Web White Medií je exkurzí do zvrácené mysli neonácka

Web Whitemedií je výkladní skříní zvrácenosti myslí neonácků, rasistů a dalších různých milovníků ismů. Mezi články se ihned dozvíte, jak vzniká homosexualita, že antirasismus je příčinou psychických poruch, nebo že černoši vypadají jako opice. Skupina hovádek na hnoji si vytvořila internetové místečko, kde si navzájem píšou své dojmy a pojmy z hnědého Lotrníku. Humanismus podle zvráceností rasistů zabijí, a proto by měl člověk věřit ve věčnou slávu neonáckovského ráje plného bílé, nikdy nekončící barvy?

Jo tenhle web White Medií je místem pro pobavení. Je to takový exkurz do zvrácené mysli slabochů plných mindráků a zlostí nad svou maličkostí. Slušný člověk tak najednou zjistí, že ještě existují živé odpadní jímky někdy skotačící po českých městech a vesničkách se zvoláními Čechy Čechům. Vyholení a někdy vlasatí s hnědou nenávistí na srdcích požadují vyhlazení části národa jen k potěšení perverzních choutek. Odhodlanci tolik podobní Vandasovo mladíkům schopných leda tak zmlátit důchodce, dítě nebo nemohoucí, se najednou kasají ve svých neliterárních výtvorech. Tam síla nadlidskosti nadčlověka, se kterou se náckové ve videích ta rádi kasají, zažívá novou renesanci.

Frustracemi políbení neonáckové tvrdí, že člověk nepochází z Afriky. Přece by ti neonáckové ze zátoky Bílých sviní nebyli stejnými jako ti Romové nebo černoši. No, soudě podle jednotlivých děl, je nutné uznat, že příznivci bílé násilnické ligy jsou opravdu jinými než většina společnosti. Jeden aby podobné hyeny jen pohledal. Pisálek s hákáčem místo mozku ví zajisté mnohem víc než kdejaký profesor z univerzity. Neonacisté produkující jedno video o rasismu za druhým žijí ve svých hnědých snech o volookých pannách roztahujících roznoží nad každou kreaturou schopnou doplivnout do nejbližších půllitrů.

Židé a muslimové jdou proti bílým, a proto se musejí bílí shromažďovat na ochranu prodejen s bílými barvami? Karel Goldmann udělal dobrou věc, nahlásil na Vysoké škole ekonomické v Praze xenoobní přednášku rasistů, a proto je nebezpečím pro bílé? Kéž by by lo více takových Goldmannů, takových lidí, kterým není jedno, jestli někde básní kindernáckové a pohrobci árijských nemrtvých.

Rasistický ksindl chtěl v roce 2011 očerňovat a paušalizovat muslimy na úroveň náckovských prvoků. Jednobuněčné bytosti z dálky připomínající lidské bytosti zkoušejí očerňovat všechny, kdo se jim hodí do krámu. Ve jménu nenávistí, ve jménu rasismu, ve jménu rudé krve neonáckukázkouové z WhiteMedia půjdou klidně proti všem odmítačům kanálnických myšlenek o nadčlověku.

Národ nepatří jen bílým, ale všem, kdo jsou součástí národa. Milí rasisté a neonáckové, pokud jste si nevšimli, v okolí žijí lidé a nikoli takoví primitivové, jakými jste vy. Tedy naštěstí, jinak by český národ vymřel pod nenávistí a zvratky neonácků. Zbývá jen doufat, že nicotný whitemediální tvor zahyne jako jepice po krátkém, naprosto nepotřebném životě. Sympatizanti Breivika, xenofobie, rasismu a dalších nenávistí, nepatří do moderní společnosti budoucnosti.