S Národní mobilizací Holešovské výzvy podporujete extrémismus, diktaturu a rasismus

Podpořme 7. dubna Holešovskou výzvu v jejím klaunovském demonstrování. Kdo se dnes stará o nějaká lidská práva a demokratický systém. Sociální demokracie podporuje parlamentarismus, a tak v případě úspěšného tažení extrémních “šílenců” hravě přátelé a přítelkyně z Lidového domu převezmou otěže moci. Sociální demokracie je tady s námi 135 let, a tak bez jakéhokoli studu podpoří kohokoli, kdo hodlá táhnout se socany za jeden provaz. Dokonce se partajníci nebudou starat o to, kdo financuje celý ten demonstrační tyjátr. 

Být levicovým přeci podle prezidentského móresu znamená být komunistou s citem pro extrémismus. V tomto novém pohledu na levicovou politiku nesmí štáb Bohuslava Sobotky chybět. Nedokonalý Slávek Popelka usedá na oře hlouposti, aby opět předvedl národu, jak se nemá demonstrovat. Lid je takříkajíc nasraný, a proto musí souhlasit s každou koninou, která mu je v protivládním alobalu předkládána?

Ten sobotní a nedělní hnůj opravdu smrdí. Smrdí nesvobodou a smrdí touhou po režimu vyvolených, ve kterém si Slávek Popelka hraje jen maličkou epizodní roli. Holešovská výzva nenabízí fakta, ona dokonce nenabízí ani reálnou cestu ke změnám. Ale kdo by se dnes zabýval nějakými faktografiemi, když se může vznášet na obláčcích představ? Národní mobilizace,  jak své demonstrační počínání aktéři z Holešovské výzvy nazývají, tak spíše připomíná soumrak naděje na lepší demokratické zřízení republiky. Ti, kteří by rádi byli privilegovanými, nyní budou od jedenácti dopoledních hodin hlásat pravý opak.

V půl sedmé ráno odjíždí někým zaplacený vlak s osádkou protestujících Moravanů přímo do Prahy. Neználkové s citem pro bezcílný extrémismus dostali dárek od kohosi, koho ani omylem neznají. Den strávený v matičce stověžaté je docela příjemným zpestřením všedních moravských dnů, ve kterých zakouřená Ostrava bude alespoň na chvilku minulostí.Václavské náměstí se stane opět na malý okamžik svědkem upadající kultury, ve které extrémisté bez cíle a konečné myšlenky napodobují tak trochu po svém skutečné bojovníky za demokracii z různých hnutí occupy. V pondělí nastane blokáda vládních budov , však na toto představení dostalo údajně až půl milionů lidí pozvánky. Ty se místy shazovaly z letadel, protože tato vláda je nelegitimní, a proto musí odstoupit.

A když odstoupí, do popředí přijdou na krátký čas Holešováci s nereálnými a nedemokratickými plány kmotrovských vlád.  K jedné určitě demonstrující dav nemá daleko. Vydemonstruje se předčasné angažmá pro ČSSD, která se jako medvěd brtník probudila z několikaleté letargie, protože ucítila zápach hnijící demokracie, na které se již přes dvacet let spolu s modrým týmem parlamentářů zdárně živí.

Holešovská výzva oslovila oficiálním dopisem i prezidenta Miloše Zemana, aby se nedělní akce zúčastnil. Ten, pokud by se skutečně zúčastnil extrémistického křepčení nedemokratických požadavků, zdiskreditoval by totálně svou funkci prezidenta republiky do podoby toaletních potřeb na jedno použití. Ostatně, Zemanova prezidentská kampaň a kampaň Holešovské výzvy jsou stejně tajemnými se stejně tajnými sponzory, o kterých nikdo neví vůbec nic.

Občerstvení a dokonce i nocleh dostanete zdarma. Jen ten spacák si musíte sehnat vlastní. Až tak daleko Holešováci skutečně nemysleli. Protivládní demonstrování musí vyjít na pěkných pár stovek tisíc, možná milionů. Je zajímavé, jak lidé z Holešovské výzvy mlčí. Hrají si na tajemný hrad v Karpatech a nechtějí prozradit holešovského upíra, který pro národní blaho upustil pár kapek zlatavé krve.

Byl tím mecenášem některý z bohatých politiků Věcí veřejných? Byl to snad neúspěšný prezidentský kandidát Tomio Okamura, pro kterého není cokoli extrémistického cizí? Ten si pravděpodobně ještě nezvykl na senátorskou funkci sluhy národa, když jako bloger a senátor v jedné osobě odmítá milovanému národu sdělit, koho nebo co financuje. Utajování sponzorů celé demonstrační chvilky pouze vyvolává domněnky o politickém pozadí, ve kterém může excitovat dokonce i růžové pozadí Lidového domu.

Lídr Holešovské výzvy, ten co neuměl vysvětlit v Hydeparku zásadní plány protivládního hnutí, nepopírá spolupráci s Bártou a Okamurou. Ostatně, s Bártou se Holešováci pravidelně setkávají na ideových schůzích. Sama koordinátorka Národní mobilizace hovoří o Bártovi jako o slušném a chytrém politikovi, od kterého by se Holešovská výzva měla naučit “lepší” politice. Holešovská výzva chce něco měnit, a přesto se spřáhne s tak prapodivnými osobami české politiky? Bárta si v Holešovské výzvě udělá flek budoucího politika, zatímco Tomio Okamura poslouží jako face reklama na zaručenou nedemokratičnost proklátou extrémismem tam někde nízko u pasu.