V Bulharsku se do parlamentu dostali náckové

Náckové se v Bulharsku dostali do parlamentu. Se svými sedmi procenty úspěchu usednou jako jejich nacionalističtí  kolegové z Řecka do parlamentních lavic. Hlavní aktéři protiromských nálad vyvolávající násilí proti migrantům překonali v předčasných volbách čtyřprocentní hranici. Náckové z Ataky si zahajlují, dokonce se pokusí díky volebnímu patu  prosadit některé ze svých rasistických šíleností. 

Bulharsko se zmítá v obrovské chudobě, a tak místní obyvatelstvo raději volilo rychlé změny po vzoru neonácků, kteří slibovali a jako zkušení opičáci poukazovali na domnělé viníky bulharské chudoby. Jasně, to jsou ti Romové, támhle zase ti migrati, kteří mohou za ponížení Bulharska na tragickou úroveň zaostalosti. Jak je to pošetilé. Ve vhodný okamžik stačí lhát, ve vhodný čas stačí útočit na domnělé viníky a volební úspěch je zaručený.

Ostatně, se stejným receptem lží a vynášení nacionalismu do nebeských výšin v Česku uspěl prezidentský kandidát Miloš Zeman…..i jemu lži a hry na nacionalismus vynesly vytoužené místečko hradního pána nad Prahou.

23 poslanců náckovské Ataky bude obhajovat globální podobu neonacismu v moderní společnosti. Lidská práva v Bulharsku zařvou ještě více, než je tomu doposud. Ataka je v Bulharsku hlavním, doslova klíčovým, prvkem neonacismu. Vítězná strana GERB ve volbách nedostala dostatečný počet hlasů, proto prestiž připitomělých nácků mezi politickou elitou stoupá doslova raketovou rychlostí. Bez hráčů s neviditelnými joji nebudou moci vítězné strany sestavit koalici s následnou vládou.

Chudoba, bezpráví ve spojení s frustrací nad skomírající ekonomikou je důvodem politického úspěchu milovníků nesvobody. Ataka ve svých volebních skečích podobajících se spíše snažení nešikovných klaunů, volala po znárodnění podniků….to vše pošuci ve službách hákáče propojili urážkami na romskou komunitu. Bude to “nádherná” podívaná. 23 šílenců ve službách státu v košilích s hákovými kříži na límečcích zasednou s ostatními zákonodárci nad tvorbou nových zákonů. Jakou podobu takové zákony dostanou? V Řecku hajzlíci ze Zlatého úsvitu pokračují zdravicemi pěkně po náckovsku. Podobnou zdravici používají přihlouplí atakánci.  Provolávají slávu vůdci minulých, dávno zažloutlých listů smradlavé historie lidstva.

Jakoby ze špinavých úst Ataky pomlouvali čeští islamofobové, extrémisté a rasisté. Ataka vidí jako hlavní problém NATO, nebezpečí islamizace Bulharska ve spojení se znárodnění všeho možného, protože stát je v očích nácků správným hospodářem. Ataka vyzvala k zákazu stavby mešit, i když v zemi žije podstatná turecká menšina, zhruba 590 000 bulharských turků. Západ je pro atakáře okupantem a kolonizátorem Bulharska. Nízké příjmy, levná pracovní síla……to všechno je podle náckovské logiky atakářů vinou Západu, před kterým by se Bulharsko mělo raději podle zvrhlé mysli nácků uzavřít jako nějaká přezrálá konzerva.

Ataka podporovala a podporuje v Bulharsku protiromské protesty. Členové Ataky se podíleli a podílejí na útocích proti romský osadám, proti jednotlivým Romům.  Útoky na romské obyvatelstvo jsou v Bulharsku stále častější. V červnu 2010 20 skinheadů napadlo Romy v romském průvodu, házeli na ně skleněné lahve. V listopadu 2010 skupina neonacistů napadla a vážně zranila dva mladé Romy po fotbalovém zápase.  1. listopadu 2011, skupina přibližně 12 neonacistických skinheadů napadla dva Romy v autobuse v Sofii. Jeden z napadených Romů utrpěl zranění hlavy a byl na jednotce intenzivní péče. V dubnu 2012 místní obyvatelé v obci Pravishte napadli romské dělníky z blízké vesnice. Těch útoků je mnoho…….Ataka s takovými projevy nenávisti souhlasí a dokonce se na nich podílí.

Zakladatel Ataky, Volen Siderov, svou popularitu nasbíral skrze svou televizní show na Skat TV. Odtud šířil svou neonacistickou cestu podivné demokracie, se kterou od roku 2005 zkouší štěstí v parlamentních volbách. Volen Siderov je s jeho stranou nebezpečím pro Bulharsko. Tento člověk propaguje nacismus a nenávist vůči minoritám, neštítí se vyzývat k násilí proti Romům a další nepřátelů nacistické ideologie.

Náckové v parlamentu jakékoli země světa jsou nebezpečím pro celý svět. Násilí hnědokošiláčů by nikdy nemělo získávat takových pozic jaké mají například v Řecku, Bulharsku a Maďarsku.