Krysy utíkají z potápějící se lodi první, aneb Kubrt, Šlégrová a Kotáb zakládají novou neonacistickou stranu

Krysy utíkají z potápějící se lodi Dělnické strany sociální spravedlnosti a v Chomutově si potají zakládají novou neonáckovskou stranu. Tým rasistů se po lednovém sjezdu rozhádal a skupinka hákovému kříži nejvěrnějších se rozhodla, že svou troškou přispěje k rasismu a neonacismu v České republice. Ve vedení není nikdo jiný, než protřelý neonácek Kotáb následovaný Kubrtem a mediálně známou hvězdou soudních stání Lucií Šlégrovou

Nejtvrdší jádro netající se nenávistí k Romům a jinak odlišným spoluobčanům se 1. května 2013 v severočeském Chomutově sešlo na ustavujícím přípravném výboru nově vznikající neonacistické strany. Nebude se jmenovat nijak jinak, než Demokratická strana pracujících. Banda násilníků znajících práci jen z doslechu, vytváří další spolek idiotků hrajících si na neonacistické pohrobky minulosti. Vlaječky s hákovými kříži následované esesáckými lebkami naleznou u Fantiška Karla Ladislava( na internetu známého jako Karla Kubrta) nové uplatnění.

První na scéně neonáckovských hrátek v historii Česka byla Sládkova SPR-RSČ. Mnoho neonacistů nalezlo do této partaje. Očekávali splnění snů o nadvládě bílého muže. Poté se tu objevila neonacista Edelmannová s Národní stranou, ke které svými sympatiemi přilnul například Tomio Okamura. Po vzniku Dělnické strany mnoho nácků a extrémistů chápalo Dělníky jako další republikány bez Sládka. Vandas, Štěpánek, Zbela a Kotáb byli zárukou toho “správného” rasismu, neonáckovství a násilí ve straně. A to mnoha vyholencům stačilo. Nastává další období, a to nová Dělnická strana bez Vandase. Takové to nejtvrdší jádro neonacistických zvrhlíků neštítících udělat to nejhorší na světě pro ochranu bílé, nikdy nekončící barvy.

Extrémisté milující Orlík se rozhádali. Proto tady existuje projekt stmelující ty nejradikálnější z nejradikálnějších do nového nacistického útvaru. Demokratická strana pracujících se chce oficiálně “profilovat jako silně pronárodně orientovaný spolek bazírující na dvoutisíciletou křesťanskou historii Evropy.” Kotáb jako satanista a František Karel Ladislav jako tradicionalistický katolík neznající na svém mobilu českou diakritiku budou opravdu zdatnými ochránci křesťanské Evropy.

Pavel Matějný, Lucie Šlégrová, František Karel Ladislav a Petr Kotáb tak představují další verze kvazinácků ochotných bojovat proti multikulturalismu, který je v očích nenávistníků hlavním problémem české společnosti. Kdo nebude bílý jako vápno, po tom neonáckové půjdou jako zběsilí. Neonacisté, podobně jako jejich bývalý předseda Tomáš Vandas, odmítají Evropskou unii, protože Evropská unie na oplátku odmítá vize běloskvoucí árijské Evropy. Krysí společenství černého slunce uznává jen nacistické Německo, po jehož vzoru chtějí členové budoucí partaje přebudovat současnou Českou republiku.

Lucie Šlégrová odešla z Dělnické strany sociální spravedlnosti a s ní ostatní neonáckové ze severočeské sekce Dělnické strany sociální spravedlnosti. Sláva Vandase klesá jako úroveň sněhu na českých ulicích, a tak si hákoví bojovníci teroru vytvářejí vlastní píseček s vlastní močůvkou, ve které ožije pravé násilí minulých dob strýčka Adolfa a jeho věrných psů. Pravicový extrémismus se štěpí do mnohem drastičtějších a radikálnějších podob. Snad toto dění na extrémistické scéně sleduje BIS.

Obhájci hnědých myšlenek nesmějí dostat jakýkoli prostor. Severočeští náckové si připravují partaj s celorepublikovým dosahem. Myslí si, že v sociálně slabých oblastech jako jsou severní Čechy nebo Ostravsko, naleznou dostatečnou podporu. Lidé opravdu nejsou tolik dementními, aby si volili neonácky volající hlavně po  násilí a rasové čistotě smradlavých spodků Kotába, Šlégrové nebo Františka Karla Ladislava.

