Saudský student byl dvojnásobnou obětí bostonského masakru

Pokud jste Arab, nebo muslim, musíte být zákonitě teroristou číhajícím někde za rohem nejbližší budovy s přeplněným batohem semtexu nebo jiné výbušniny. Student ze Saudské Arábie, jako jeden ze zraněných diváků, poslouží zcela bez problémů k mediálním hrám na terorismus. Dvě jednotky policejních specialistů z týmu K9 prohledají byt zraněného dvacetiletého muže.  Z teroristova bytu, toho ošklivého Araba se šrapnely v těle, policajti odnášejí několik černých, nechvalně známých pytlů mediálně zničujících důkazů. Ve světě médií vzniká nový krvelačný bin Ládin. Co na tom, že mladík je pouze obětí a nikoli agresorem.

Šovinistické nenávisti probouzející sledovanost z klinické smrti přinášejí zisk a osu jednoho člověka nikoho ani tak nezajímá.  Lidé v okolí mladíkova bytu zažívali drama. Báli se co bude dál. “Spolupracoval studentův spolubydlící také na přípravě bomb explodujících toho osudného dne na bostonském maratonu?” S nepravým viníkem se v domnělé vině svezly další nevinné soby. Spolubydlící následující den po pumovém útoku nemůže jít do školy, protože je krok za krokem pronásledován flotilou mediálních hyen, které se stále dokola dotazují na jednu a stejnou věc. Dva nevinní lidé, jeden v nemocnici a druhý na bostonské ulici, jsou na dlouhý okamžik podezříváni z činů, kterých se ani omylem nedopustili. Policie skončila s vyšetřováním mladého Sauda.

Kdejaký příznivec bushova boje proti terorismu ani na vteřinu nezapochyboval, že za útokem stáli islamističtí džihádisté. Ostatní Američané jsou přeci slušnými bytostmi bez jakýchkoli extrémních tendencí. Barac Obama nehovoří ve věci bostonského neštěstí jako o terorismu džihádistů, to si jen média našla, tak jako mnoho amerických rasistů, záchytný bod. Záchytný bod, díky kterému v minulosti došlo ve Spojených státech k nárůstu útoků na místní Sikhy, které islamofobové a extrémisté ze země “svobody” pokládají za kované, světu nebezpečné, islamisty.

Proč došlo k okamžitému zveřejnění informací o policejním výslechu “nějakého” Sauda? Proč se na Twitteru objevily nové sníky policajtů vynášejících černé pytle z domu domnělého teroristy? Po výbuchu bomby se lidé rozběhli do všech možných směrů. Stejně tak jednal mladý, médii označený, terorista-Saud. Přesto média tvrdila, že podezřelý muž po výbuchu bomb z místa podezřele utíkal. Jak se zraněný student ze Saudské Arábie odlišoval od jiných diváků, kteří také naprosto stejně utíkali?

Tento mediálně podezřelý terorista sledoval, tak jako ostatní lidé, maraton, fandil běžcům…..sám byl dokonce zraněný……před kamerami pouličních objektivů stál nějaký Arab……být Arabem, ještě k tomu s vazbami na Saudskou Arábii, to je samo o sobě pro FBI a další vyšetřovatele, včetně médií, cejch viníka. Za Druhé světové války z preventivních důvodů americké úřady nastrkali do lágrů Japonce. Být Japoncem znamenalo být předem nepřítelem amerického lidu. To samé se děje právě dnes. Jste Arab nebo muslim? Pokud se někde stane něco hrozného a vy budete na místě nehody, budete automaticky označováni za jednoho ze strůjců neštěstí. Ze dne na den se stanete “mediální hvězdou”. Jenže, kdo stál o takovou zvrhlou slávu?

Z “nezávislých” policejních míst unikají informace právě kvůli arabskému “saudskému” podtextu, ve kterém by se potvrdila další pravda o zlých úmyslech jinověrců. Podle policie mladý student zapáchal po výbušninách, od kterých utržil následná zranění. Policie vypouští ven slova zadrženého studenta, který se ptal po výbuchu, jestli je někdo zraněný.

Arab -> zapáchající od výbušnin->po výbuchu utíkající->dotazující se na to, zda je někdo mrtvý……->pocházející ze Saudské Arábie……..to je přeci jasná věc. On je viník, kterého je třeba na nemocničním lůžku hlídat za asistence FBI.

The New York Post ihned spustil po těchto policejních oznámeních do světa  informace o saudskoarabském státním příslušníkovi napojeném na bombové útoky v Bostonu. Po tomto oznámení papouškoval převzaté informace  informace o podezřelém Saudovi v úzkostném tónu mediální gigant Fox News.

Média zřejmě kvůli honu za senzacemi, vyššími sledovanostmi a čtenostmi skutečnou pravdu přikrášlovala. Nemluvila s vyšetřovateli a v zázračném balení dodávala nepravdivou omáčku. Televizní společnost Fox News si zahrála na barona Prášila. Světu lačnému po informacích sdělila, že podezřelý student ze Saudské Arábie byl policií obviněný a je zadržený ve vazbě, ze které byl později odvezen do nemocnice, kde je saudský útočník střežený policisty. Přitom policejní komisař na večerní tiskové konferenci tyto mediální informace vyvrátil. Podle policejního komisaře policie v osudný okamžik nikoho nezadržovala, proti arabskému studentovi nevznesla žádné obvinění a dokonce žádný policajt nehlídal studenta v nemocnici. Policie studenta ze Saudské Arábie podezřívala a neprofesionálně informovala média. Islamofobní pohádky o teroristovi u policajtů přebývaly nad fakty. Petr Mach ze Svobodných občanů by měl radost. Policie jako důvod k prohledání studentova bytu použila nepsané zákony rasové profilace.

Webové stránky Atlas Shrugs zašly ještě dál a pokračovaly ve vytváření podobizny islamistického radikála. Podívejte se, jméno toho studentíka  v angličtině znamená “meč”. Tady platí nomen omen. Člověk s takový jménem musí být nutně teroristou, to dá islamofobní rozum.

Mediální výrobu teroristy zastavila CNN, která řekla, že saudský student je pouze svědkem události jako ostatní účastníci maratonu. Fox News vše komentovala opět po svém. Student byl podle lišáků z Fox News policií propuštěn. Těžko mohl být propuštěn, když ho policie ani neobvinila a vůbec studenta nezadržovala. Podivný postoj policie, ve kterém inkriminovaného studenta neobvinila, ani nezadržovala a přesto prohledávala jeho byt, pouze napomáhal ke spekulacím a byl založený na xenofobním základu.

Policie spolu s FBI byla hlavním strůjcem výroby teroristy z člověka, který se vůbec terorismu nedopustil. Teď to byl student, zítra takovým vyrobeným teroristou může být někdo jiný. Však na Guantánamu je také mnoho lidí, u kterých nebylo potvrzeno jakékoli spojení s terorismem.

Zkrátka, saudský student byl dvojnásobnou obětí bostonského masakru. Tou první se stal, když byl zraněný šrapnelem a tou druhou se stal po policejní zlovůli podporované mediálním šílenstvím.