Co přijde po seznamu pravdoláskařů? Bude to seznam Židů, Romů nebo zdravotně postižených?

Známý antisemita, hrající si na islamofoba z donucení, vytvořil další aktualizovanou verzi seznamu tzv. pravdoláskařů. Milovník nenávisti a extrémismu se rozhodl pro menší rozcvičení svých pervezních deviací. Když nic jiného, alespoň se na vteřinu otře o slavná jména české společnosti. Není známo co Adam B. Bartoš během psychedelických iluzí popíjel, ale nazvat Daniela Landu pravdoláskařem…..to je opravdu obrovský úlet. Milovníka hnědých extrémů honosícího se označením esesáků z Norska opravdu nelze označit za nějakého pravodláskaře. Jakou pravdu ochraňuje? No možná tu samou, pro kterou Adam B. Bartoš přispívá do rasistických hnojišť českého internetu

Křepčení s Milošem Zemanem při prášilovském “odhalování” tajemství rodu Hardegů nevyšlo podle původních představ, a tak je tu další ultrapravicová horečka v podání sedmi stovek obětí nepřátel Aama B. Bartoše. Možná se opět nějaký nácek, tak jako signatář nové náckovské partaje František Karel Ladislav, chytne nepracně sesmoleného seznamu a v nějakém naci fóru vyzve k věšení Bartošem uvedených oponentů. Šílenců doprovázených hnědým průjmem má tato republika víc než dost. Stačí se podívat. Tato pakáž roste jako houby po dešti. Jak by také ne, když je tu slabý stát. Když jsou tu mnohdy rasizující média neschopná ověřit si často pravdivost nejzákladnějších tvrzení.

Tomáš Halík, Jiří Pehe, Miloslav Vlk, Josef Zieleniec, Jan Hřebejk, Zuzana Roithová, Zdeněk Svěrák, Jan Ruml, Cyril Svoboda, Jaromír Štětina, Olga Sommerová, Jindřich Belling, Martin Bursík, Ivan Gabal, Fero Fenič, Markéta Hejná, Kateřina Jacques, Karel Matoušek, Jan Rejžek, Věra Tydlitátová a řada dalších se tak objevuje díky duševní perverzí rasistů na různých zrůdnostech jako jsou akce Chceme bílou ČR, kde kdysi František Karel Ladislav hovořil o Bartošovu seznamu jako o “seznamu vlastizrádců”.

Komu je tento seznam určený? Je to jako kdyby si Adam B. Bartoš bral vzor z maďarských nacionalistů, kteří prosluli především touhami po seznamu židovských poslanců. “Sepište souhrn nepřátel, protože někdy může přijít soudný den zúčtování…..”, je snad toto důvod perverzních hrátek?

Dnes tady máme jakýsi seznam pravdolásařů….co přijde příště? Bude to seznam Židů, komunistů, Vietnamců, muslimů, nebo zdravotně postižených?