Zeman dělá politiku pro Zemana, a proto jsou homosexuálové pro prezidenta postradatelní

Miloš Zeman si z Hradu dělá soukromou hračku. Média řeší, proč alkohol milující státník nejmenoval Putnu profesorem, když ještě před rokem v den konání Prague Pride homosexuální spoluobčany podporoval. Nyní vše vypadá totálně jinak. Zeman známý svým šovinismem a různými předsudky, je nyní zcela správně podezírán z klausovských manýrů minulých let, kdy exprezident zcela po česku nechával své podřízené vykládat dehonestující nesmyslnosti na adresu homosexuálů. Hájek s Jáklem byli zárukou nelidsky pojatého vnímání světa, kterému se Václav Klaus zcela obratně nakláněl.

Miloš Zeman zatím veškerý agresivní tón zastupuje svou osobou. Velký pán z Hradu vyjde na veřejnost, aby šokoval jedním ze svých obstarožních názorů po senzacích lačnící obec novinářů. Ti zcela bez problémů otisknou každé Zemanovo písmenko směřované například na islám, homosexuály, nezaměstnané nebo Nečasovu vládu. Dokonce některé plátky zacházejí do zadnice nového prezidenta Česka tak daleko, že vytisknou prezidentský názor a vydávají ho za nepopiratelná fakta. Investigativní žurnalistika doslova kolabují nad politickou korektností, ve které pravda a fakta skomírají na úbytě.

Důchodce z Vysočiny dostal hračku, a tak si po svém hraje. Okolí Hradu obsadí svými lidmi…..dokonce si levicově nelevicový Zeman nedělá těžkou hlavu s porušováním zákona v kanceláři Hradu, kde podle dostupných informací do dnešních dnů chybí šéf místního politického odboru. Jak chce hradní kancelář odpovídat na dotazy? Ale to je jedno, novináři se o to nezajímají, protože to není tak mediálně přijatelné jako mnoho jiných prezidentských chyb.

Žijeme ve 21.  století a stále se vedou mediální debaty o tom, jestli hlava státu může nebo nesmí perzekuovat adepty na profesůru podle sexuální orientace. Proboha kde to jsme? Jak daleko na písečku pustíme Miloše s kyblíčkem? Proč se média neptají také na to, jestli Miloš Zeman nezačne lidi kromě sexuální orientace rozlišovat také podle rasové či náboženské segregace? Nebo bude snad Miloš Zeman rozhodovat o udělení profesury podle pohlaví?

Najednou je tady literární vědec Martin Putna, který plakátem podpořil homosexuály. Je snad toto předpoklad podle kterého by nesměl být jmenovaný nový profesor? Slouží snad prezidentský úřad takovým duševním perverzistům jako jsou lidé z D. O. S. T., Svobodní občané nebo náckovská Dělnická strana? Právě těmto nelidským zvrhlíkům vyhovuje Zemanovo rozhodnutí. Je to snad předvoj Zemanova nacionalistického posuzování světa, podle kterého vyhrávají názory perverzních smýšlení pokřivené verze nic než národa?

Co zamýšlí Zeman případem Putna? Ještě v předprezidentské nacionalismem nasáklé debatě Miloš Zeman podpořil Prague Pride. Dokonce na serveru VašeVěc prohlásil: “Je mi srdečně jedno, jakou sexuální orientaci má ten či onen občan, záleží mi pouze na jeho reálné výkonnosti a na tom, jakými hodnotami přispívá celkově české společnosti.” Miloš Zeman je názorovým chameleonem, který homosexuály podpoří a srazí k zemi, když to bude vyhovovat zájmům Miloše Zemana. Tehdy šlo o prezidentské křeslo, a tak Miloš Zeman musel jednat v zájmu svých ambicí. Nyní je na Hradě, homosexuály nepotřebuje, a tak je opět odhodí jako nepotřebné dávno seprané a špinavé ponožky.

Miloš Zeman celou svou politickou kariéru spoléhá na voličovu a mediální ztrátu paměti, která je často schopna pojmout současné vidění světa. Zeman bojoval vždy za Zemana. Nikdy mu nešlo o cokoli jiného. Strategický rasista a xenofób Klaus byl nahrazen neřízeným rasistou a xenofóbem nemajícím žádné mantinely kontinuální obhajoby politických hodnot. Zeman má svůj kyblíček a pískoviště, ze kterého za pomoci jakýchkoli nástrojů kohokoli vyhodí. Trochu písku vmete do očí sousedního hráče, zezadu kopne, případně použije ohníčku na soupeřovu ruku když se zrovna nikdo nedívá. Tak vypadají Zemanovy boje. Jsou plné nečestností a bočních výpadů, ze kterých by kdejaký zeman ve středověku zrovna  nebyl radostí nadšený.

Ty, které Zeman s Kačkou potřebují, ti se nedočkají ničeho špatného, tedy až do doby, než se situace otočí. Republika má opravdu čestného prezidenta. Společnost šlápla z jednoho zapáchajícího bláta do blátíčka dalšího. Zeman prosazuje politiku vyhovující Zemanovi, k tomuto účelu poslouží Mlynář nebo Nejedlý. Tyto dvě ikony se styky do nedalekého Kremlu rádi poslouží potřebám Zemana, protože Zeman je pro ně bohem k budoucím ziskům a moci v České republice.

Vláda je neschopná, Karel Schwarzenberg raději s nonšalancí ignoruje Zemanovy provokace………nikdo se nepostaví proti zneužívání Hradu Milošem Zemanem. Přítel Klaus je nablízku, stejně ta mnoho lidí z modroptákova podporuje excesy Zemana. Nový prezident ta dostává prostor, kterému ani omylem neodporují česká mainstreamová média. Ta naopak často spolulžou s Miloškem.