První májový den stále více připomíná oslavu perverzí

První májový den stále více připomíná oslavu perverzí, kde na jedné straně stojí soudruzi se srpy a kladivy a na druhé mladí nemakačenkové hrající si na nové bojovníky rasových předpojatostí. Jednotlivé politické tábory místo oslavy práce a lásky oslavují svou neschopnost doprovázenou legálně placenými zloději, ve společnosti honosně pyšnících se tituly poslance a senátora. 

Komunista, který ukázal světu svou úplatnost vystupuje před staříky s rudými vlaječkami jako ochránce nových pořádků….ne tohle není komedie, to je realita všechních dnů, ve které spojenci ČSSD převezmou zničenou zemi k další devastaci. Jedno řečnění neschopných packalů doprovázené muzikou a tácky s umaštěnými klobáskami demonstruje českou nekulturu, ve které lidé zapomenou na ukradenou vlast. Stádo známých tváří zahraje na strunu příznivců. Modrým, rudým a oranžovým jako reklamní spoty poslouží televizní kamery. Svět se dozví o jednotlivých akcích řečníků milujících sami sebe.

Kam se poděl skutečný význam prvního máje? Byl ukradený komunisty, byl zneužitý pravičáky i levičáky……tady už dávno nejde o pracující lid a odbory, které tehdy znamenaly něco jiného, než dnes. Tenkrát v těžkých časech nehumánní průmyslové revoluce, kdy člověk znamenal jen další stroj na těžkou práci, odbory byly jedinou nadějí na lepší život bez ponižování. Tenkrát odbory znamenaly mnohem lepší šance na mzdu, na lepší zacházení. Odbory vydupaly na nelidských průmyslnících základy humanismu. Odbory mají podíl na zákazu dětské práce. Tohle všechno by mělo být podstatou oslav dnešních dnů.

Tehdy nešlo ani tak o komunismus. Ten se jen přiživil jako pijavice na něčem dobrém. Dnešní odbory představují něco jiného. Nejsou to ochranitelé nejchudších. Nejsou to bojovníci za práva chudých. Jsou to beztvaré a bezbřehé kolonie socialistických partají křepčících na špíně rozežraného parlamentarismu. Přestupní šatny sociálně demokratických poslanců a senátorů bojují především za své a nikoli za lidské zájmy nejpotřebnějších. Společnost klesá ve svých špinavostech stále hlouběji a hlouběji………první májové šílenství je toho důkazem.

Jen se podívejte, 300 špinavých nemakačenků z Dělnické strany nestoudností přijede do Přerova, protože strýček Vandas zatoužil znásilnit něco, co nikdy náckům nepatřilo a nikdy patřit nebude. Megafon opět posloužil k šíření špíny do jarních ulic jednoho českého města. Vlaječky s neonacistickou symbolikou vydávající se za relikvie české státnosti ponižují právě všechno české. Holohlaví šílenci požadující odchod z EU, úchylové morálnosti, pochodují za doprovodu stovek policajtů vylidněnými ulicemi. Kritika vlády Petra Nečase je dobrým důvodem pro šíření lotrníkovských nenávistí mistra Vandase. Český národ vymírá nad neonacismem a fasišmem často podporovaným médii a samotnými politiky.

“Diktát” EU je pro nosiče perverzních ideologií nepřijatelný, protože Evropská unie nechce svolit a nikdy nesvolí k porušování lidských práv a svobod. Vandas si může vykřičet hlasivky jako divý. Přesto je tu EU, která nedovolí stoprocentnímu přerodu Maďarska do podoby Hortyho diktatury. Evropská unie rovněž nedovolí náckůmVandasova tábora nestoudností aplikování segregační politiky.

Evropská unie plní zatím správně roli garanta základních lidských práv, ve kterých jsou minority součástí národa. A tak to má být. Proti snahám Národního odporu, proti snahám ostatních extrémistů by měl stát konečně zakročit. Slabá republika, špatná ekonomická situace……to všechno nahrává jak levicovému, tak pravicovému extrémismu. Jen se podívejte na Okamuru a jeho nový spolek extrémistických snah. Jen se podívejte na Holešovskou výzvu a její vztahy s DSSS.

Jen se podívejte na zanikající Amnesty World, kterou založili extrémisté Naxera a Prokůpek. Oba dva jsou rasisté a oba dva byli v neonáckovských sdruženích a pravděpodobně jen kvůli krytí svých snah pozvali do Amnesty World levičáky.  Tohle je jasný důkaz o tužbách neomyšlenkářů po legitimizaci jejich plánů. Nelegitimní zhovadilosti milovníků zla z Národní strany a Dělnické strany sociální spravedlnosti hledají pomocí her na ochránce slabých cestu k novému publiku. To je velmi nebezpečné.

První májový den by neměl být oslavou perverzních a nelidských režimů minulosti.