Bývalý senátor ODS, Petr Pakosta, vyzýval na Facebooku ke genocidě Romů

Agresivita našich rasistů už dlouho přesahuje jakoukoli myslitelnou hranici. Co s tím? Hladit a hladit. Až do úplného vyhlazení? Ne, humanisté a ochránci lidských práv nemohou být stejnými hlupáky jako ti “hrdinové” s pískovnami místo mozků. Kolečko násilí musí někde skončit. Před násilím musí vyhrát vyšší intelekt. Před násilím musí zvítězit svoboda a lidská práva. Násilí používají jen ti plivači do půllitrů v hospodách čtvrtých cenových kategorií…..slušný člověk musí odmítat zvrácené hodnoty a způsoby plné násilí jako stoku trapností. Po nepochopitelném činu pětice kriminálníků ze severočeského Duchcova, se jako hadi na jaře probudili z polospánku rasisté, extrémisté a neonacisté. Lůza nemoderních časů se rozhodla otrávit orangutaními skřeky pozdně jarní dny jednoho severočeského městečka. Začne párty neonacků, během které osadníci z Duchcova poslouží jako dobře zmanipulované ovce.

Mladíci s holými lebzami znající práci leda tak z prospektů úřadů práce  zamečí a vyráží s davem hysteriků na mejdan násilí. Probíhají tu další pokusy o nový Varnsdorf, ke kterému mile rádi dopomohou kromě médií a neschopného státu také kdejací milovníci hnědých kultů. Podívejte se na Facebook. Tam jako houby po dešti vyrůstají nové skupiny, nové akce neonacistů a extrémistů. Mnoho  rasistů pustilo nenávist z řetězu a vyzývají k ničení a zabíjení.

Snad nehorší je, pokud ke genocidě vyzývá třeba takový bývalý senátor za ODS, ing. Pavel Pakosta. Tento daňový poradce a odborník na likvidaci obchodních společností před časem opustil modrou stranu Petra Nečase, aby jako nezávislý kandidát neúspěšně dokonal své politické angažmá v Senátu. Pan politik si velmi dobře rozumí například s Petrem Machem. Je snad názorové souznění s šéfem extrémistů a naprosto kovaných rasistů předpokladem pro podobnou lidskou perverzi, jakou pan inženýr na svém osobním profilu prováděl?

Petr Pakosta toto úterý skutečně perlil a výrazem “Hladit a hladit. Až do úplného vyhlazení” zcela veřejně vybízel ke genocidě Romů.

Petr Pakosta

Patří snad rasismus a nenávist k výbavě českých politiků? Je to celé smutné. Vysoký představitel politiky mluví tak jako kdyby celý život nebyl členem demokratické politické strany. Takový Vandas by možná místy Petru Pakostovi záviděl jeho slovník. Dlouholetý, nyní však bývalý  člen ODS , se na Facebooku vybarvil. Zachoval se stejně jako ti neurvalci v kanadách vyřvávající hnědá sousloví o bílých barvách.

Kvalita demokracie závisí na kvalitách politických zástupců lidu. Pokud naše zájmy zastupují politici podobní Petru Pakostovi, poté se ani nesmíme divit nad kritickým stavem Česka. Jeden rasista předvádí své vyháněcí mánie, zatímco druhý s nimi souhlasí. Jako kdyby Petr Pakosta jednal přesně podle zadání náckovské Národní strany.

Pakosta

Politik souhlasí klidně s neonacistickým niemandem a jeho nepřímou pochvalou směřovanou k nacistickému holocaustu: “Edo, jak vidíš, někteří nechtějí vidět“.  Další extrémisté klidně pod souhlasným příspěvkem Pakosty přispěchají s dalšími rasistickými teoriemi opřenými o prvorepublikové rasismem překořeněné litery zákonů a nařízení.

Pakosta2

Jo někdo má v těle lidskou slušnost a někdo zase zlobu a nesnášenlivost jako Petr Pakosta a jeho nacistický přítel názorového souznění vystupující na Facebooku pod nickem Eduard Seibert.

Pakosta3

Naštěstí je mnoho lidí, kteří reagují na podobné rasistické žvásty zcela správně. Odmítají je a nazývají Exsenátora celkem trefnými jmény. Tak, jako se vyjadřuje Petr Pakosta, tak se nevyjadřuje slušný a city obdařený člověk. Komentáře Petra Pakosty k událostem v Duchcově nejsou liberálně konzervativní, natož jakkoli demokratické. Odpovídají duchu nacistických říkánek o špatné rase, proti které je nutné použít to, o čem Pakosta hovořil v úvodu svého příspěvku.

golden

Pakosta7

Petr Pakosta by skutečně zasloužil za svůj příspěvek zasloužil podnět k policii, protože nepřímo schvaluje genocidu Romů a zároveň ji propaguje.

Pakosta8

Petr Pakosta zkouší hrát hru na hlupáky, ve které se ani moc snažit nemusí. Jasně, to po čem volal není genocida. “To je obyčejný dýchánek…..”….dýchánek ak pro koho……Petr Pakosta e rasista, který by nikdy neměl hrát jakoukoli roli v politice.

Pakosta9

Jediný, kdo se exhiboval tímto přihlouplým příspěvkem byl exsenátor ODS a jeho náckovsky rasistický pohled na svět.

Pakosta10

Petr Pakosta je zkrátka rasistický hňup, tolik podobný exblogerovi s politickými ambicemi Františku Matějkovi, jehož fcebookovou stránku má exsenátor v sekci oblíbených odkazů:

Pakosta_matějka

Jak je ten svět malý. Pakosta je názorově spřízněn se Svobodnými občany, jejichž primárním úkolem je dobýt prostor pro svobodu projevů nácků, fašistů, ultrakonzervativců, klerofašistů a dalších hnojních výsečí českého extrémismu. Inu, jak se říká. Ptáci k ptákům sedají…..