Hrdinové nového boje se skrývají za demokratickými názvy, přitom prosazují hnutí odpírající hodnotám slušné společnosti. Strana svobodných občanů je sice také dalším rájem pro některé neonácky, ale pro ty opravdu ortodoxní milovníky svastiky a runových symbolů doplněných songy Orlíku,  jsou Machovi Svobodní nepřijatelní kvůli Židům v partaji. Překážkou pro ortodoxní nácky je také představa slabého státu. Slabý stát je totiž nepřítelem  echtovního neonacismu, protože ten chce pomocí silného státu ničit všechnu svobodu. Snad jedinou inspiraci pro ortodoxní neonacisty u Machovo Svobodných vidí místopředseda přípravného výboru Demokratické strany prácujících, František Karel Ladislav, ve zrušení sociálního státu, dotací a přerozdělovaní:

Kubrt

Hlavním úkolem nové neonáckovské partaje bude velebení nacistického Německa doprovázené kamarádstvím se stejně dementními stvořeními ze sousedních Bavor či Saska. Tohle opravdu nemá s vlastenectvím pranic společného. Oblíbenými barvami nacidívky Lucie Šlégrové je nácovská symbolika doplňovaná germánskými šperky. Inu, bílá, černá a červená budou častými barvami nově organizovaných neonácků, kteří tuto zvrhlou trikoloru budou sprostě vydávat za ryze české a vlastenecké boje budoucnosti.

Přípravný výbor nových neonácků si založil na získání členské základny facebookové stránky. Je tam přes 880 členů a jsou to opravdové výkvěty českého neonacismu. Například jeden z nich, Lukáš Pohan, je soudě podle nasdílených obrázků na jeho profilu, opravdu ortodoxním neonáckem, který by zajisté za Druhé světové války nepohrdl místečkem ve vyhlazovacích četách SS:

neonácek

Hlavními nepřáteli nové partaje jsou Romové, proti kterým chce strana po náckovsku bojovat. Šílenci s hákáči místo mozků začnou s oganizacemi protiromských pochodů, budou přispívat k narušování veřejného pořádku , zatímco ústecká policie bude jako bulík přihlížet. Jednou z činností, bude zajisté díky radikálům největšího zrna, vytváření kopií hitlerovských ochranných oddílů. Inspirací mohou být Františku Karlu Ladislavovi, Šlégrové nebo předsedovi přípravného výboru Kotábovi hnědooděnci z maďarského Jobbiku, ke kterým vzhlíží nejeden český neonácek.

František Karel Ladislav ve skupině přípravného výboru Demokratické strany prácujících působí jako kovaný nácek často mající problém s Židy a Izraelem:

kubrt

meeee

 

Do nově připravované strany také přebíhá například jeden ze zaladatelů Dělnické strany, Martin Zbela

Šlégrová

Martin Zbela byl šéfredaktorem Dělnických listů (partajních novin), předsedou Dělnické mládeže (mládežnické organizace Dělnické strany). Dříve působil jako šéfredaktor republikánských novin Republika, v roce 1998 byl zvolen do předsednictva SPR-RSČ a do funkce vedoucího sekretariátu. Na jaře roku 1997 stál u zrodu Republikánské mládeže a na jejím ustavujícím sjezdu v říjnu 1998 byl zvolen předsedou. SPR-RSČ opustil koncem roku 2002. Poté působil v Dělnické straně, ze které v těchto dnech odešel do nově vytvářeného projektu neonácků, Demokratické strany pracujících. Mimochodem, Martin Zbela má také blog na iDnesu, kde šíří rasismus a nenávist pod ochranou největšího blogerského portálu v republice.

Členové facebookové skupiny neonácků mohou podpořit podepsáním petice vznik nové partaje. Vyplněné archy s podpisy mohou nacisté chudí na mysli donášet přímo osobně do Chomutovské ulice číslo 1264 v Kadani. Neonáckové se připravují. Neonáckové se aktivizují a dokonce si myslí, že v severočeských oblastech uspějí. Použije nová neonáckovská partaj, Demokratická strana pracujících, také insignie vycházející z nacismu? Dělnická strana sociální spravedlnosti využila ozubeného kola s dalšími prvky nacistického Německa.

Nová, mnohem extrémněší strana, nebude zajisté se symbolikou pozadu.