Demonstrace v Paříži byla promenádou tupých a zaostalých homofobů

150 000 demonstrantů proti lidskosti ochromilo francouzskou metropoli, a proto musíme nutně jako nějací papoušci souhlasit s odporem proti zrovnoprávnění homosexuálů? Prezident Hollande udělal dobře. Homosexuálové mají právo na rovnocenné sňatky, stejně jako homosexuálové mají mít právo na adopce dětí. Láska je jenom jedna a pouze zastaralá a zkostnatělá Bible vytváří nadčlověka a podčlověka nehodného katolického zájmu. V jarní Paříži tak v davu nesouhlasných biblofilů zvítězilo cokoli jiného, než lidství, humanismus a touha po lidských právech. 

Nežijeme ve středověku, ve kterém by měl být každý rozdílně vypadající člověk natahován na pranýř hlouposti. Lidé by v demokratickém světě neměli být posuzováni podle sexuální orientace. Pokud mají právo sňatků heterosexuálové, poté musejí mít to samé právo také homosexuálové.  Registrované partnerství je ostudou současnosti. Je to políček humanismu, je to políček člověku, jako lidské bytosti. Je nadmíru správné, že se celosvětově jako tsunami šíří touha po zrovnoprávnění všech bez rozdílu na sexualitu. Není důležité kdo s kým spí, nebo kdo s kým chodí.

Podstata člověka je o srdci, o duši, o empatii a pochopení potřeb druhých lidí. Francie je jako jedna z největších zemí Evropy zdárným příkladem odstranění bariér nelidskosti. Z Paříže by signál humanismu měl postupovat napříč celou Evropou. O zrovnoprávnění sňatků se má rozhodovat ve Velké Británii….kéž by se ke stejnému kroku rozhodli také čeští zákonodárci. Čert vem starou nic nepřinášející církev. Tady je důležitý člověk. Tady jsou důležitější lidské životy, které touží po světě bez jakékoli diskriminace.

Extrémisté, milovníci neonacistických teorií, biblofilové dychtící po každém písmenku Svatého místa, ti všichni se ve Francii spojili, aby celosvětovým médiím pod rouškou konzervativního vidění světa podali zprávu o své vlastní nelidské deviaci, ve které se lidé rozdělují na ty, co právo mají a na ty, co právo nemají. Odpůrci homosexuálních sňatků jsou jako prezistoričtí dinosauři. Chtějí zavádět praktiky druhohor a třetihor, ve kterých vítězili pouze ti silní, asociálně nadaní jedinci. Nenávist, rasismu a homofobie v jednadvacátém století nemá co dělat.

Jak říká jedno čínské přísloví: “Ani veškerá temnota světa nedokáže uhasit světlo naděje jediné svíčky“. Ani 150 000 milovníků nelidství nezhasne svíčku naděje humanismu, svíčku naděje na rovnocenná práva všech bez ohledu na sexualitu každého z nás.