Duchcov si neodpočine, náckové touží po dalších pochodech

Duchcov si vůbec neoddychne. Náckové využívají jedinečné příležitosti , při které by mohli demonstrovat svou zvrácenou logiku pro nespravedlnost. Jedna demonstrace organizovaná neonacisty a extrémisty proběhla v předešlých dnech a další se chystá. 

Vandas s megafonem si nenechá ujít jedinečné šance k dalšímu křepčení holohlavců prostředkem severočeského městečka. Naci boys z Dělnických hlídek, tak jako jejich ideoví předchůdci z třicátých a čtyřicátých let minulého století, se symbolikou neonacistů projdou Duchcovem až k místům nenáviděných Romů. Bělobou přesycení nemakačenkové  hulákající jako banda vypatlaných raubíz 22. června 2013 pod taktovkou Vandase a neonácka Jiřího Petřivaldského projdou duchcovskými ulicemi.

Jako malé děti se hádají kdo je a není schopný prolomit policejní kordony. Za “frajery” náckovského násilí je mezi neonácky pokládána severočeská buňka Dělnické strany sociální spravedlnosti. Jejich exšéf Kotáb s nacistkou Šlégrovou utekli z potápějícího se vraku neonacismu a zkouší zakládat novou, mnohem radikálnější naci partaj. Neonacisté doslova se slzou v oku vzpomínají na “úspěchy” Kotábova týmu v Rotavě a Krupce, kdy se hajlujícím cvokům podařilo prorazit špalír policajtů až k příbytkům neonacisty ohrožovaných Romů. Severočeská naci parta násilníků schopných rozčtvrtit Roma na několik kousků zanikla, a tak se někteří dělničtí fanoušci obávají neúspěchů násilností.

Neonacista Pavel Sládek Matějný z Chotěbuzi se v nově vznikající partaji, respetive v jejím přípravném výboru, pokouší  ke zorganizování dalšího neonáckovského pochodu v Duchcově. Navrhuje 26. červen jako skvělé datum pro několikáté neonacistické pochodování.

Inu, náckové by rádi další Varnsdorf plný krve a násilí. Dělají pro to co mohou……..