. Tragikomické angažmá Petra Nečase poškodilo veškerou pravici na české politické scéně. Byla tady bomba, která jednoho dne praskla a zničila pomocí jedné hry pravicovým partajím cestičku k domovu. Je rovněž tragikomické, jak jednotliví politici celou kauzu komentují. Bublan, Sobotka, Bárta, Peak, Hašek, Filip a mnoho dalších politiků komentujících dění na vládě, vypadají opravdu jako klauni bez čepiček. Pochybní komentují pochybné, zatímco se ti pochybní považují za esence správnosti. 

Petr Nečas by měl vysvětlovat. Měl by vystoupit před národ a měl by říct co se děje, jak je to vážné a proti komu směřují policejní vyšetřování. Buď je Petr Nečas slabým premiérem, nebo velmi dobře ví, že se mnoho věcí dotýká právě jeho. Fámy utíkají po televizních obrazovkách a premiér si z celého národa dělá jedno velké jeviště, před kterým si hraje na pytlákovu schovanku. Česká republika, tento stát, je trapnou esenci na banánovou republiku, ve které jednotliví opičáci s banány v rukou hrají role distingovaných a naprosto čestných zástupců lidu.

Česká republika má na Hradě opilého ditátora s komoušskými manýry. Česká republika nejspíš po předčasných volbách spadne jako dar třešňovému sadu. Levice se v následující rok rozhodne a se svými levicovými přáteli zahájí prastarou hr zemanovského ražení, během které se ze státu ztratilo na stovky miliard korun. Dojnice čeká, a bude podojena nejen levičáky, ale také i těmi malinkatými pravičáky, přesně tak, jak tomu bylo po celých dvacet let. Pseudolobisté budou možná pozatýkáni, zatímco další znovu vzniknou a převezmou otěže po zadržených a pozavíraných……..

Kam směřuje Česká republika? Směřuje do náruče prohnilé levice, které nejde ani omylem o občany tohoto státu. Kolikrát se ČSSD domluvila s ODS? Kolikrát hrdinný Škromach jednal s Nečasem a dalšími lidmi z ODS? Politické partaje jsou naprosto stejné, všechny kradou a všechny si hrají hru se škatulkami na české šachovnici nestoudností. Radikální část KSČM, takzvaných stalinovců, kdysi vyhrožovala v komunikacích na Facebooku a emailu pomstu za protikomunistické komentáře a články. Dojde poté k vyřizování účtů? Bude poté ovládána policie, tak jak tomu bylo po celých dvacet let i za vlády nynějšího prezidenta republiky?

Politici kritizují práci policie, místo toho, aby sami začali vysvětlovat celé dění, aby sami řekli co se děje. Je premiér v nemocnici? Nebo je premiér na služebně policie? Kde ten premiér je? Úřad vlády, ministerstvo obrany a spoustu míst ve Středočeském a Východočeském kraji je prošetřováno policií a politické kruhy si hrají na vládní krize. Napraví se současná krize  novými volbami? Nenapraví. Ta krize je tak velká, že ani příští volby nedovolí zániku krizových situací. To se jen levicoví zloději tváří, že jsou mnohem lepšími než zloději pravicoví.

Tato republika se stále více stává předobraze Gogolových děl, ve kterých zažraní nezástupci lidu hrají své politické kejkle….Česká republika se v zahraničí přesouvá z nízkých poliček do ještě nižších, díky politikům se tak můžeme jako středoevropané srovnávat s jednotlivými rozvojovými zeměmi světa, s nimiž se dělíme o spodní příčky důvěryhodnosti a politické korektnosti.