GIBS zcela správně odmítl trestní oznámení Václava Prokůpka

Lhář, podvodník, násilník a extrémista z luhů a hájů Dělnického neonacismu zahájil další kolo svých počinů. S fantazií, nad kterou by závistivě zaplakali bratři Grimmové, v nové neexistující funkci mluvčího neexistující české sekce Freedom House podal akademickými tituly neobdařený Václav Prokůpek Generální inspekci bezpečnostních sborů(GIBS) trestní oznámení na šéfa protikorupční policie Tomáše Martince. Server Hrebenar.eu ihned kontaktoval Freedom House, provozovatele služby na které měla běžet internetová stránka české sekce Freedom House i samotný GIBS. 

Freedom House popřel veškeré spojení s Václavem Prokůpkem a provozovatel internetové služby, na které byly provozovány podvodné stránky vydávající se za českou sekci Freedom House,  rovněž celý web podvodníků po upozornění serveru Hrebenar.eu smazal.

Jako poslední v řadě dnes, 22.5.2013,  odpověděla Generální inspekce bezpečnostních sborů. Dotazovali jsme se, jak bude GIBS nadále v podané trestním oznámení pokračovat. Zde je odpověď GIBSu:

GIBS Prokůpek

I na tomto případu jednoho podvodníka a násilníka Václava Prokůpka je patrná lačnost médií před senzacemi, které by mohly poškodit šéfa protikorupční policie. Raději celostátní média rozšíří lži a nepravdy, než aby si začala sama ověřovat pravdivost dodávaných faktů.  Zkrátka, média neplní roli informační, ale roli dezinformační, ve které je pravda tím posledním, čím by se mediální svět zabýval.

Do celého světa byla vypuštěna zpráva o podání trestního oznámení na Martince, ale už žádná média se stejnou pompou neinformují o dalším postupu GIBSu. Inu, Václav Prokůpek lhal, získal pár vteřin mediální slávy a dopomohl tak svému duševnímu stavu. Z toho vyplývá, že úroveň české žurnalistiky a svobody slova je na velmi špatné úrovni. Lidem je pd pláštíkem senzací servírována nepravda