Vlastenectví je v Česku synonymem pro různé druhy extrémismů a nenávistí

Vlastenec a vlastenectví je zneužívanou nevěstkou, takovou flundrou, kterou si neonacisté, extrémisté, šovinisté a další milovníci nesvobody používají k ospravedlňování svých zvráceností. Je tu hra na ostatní spoluobčany, kteří nesmějí ani na okamžik rozeznat milovníka extrémismů. Klaus se tak nefotil na Hradě s neonácky a kliku od hradních dveří si podávali národovci následovaní neskonalými vlastenci. 

Bojovníci za bílou, nikdy nekončící barvu jsou na internetových diskusích považováni za rytíře vlastenectví. Vlastencem je ten, kdo co nejvíce útočí na minority. Homosexuálové, zdravotně postižení nebo Romové jsou otloukánky pofiderního vlastenectví slaboduchých bytostí, vydávajících se za novodobé vlastence .Všechno nacistické a nesvobodné je spojováno s kultem češství. Extrémisté si přivlastní hudbu Karla Kryla, protože zneužití bojovníka za svobodu k prosazování perverzí nenávistí je tolik vlastenecké. Vlastenci Tomáše Vandasů křepčí pod sochou svatého Václava s německými Kammaraden z náckovské NPD. Zapějí si s Dělníky násilností veselé popěvky krylovského repertoáru,……poníží poslední zbytky národní sebeúcty, ale nic se neděje, i tohle je zajisté vlastenecké.

Bojovníci proti českému národu, proti České republice jsou projevem zvrhlého patriotství. Za křiku Čechy Čechům násilníci v náckovských kvádrech pošlapou poslední památku prastarých otců přemyslovské krajiny. Je to podobné jako za Reichu ve třicátých letech minulého století, kdy si náckové nechávali hrát tradiční německé písničky jako projev nové vlny hitlerovy NSDAP. Všechno německé bylo poníženo na všechno nacistické. Kryptofašismus zažívá, nejen u protivládních uskupení, nového uplatnění. Na prapor se dají čeští lvi následovaní replikami z náckovských plakátů goebbelsova ministerstva propagandy.

Czech Defence League je vlastenecká, protože rozšiřuje náboženský extrémismus a nenávist v přemrštěných dávkách. Dělnická strana sociální spravedlnosti je vlastenecká, protože bojuje proti Romům a sociálně slabým. Strana svobodných občanů je vlasteneckou, protože prosazuje apartheid, rasismus a zásady rasových profilací během policejních vyšetřování. Není tohle pojetí vlastenectví zvrhlé, bezbřehé a poněkud přestárlé?

Vlastenectví není o oživování symboliky nacistických pohrobků. Vlastenectví není o ukájení duševních mindráků po vzoru Landovy Vozové hradby. Vlastenectví není volání po zániku části národa…. není to o násilí a tajných, na první pohled nic neříkajících kryptogramech kindernácků. Vlastenectví není o ponižování a šovinistickém mačochysmu.

Neonacisté, extrémisté, islamofobové a šovinisté si zvykli sami sebe označovat za vlastence, aníž by si uvědomili, že jejich vlastenectví je pouze slovní obálkou nad zapáchající stokou zvratků. Parazité s nenávistí na srdci obdivující magickou symboliku hákových křížů zkoušejí pomocí obchodních značek “vlastenec, patriot, vlastenectví, patriotství” zamaskovat svůj společenský parazitismus před všemi ostatními.

Různé druhy ismů a dalších nenávistí vědí, že by ve své původní podobě nemohly najít v českém prostředí větší místečko na slunci, a proto se  skrývají za konzervativismem a vlastenectvím.